wmaraci reklam

1K BEĞENİ 0.12KRŞ| İzlenme 0.01 KURUŞ !!!! | 30K TAKİPCİ BAYİLİGİ | Sorunsuz OTOLİKE ! |STORY,KAYDETME,VİDEO,BEĞENİ

269 Mesajlar 46.306 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 136.153
sessos
sessos
30 23.301
Siz de ilanınızın yukarıda yer almasını istiyorsanız hemen tıklayın.
pst.net
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
0-1 Saat Arası olan servis 27 saattir başlamadı
0-6 Saat arası olan servis 27 saattir başlamadı. Şaka gibi ?
Umarım üstüne bir şaka daha yapıp siparişi iptal etmezsiniz. En kısa sürede tamamlayınız.
http://prntscr.com/kgk6fq

wmaraci
reklam

ibamedya ibamedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 75 / 46
  • Ticaret 33, (%88)
aykutavsar kardeşim instagrama gelen güncellemeden dolayı takipçi baya yogun ilgi arttı bizim sistem calısıtıgı için fakat efsana yogun sipariş oldugundan dolayı siparişler bekleniyor bizim elimizde olan birşey değil.
şuanlık servisi kapattık siparişler tamamlanınca açıcağız kusura bakmayın.
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

hazirhesaplar.com

aslanalp99 aslanalp99 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
1 aylık otobeğeni 20.gününden sonra çalışmadı 10'a yakın foto hakkım vardı ticket ta açtım ama işinize gelirse cevap veriyosunuz, işinize gelmezse cevap vermiyosunuz bi daha kesinlikle para yüklemem tavsiye de etmem
buraktasss

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 75 / 46
  • Ticaret 33, (%88)
aslanalp99 kardeşim otobegeniler bozuk oldugunda sms ile bilgilendiriyorz arada geçikmeler oluyor geç gidiyor 2-3 saatte gidiyor fakat çalısıyor. bu sorunlardan dolayı tickette 2000 3000 kişi yazıyor ve inanki o kadar cok boş yazan oluyorki sizin gibi magdurları göremiyoruz. elimizden gelene cevap veriyoruz otolar calısıyor eger sayfa gizliyip açmamıssanız çünkü gizliye alınca oto iptal oluyor bu kullanım sözleşmesindede açık açık yazıyor. 20. günde calısmadı diyorsun 20 gün sorun yokta 10 günmü sana sorun cıkarttık. elimizden geleni yapıyoruz suanda oto aktif arada geç gitmeler oluyor bu sorunuda çözüyoruz. bu arada burdanda özel mesaj atıp sorunu çözebiliriz

hazirhesaplar.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

farukuzr farukuzr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek futbolcu
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
destek bölümü sıfır 3 adet oto like yükledim gitmiyor 10 gündür ????

• Üyelik 24.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

ibamedya adlı üyeden alıntı

aslanalp99 kardeşim otobegeniler bozuk oldugunda sms ile bilgilendiriyorz arada geçikmeler oluyor geç gidiyor 2-3 saatte gidiyor fakat çalısıyor. bu sorunlardan dolayı tickette 2000 3000 kişi yazıyor ve inanki o kadar cok boş yazan oluyorki sizin gibi magdurları göremiyoruz. elimizden gelene cevap veriyoruz otolar calısıyor eger sayfa gizliyip açmamıssanız çünkü gizliye alınca oto iptal oluyor bu kullanım sözleşmesindede açık açık yazıyor. 20. günde calısmadı diyorsun 20 gün sorun yokta 10 günmü sana sorun cıkarttık. elimizden geleni yapıyoruz suanda oto aktif arada geç gitmeler oluyor bu sorunuda çözüyoruz. bu arada burdanda özel mesaj atıp sorunu çözebiliriz

Ben paketi 30 günlük almışım tabi ki 10 gün sorun olcak benim için, parayla beğeni atmak zorunda kaldım, Sms ile herhangi bi problem olduğu yazılmadı, sorun varsa da çözülene kadar paketimin aylık süresi doldu zaten. Açtığım ticketa bakılmadığı için herhangi bi telafi de yapılmadı

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 75 / 46
  • Ticaret 33, (%88)
farukuzr 10 gündür otolar gitmiyor demek kontrol edelim otolar gidiyorsa hakkınızda şikayet konusu açıcam. eğer gitmiyorsa siz açınız.

hazirhesaplar.com

• Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 75 / 46
  • Ticaret 33, (%88)
aslanalp99 sisteme numaranla kayıt olduysan %100 sms almıssındır ama numaranla kaydolmamışsan bu bizim sorunumuz değil. biz sorun olunca sms ile bildiriyoruz fakat arada geç gidiyor vs önemli birşey olmadıgında öyle ufak şeyleri sms atma gereği duymuyoruz.

hazirhesaplar.com

• Üyelik 24.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Numaramla kayıt oldum sms geliyo ama sorunun genel olduğunu iddia etmiyorum ki zaten, ya anlamıyosunuz ya da bilerek anlamamazlıktan geliyosunuz. Ben sorunumun çözülmesi için ticket açıyorum 10 gün boyunca ses seda çıkmıyo 10 günlük otolike'ım boşa gitmiş oluyo olay bu

buraktasss buraktasss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** T**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 11 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
9 saat oldu otolike siparişi vereli sistem daha aktifleştirmedi biraz daha hızlı olsa iyi olmazmı ? ibamedya

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al