wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

Hakan12 Hakan12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik tasarım,Fotoğrafçılık,
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar. 2 yıl önce bir instagram hesabı satın aldım. Projem için kullanıyordum. Şehir dışına çıkmıştım instagram kasmaya başladı programı kaldırıp yeniden kurdum. Hesaba girmek istediğimde farklı bir konumdan girdiğim gerekçesiyle mailime güvenlik kodu göndermek istedi. Gönder dedim gelmio. defelarca denedim kod gelmiyor. Hesabı facebook sayfama bağlamıştım. Orada hesap detayları görünüyor. Mail adresimin uzantısını gmail yerine hatayla gamil yazmışım. Mail hatalı oldugundan kodu alamadım anlayacağınız. Telefon numarası da kayıtlı değildi. Bi şekilde ugrastım iletişim kurdum mail attılar falan en son benden bi kod gönderip elimdeki kagıda o kodu yazıp fotograf atmamı istedi instagram onu da yaptım fakat yine de acamadım. Hesabı aldığım arkadasın eski maillerini denedik numarasını denedik ama olmadı. netice itibariyle bu hesabı kurtaracak kişiye helalınden 1000 tl verebilirim. İlgilenenler bana yazabilir

wmaraci
reklam

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Selam dostum,

Bunu ancak dediğin gibi instagram ile çözebilirsin. Defalarca dene üstüne git yaz gönder en sonunda açılır. Bu dediğin gibi bir olay yıllar önce facebookta başıma gelmişti. Bir türlü açtıramıyodum hesabımı hatta yeni açtıklarımda hemen kapanıyordu. En son açtırmak için kimliğimi çekip göndermiştim ve hesabımı açmışlardı. Sen de yılma dene biraz uzun sürer belki birkaç ay ama sonunda alırsın hesabı

Selamunaleyküm.

Hakan12 Hakan12 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Grafik tasarım,Fotoğrafçılık,
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
1 yıldır ugrasıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al