wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

yalcinkir yalcinkir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek sosyal medya uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 74 / 34
  • Ticaret 44, (%100)
Bu satışımız reel gerçek organik takipçi satışımızdır istediğimiz fiyat bu tarz forumlarda yüksek görülebilir bu gayet normal çünkü panel sistemlerine alışmış ucuzcu tonla insan var satışımız reel ve aktiftir kesinlikle panel kullanmıyoruz..

wmaraci
reklam

kozmoz kozmoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek seo reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 5, (%80)
C3S3T watcheR Watcher arkadaşta her zaman herşeyin en iyisi olur. :D Bakın forumda instagram ile ilgili tüm konularda en iyisi ve uçuk şeyler kendisinde. Tamam diyorsun buyur yapalım ref yada demo göster. KEndi hesaplarından birine 100k beğeni yada takipçi at buyur görelim.
bi ara bana scripti kendine özelmiş güya 10-20 bin tl arasında bi fiyat vermişti gülmüştüm.

Bukadar devasal datası olan adam bana skypeden kampanya diye 1.000 adet beğeni 15 tl diye mesaj atıyo :D nediyeyim artık.
Ya konuları trolluyor yada bu dunyada tek bu arkadaş.

iş ciddiye binince iş yapmak isteyince fos çıkıyor bi sorun çıkıyor illa ki...

Buyur ıspatla bize kendini at bşi hesaba 100k beğeni yada takipçi ayakta alkışlıyalım seni. yabancı smm ler bile bu işin king'ler ionlar yapamıyor...
MRuthless

kişi bu mesajı beğendi.

watcheR watcheR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 68 / 93
  • Ticaret 7, (%100)
kozmoz hahaha sana çok güldüm arkadaş.
Ben sana şuanda piyasada kimsede olmayan EXE sistemi sundum, her dakika id şifre değiştirip userları kaybeden basit bir AUTH sistem değil.

Arkadaş yazılım bilgisi olmayan atıp tutuyor.
Var mı 15k paranız? gelin local de göstereyim nasıl işliyor, bende ki dataların İD ve ŞİFRESİ kesinlikle (PC ye format atmadan) değişmiyor!
Bunu artık anlayın, ya ne lamer adamlarsınız, zaten forum da satışını neden yapıyorum diye sorarsanız. Scriptin tanıtımı amaçlı yapılmakta. geçmişte'ki İnstagram kategorisinde ki konuları incelersiniz, yapabilirseniz aynı mantığın kopyasını piyasaya çıkarırsınız. Eğer tabi ki kabiliyetiniz var ise, eğer yok ise susup bu işi hakkıyla ve emeğiyle yerine getirenleri de karalamak size düşmüyor.

Ben burda bot ölü takipçi data mı da söylerdim de gerek yok

kozmoz kozmoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek seo reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 5, (%80)
1000 adet beğeni için sen skyptan 10 tl satmaya devam et kardeş. Anca lafta. Buyur çek bi fotoya 100k beğeni görelim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

vipmarka vipmarka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
watcheR Bana 2 aydır demo göstericen sen hala sözde dataların var bilmem ne scriptlerin var referans göster bize kardeş bu kadar insan var burda ilk ben alıcam 250 k datandan.

15k varmı diye millete soruyorsun 10 liraya beğeni satmaya çalışıyorsun benim elimde 4-5k datam var aylık 15 binden fazla kazancım var .
C3S3T

kişi bu mesajı beğendi.

yalcinkir yalcinkir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek sosyal medya uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 74 / 34
  • Ticaret 44, (%100)
Satışımızda kesinlikle demo yoktur ödeme yapabilecek düzeyde arkadaşlar konuya yazarlarsa sevinirim konuyu baltalamaya çalışmayın 100k kadar sorunsuz çekim vardır kimseye boş birşey vaat etmiyoruz minumum çekim 50k'dır ve kesinlikle demo yoktur demo çekeceğimi söylediğim arkadaşlar yazışmamızın resmini konu altına atsınlar aksi taktirde haklarında şikayet konusu açacağım..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al