wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

akon021 akon021 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
925k hesap ucuzdan veriyorum hesap model sayfasıdır beğeniler düşük olabilir ama bot değildir karşlıklı paylasım yapılarak kasılmıştır fotoların az olduguna bakmayın surekli paylaşıp siliyorum reklam amaçlı

hesap adı: Griasia

hesap 5,000 tl dir
istanbul bağcılar yüz yüze alış veriş daha çok işime gelir
0553 721 81 21

wmaraci
reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam bunun bot olmamasının imkanı yok. 925k ve ortalama beğeni 1k. Hesap organik olsa 10k takipçi başına 1k beğeni düşerdi. Yani bu durumda 92.5k beğeni almanız gerekirdi ortalama. Hadi onu geçtim 10k olsun ama bu 1k.

etkiliadam etkiliadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 28 / 51
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam hesap model sayfasi. Herseyi gectim bu fotograflarin yorum manyagi olmasi gerekir. Zaten 2 gun once incelemis olan Thyphoon isimli arkadas begeniler 1k demis, suan 3k Yani panelden atmissiniz. Altinda binlerce yorum olmasi gerekirsen 3-5 tane var. Fotograflarin goruntulenme sayilarinin da birkac bin civarinda oldugunu tahmin edebiliyoruz.

925k bot takipci, zaten x4tl bot fiyatindan hesaplarsaniz 4000tlye yakin bir ucreti var. Sizin hesabinizdan bot dusmeme garantisi varsa tek parca halinde BOT basligi altinda bile bu hesaba 4-5bin tl fiyat cekebilirsiniz. Gayet normal. Ama gelip de bot degil diyeret antipati kazanmaniza hic gerek yoktu
Thyphoon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al