Merhaba arkadaşlar bize ait çekiliş sayfası ile sayfalarınızı organik şekilde kasıyoruz 1 k organik takipçi 40 tl (Taban Fiyat ) iletişim

(ÇEKİLİŞLER TAMAMEN GERÇEK HEDİYELERDEN OLUŞUYOR TÜM HEDİYELERİ KAZANANLARA GÖNDERİYORUZ BUDA SİZİN SAYFANIZA GELEN TAKİPÇİ KALİTESİNİ ARTIYIYOR)
whatsaap 5300328653
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN WPDEN YAZINIZ YILLARDIR BU İŞİ YAPIYORUM HER TÜRLÜ BİLGİYİ SAĞLARIM MÜŞTERİLERİME
Referanslarımız

Alıntı:
CSbulut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2k çekim için anlaşma sağlandı.
Alıntı:
RHSBILISIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardeşimizle güzel bir çalışma yaptık çok kısa sürede çalışma başarılı şekilde tamamlandı. Ziyadesi ile memnun kaldım çokta ilgili birisi, teşekkürler.
Alıntı:
LordMugi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uğur Beyle 5k için anlaştık kendisi en ksıa sürede takipçiyi tamamladı diğer arkadaşlar gibi 15-20 takipçi hesabı yapmayıp fazla fazla gönderim sağladı. Diğer hesaplarımız içinde 20k lık bir anlaşma yaptık kesinlikle tavsiye ederim kendisine teşekkür ederim.

Alıntı:
Fekeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayırlı satışlar kardeşim, Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir arkadaşımızdır kendisi. Zamanında çook instagram sayfa alım satımlarımız oldu. Güvenilir kardeşimizdir

Alıntı:
StuntGraphic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2k takipçi siparişi verildi şu an 1.7k oldu kaliteli kişiler geliyor hep takip edenlerin içinde 92k hesaplar bile var. Sürekli çalışacağız artık
Alıntı:
ERELIstanbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5K için anlaşma sağlandı. Yarın başlayacağız hayırlısıyla.
Alıntı:
Wolcow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3k sipariş verildi ilgili arkadaş.
Alıntı:
Twinsens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Organik takipçi denmişsiniz 1k takipçi için alınan etkileşim oranı ortalama nedir? Elde veri varsa detaylı PM alabilir miyim?

Arkadaş işini çok güzel yapıyor. Her şeyle ilgileniyor. Çalışmamız yeni başladı. İşlem bitince tekrardan buradan bilgilendireceğim.

Alıntı:
instagger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7k Anlaşma yaptık. Gerçekten işinin ehli. Herşeyi şeffaf anlaşılır dilde açıklayor. Yarım saat telefonda konuştuk daha da bir sürü iş yapmayı düşünüyorum şimdiden. Bol satışlar dilerim hocama
Alıntı:
Fekeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@UGUR389253; ile 6k sayfa kasımı için anlaşma yapıldı. Paranın karşılığını veren kardeşimiz teşekkürler.
Alıntı:
Twinsens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim çalışma tamamlandı. Tekrar tercih edeceğim. Kafanızda soru işareti olmadan çalışma yapılabilinecek değerli arkadaşlarımızdandır kendisi. İlgili ve alakalı.
Alıntı:
Zumruthan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uğurla 15 k Anlaşıldı önceliklikle hiç düşüneden çalışa bilirsiniz benim zamanla alakalı bir kısıtlamam yoktu ama ona rağmen çok hızlı bir şekilde ihtiyacımızı karşıladı ve sağolsun 1-2 k kadar fazlada Attı tşk ederim hayırlı işler dileri Öneriyorum 👍birde gelen kitle beğeni yorum yapıyor en güzelide bu oldu
Alıntı:
emregnlts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5k anlaştık hocamla çok ilgili kral adam sağolsun
Alıntı:
jehatcevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
15 K için anlaşma yapıldı, tamamlanmasını bekliyorum. İlgili ve samimi bir arkadaş
Alıntı:
balkotrade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
5K için anlaştım.Gerçekten işini iyi yapıyor.Teşekkürler
Alıntı:
Ofisimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 k takipçi alınmıştır. ilgili bir arkadaş.
Alıntı:
Wolcow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1 k alındı gayet hızlı tamamlandı
Alıntı:
GiacomoVoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1k için anlaşıldı uçak hızı ile takipçiler akmaya başladı inanılmaz hızlı.
Alıntı:
A1K9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1k için anlaşma yapıldı.
Alıntı:
Takva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Memnun kaldım hizmetten teşekkür ediyorum
Alıntı:
MusaEbrar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
3k takipçi sayfama geldi. Başarılı güvenilir bi arkadaştır. Anlaşma yapmakta korkmayın efendim...