wmaraci reklam

ÇILDIRDIK !| 1K Beğeni 0.10 TL | 1K İzlenim 0.10 TL | 1K Takipçi 1.75 TL | Online Ödeme | Bakiyeli SİSTEM| 7/24 OTOMATİK SİSTEM

62 Mesajlar 9.623 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.645
sessos
sessos
30 23.629
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

GamzeGigi GamzeGigi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%33)
Tüm dönüşler yapıldı whatsapp üzerinden.

wmaraci
reklam

uzmanyazilimci uzmanyazilimci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

GamzeGigi adlı üyeden alıntı

Bu tarz mesajları özelden veya WhatsApp yolu ile neden yazmayıpta konumuzu baltalıyorsunuz herkes sorunsuz kullanıyor ise siz sorunlu kullanıyorsanız sizinle alakalı bir problem vardır

Sn. GamzeGigi sitenizde sadece acil durumlarda WhatsApp'tan yazın demişsiniz. Bunun acil bir durum olduğunu sanmıyorum. Ayrıca oluşan hatada "destek talebi açınız." diye bir mesaj var. Destek talebi açtım ama dönen olmadı bende buraya yazdım. Buraya yazdıktan birkaç gün sonra cevap geldi. Cevapta "Tekrar deneyebilirsiniz." dönüşünü aldım sadece. O uyarıdan sonra uğraşmama rağmen yine aynı hatayı aldım. Hatanız buradaki yorumlarda görüldüğü gibi sadece bende yok birden çok kişide aynı hata var. Sizden "baltalamak" yerine hatanızı kabullenip, düzeltmenizi beklerdim.

uzmanyazilimci uzmanyazilimci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Şuan denedim "sipariş alındı" mesajı verdi, düzeltmişsiniz herhalde. 24 saat bekleyip olumlu ya da olumsuz buraya değerlendirmeyi yazacağım. Kimseyi kötüleme amacında değilim. Olan durumu aktarırım sadece...

• Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%33)
tamamdır geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

oktaysx oktaysx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanane
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Gamze hanım biz hataliyiz anladık hesabım 230k ve her yer atarken sizin sistem bu kadar geç neden atıyor .

Bu sorunu duzeltin takipçi gelmedi para kesildi nedenini bilmiyorum 15 20liralik bakiye yukledim 1haftsdir bekliyoruz kısmet ne zamansa ne zaman gelecekse bilmiyorum kardeşim yapamiyorsaniz bu işi bırakın yada biz sizi şikayet edelim wmaraciya banlanin kurtulalım sizde verdiğimiz parada sadakamiz olsun .

• Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%33)
Laflarınıza lütfen dikkat ediniz biz size saygısızlık yapmıyorsak sizde bize yapamazsanız her hangi bir şikayetiniz var ise buraya değil şikayetim var kısmına yazarsınız. Buraya bu tarz baltalayıcı yorum yapar iseniz banlanmanızı talep edeceğim.

oktaysx oktaysx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanane
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 21 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Edebilirsin müşteri her zaman haklıdır eğer burasıda muslerinin yanında değilse yazıklar olsun derim. Bizi tehtit ediyorsun neymiş efendim sizin sistemden şikayetçiyiz diye ee kardeşim kötü bı laf bulma ben tek şikayetçi değilim bu kadar insan yalan mı diyor. hodri meydan Gamze hanım sistem 5 para etmez düzgün bir işlem yapıldığını hiç görmedim . Ve ben daha bakiyem ile attığım işlemi alamadim ve siz ne hak ile güzel yorum bekliyorsunuz daha onu geçtim siz bı cevap vermeye acizsiniz panelinizde veya wpden.

• Üyelik 28.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 3, (%33)
Burası şikayet yeri değildir şikayetiniz varsa şikayet kategorisine konu açınız son kez uyarmaktayım sizleri.

ozcankilicc ozcankilicc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Makine
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 2, (%50)
Sistem tamamen para tuzağı gibi birşey ücret yatıyıoruz takipçi atarken takipçi yollamıyor, destek açıyoruz cevap yok + whatsapptan yazıyoruz arkadaşlarmız en son 1 hafta önce giriyor tamamen para tuzağı diyebilirim

kadaj7794 kadaj7794 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo Hizmeti
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 61 / 61
  • Ticaret 5, (%100)
Dünden beri desteğe bakan yok. Böyle panel mi olur arkadaş! Bi iş yapacaksan düzgün yap ki paramız çöpe gitmesin. 2 gündür sipariş başlamıyor, takipçi alacaksanız uzak durun bu siteden

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al