Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Instagram Hizmetleri

Dijitalistasyon.com - SERVİS SAĞLAYICI |Anlık Servisler! | Dünyanın Rakipsiz En Kaliteli , En Hızlı Ve En Ucuz Paneli.

Okunmamış 02 Eylül 2019, 16:58
bondcemil Adlı Üyenin Avatarı
Yorgun

Meslek: Freelancer
Ad, Soyad: Ce... Be...
Ticaret: 0, 0%
Çalışmayan servis yok diyorlar, ucuz olanlar yavaştır diyorlar ama 3-4 gündür 1 takipçi bile gelmedi. Yavaştan kasıtları ne kadar süredir bilmiyorum Ödememi iade ettiler sağolsunlar ama bilginiz olsun.
Okunmamış 03 Eylül 2019, 10:21
gokenim Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Gö... Çe...
Ticaret: 4, 100%
Abi çok karışık bu sistemler ben hiçbir şey anlamıyorum özellikle fiyat listesinden. Birisi bana nasıl kullanıldığını anlatabilir mi?
Karikatürlerimi görmek için instagram.com/gokhaninnotlari
Okunmamış 03 Eylül 2019, 10:23
gokenim Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Gö... Çe...
Ticaret: 4, 100%
gerçi hiç güzel yorum yok neredeyse
Karikatürlerimi görmek için instagram.com/gokhaninnotlari
Okunmamış 03 Eylül 2019, 18:19
bilisimhukuku Adlı Üyenin Avatarı
Bilişim Hukuku Danışmanı

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Ad, Soyad: Er... Er...
Ticaret: 5, 100%
1 haftada 2.ci siparişim biri iptal edilir diğer siparişim deseniz dün akşam 23 den beri başlamaz müşterime rezil oldum yapma kalsın dediler tanışmadan kendimi tanıtmadan yorumlara güvenerek üye oldum 30 tl bakiye yükledim. Ben kendimi tanıttıkdan sonra 10 numara hizmet almayayım benim mevkim itibar görmesin ben avukat değilim yıllardır web tasarım yapıp site kurup satıyorum bende sizler gibi öğrenci oldum azmettim 2012 yılında bilişim hukuku danışmanı oldum diye ayrıcalık istemiyorum ama müşteriye yok sıraya alındı yok servis yoğun falan fıstık diyorum adam başka smmmden 500 takipçiyi anında instagram hesabına yolluyor pastaneci bu adam birde ben yalancı durumuna düşüyorum
Okunmamış 03 Eylül 2019, 19:13
Dijitalİstasyon Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Me... Ça...
Ticaret: 13, 93%
Alıntı:
alperenkirac05 Adlı Üyeden Alıntı
15TL yükledim deneme amaçlı. 1k takipçi 0,39 yazdığına bakmayın, 2 sipariş verdim 1k takipçi 30 saat oldu "Bir Kısmı Tamamlandı (Kalan kısım iade edildi)" yazısını gördüm ve hesaplara giriş yaptım 1 tane bile takipçi gelmemiş. Neyse dedim 12TL 'ye farklı bi hizmetten yararlanıyım dedim 0-30dakika yazan hizmettende 2 saat sonra takipçi gelmeye başladı ve userların hepsi bot olduğunu gördüm. Hiçbir şekilde denemenizi önermiyorum, whatsapp'tan üyeliğimin silinmesi için mesaj attım şimdi cevap bekliyorum
Alıntı:
maxlpol Adlı Üyeden Alıntı
Dönüş yapıldı deniyor ancak siparişler 10 saat sonra felan otomatik olarak iptal edilip bakiye iade ediliyor. Yeni sipariş giriyorum yine aynı sorun belli bir süre geçtikten sonra iade ediliyor. İyi de ben bu bakiyeyi nerede kullanacağım ? Fiyatlar konudaki gibi değil zaten, belirtilen işlem süreleri yanlış.
Alıntı:
maxlpol Adlı Üyeden Alıntı
Üçüncü yorumum: Bu sistem benim gözümde dolandırıcı sistemdir. Kesinlikle sipariş vermemenizi tavsiye ediyorum.
Alıntı:
bondcemil Adlı Üyeden Alıntı
PM'den cevap bekliyorum.
Alıntı:
bondcemil Adlı Üyeden Alıntı
Çalışmayan servis yok diyorlar, ucuz olanlar yavaştır diyorlar ama 3-4 gündür 1 takipçi bile gelmedi. Yavaştan kasıtları ne kadar süredir bilmiyorum Ödememi iade ettiler sağolsunlar ama bilginiz olsun.
Alıntı:
gokenim Adlı Üyeden Alıntı
Abi çok karışık bu sistemler ben hiçbir şey anlamıyorum özellikle fiyat listesinden. Birisi bana nasıl kullanıldığını anlatabilir mi?
Alıntı:
gokenim Adlı Üyeden Alıntı
gerçi hiç güzel yorum yok neredeyse
Alıntı:
bilisimhukuku Adlı Üyeden Alıntı
1 haftada 2.ci siparişim biri iptal edilir diğer siparişim deseniz dün akşam 23 den beri başlamaz müşterime rezil oldum yapma kalsın dediler tanışmadan kendimi tanıtmadan yorumlara güvenerek üye oldum 30 tl bakiye yükledim. Ben kendimi tanıttıkdan sonra 10 numara hizmet almayayım benim mevkim itibar görmesin ben avukat değilim yıllardır web tasarım yapıp site kurup satıyorum bende sizler gibi öğrenci oldum azmettim 2012 yılında bilişim hukuku danışmanı oldum diye ayrıcalık istemiyorum ama müşteriye yok sıraya alındı yok servis yoğun falan fıstık diyorum adam başka smmmden 500 takipçiyi anında instagram hesabına yolluyor pastaneci bu adam birde ben yalancı durumuna düşüyorum
Merhaba , Kötü yorum yapan herkes ucuz servislerden almıştır piyasada 10 TL ve üzerinde başlayan takipçi fiyatlarına karşı dik durmak için ucuz servisler ekledik fakat öyle bir hal aldıki gerçekten kötü hizmet veriyoruz gibi hissediliyoruz bakın açıklama kısmında başlıkta belirttik • Kısmi / İptal Etme Sorunları Var
• Bu servisin iptal ve iadesi yoktur ucuz servistir. 24 - 80 Saat arasında sonuç vermektedir yani bizlere düşünerek işlem yapmanızı önemle rica ederiz.
Okunmamış 03 Eylül 2019, 21:30
bilisimhukuku Adlı Üyenin Avatarı
Bilişim Hukuku Danışmanı

Yaş / Cinsiyet: 36 / Erkek
Ad, Soyad: Er... Er...
Ticaret: 5, 100%
ben ödeme iadesi alabilirmiyim üye ismim bilisimhukuku ben ucuz servisde aramıyorum zaten fiyatlara bile bakmıyorum zaten

[ DİJ1 ] Instagram Takipçi | Max 3K | Genelde Hızlı Başlar | 0-30 Dakika

ben ucuzmu almışım 0-30 dakikada başlayacak gönderimin üzerinden 23 saat geçti ve 1000 gönderi 12 tl
Konu bilisimhukuku tarafından (03 Eylül 2019, 21:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: düzenleme
Okunmamış 04 Eylül 2019, 18:06
kyd kyd şuan çevrimdışıdır.
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 25 / Erkek
Ad, Soyad: Ke... Da...
görüntülenme ve üye çekmek için 0.küsür fiyata takipçi veriyoruz diyorsunuz, bir de forumdn reklam çıkıyorsunuz üstüne insanları mağdur edip, "10 TL ve üzerinde başlayan takipçi fiyatlarına karşı dik durmak için ucuz servisler ekledik " diyorsunuz.

kardeşim çalışmayan hizmetin adını koymak, hiç koymamaktan iyi zannetmeyin. çalışmıyor ise koymayın, iade bile sağlamıyoruz diyorsunuz. sonra kötü yorum gelince bir de isyan ediyorsunuz.
Muratbilir06 bunu beğendi.
Okunmamış 08 Eylül 2019, 00:47
WebMacaw Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 26 / Erkek
Meslek: Web / SEO
Ad, Soyad: Me... Ka...
Ticaret: 9, 100%
Samimi söylüyorum profesyonel ticaret anlamında esamesi yok.
Hizmeti satın alacak olanlar dikkat etsin.

Ya ben yanılan biriyim yada konunun altındaki referanslar yapay oluşturulmuş.

80 saatlik süreci 1 bucuk haftadır bekliyorum şuan aldığım hizmetin takipçi sayısı 700 küsür adet.

200 geri çekildi.

Keza gönderilen

30 Adet'i benimdi zaten 470 adet diyelim.

Unutmadan gönderilen takipçiler ise harbiden boş beleş yani bi hizmet veriliyor ise markadan söz ettirilmesi gerekir. İsimleri bile saçma sapan. bunun görüntüsüde ektedir.

https://i.imgyukle.com/2019/09/06/oXNVfh.jpg

39 kuruşa alacağım hizmetin iyi olmasını beklemiyorum ancak profilinde çöp olmasını bekleyemem.

https://i.imgyukle.com/2019/09/06/oXNPW6.png

Whatsapp vb alanlarından cevap vermemesi de ayrı bir konu!

Konu ile ilgilenmemesi durumunda hem eksi ticaret bildirimi yapacağım yanı sıra wm yönetiminede bildireceğim diğer forumlara da bakıyorum yer alıyorsa oradada aynı konuyu ekleyeceğim.

İşini iyi yapanların hakkına girmesini istemem böyle kişilerin.
Okunmamış 14 Eylül 2019, 12:57
maxlpol Adlı Üyenin Avatarı
Sosyal Medya

Meslek: bilişim
Ad, Soyad: Ka... Me...
Ticaret: 8, 100%
Arkadaşın yorumunu şimdi gördüm, 15 TL'ye sattığını iddia ettiği takipçiden işlem yaptık ama gelmedi. Burada da daha yok ucuzundan almış bilmem ne diye atıp tutuyor.
Okunmamış 20 Eylül 2019, 20:51
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 42 / Kadın
Meslek: Blogger
Ad, Soyad: Se... Tü...
1k fiyat alabilir miyim?
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Instagram Hizmetleri