wmaraci reklam

✅İnstagram Algoritmasini Öğretiyoruz✅Sayfanızın Danışmanı Olacaksın✅Başari %99 -Kredi Kartı Ödeme

5 Mesajlar 606 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.367
sessos
sessos
30 23.562
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

aykut407 aykut407 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Değerli İnstagram Sayfa Sahipleri,
Bildiğiniz gibi ***'da artık Taktik satışları altında insanları kandıran satışlar yasaklandı. Kurunun yanında yaşta yanar mantığı ile çok satan instagram e-book Taktikleri kitabımızın konusu, İçerisinde "Taktik" kelimesi geçtiği için maalesef silindi. Bizde altın değerindeki bu e-book'u ederek sizlerin hizmetine tekrar sunduk.
[FONT=Arial Black][SIZE=3]
Altın E-book'un içerisinde neler var ?[/SIZE][/FONT]
-HASHTAGLER
-Sayfanıza özel hashtagleri nasıl belirleyeceğinizi tek tek resimli olarak anlattık.
-Hashtag bulurken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsettik.
-Hashtag sorunlarında neler yapmanız gerektiğini ve spam hakkında bilgi verdik
-Kısacası hashtaglerden nasıl etkileşim sağlarsınız hepsinden bahsettik ve etkileşim alacak hashtagleri bulmanın yolunu gösterdik.
-KEŞFET
-Keşfetin ne olduğunu ve algoritmasının genel olarak nasıl çalıştığını açıkladık.
-Algoritmanın genel mantığını anladıktan sonra keşfete çıkmak için yapabileceğiniz önerilerde bulunduk.
-Kısaca Keşfete çıkmak için algoritmanın nasıl dikkatini çekersiniz ondan bahsettik.
-HİKAYE/STORY
-Hikaye izlenimlerinizi nasıl arttıracağınız konusunda işe yarar tavsiyelerde bulunduk.
-Hikayelerinizin hangi şartları sağlayınca keşfete düştüğünden bahsettik. Bu şartları sağlamanız halinde hikayeleriniz büyük ihtimal keşfete düşecektir.
-Kısaca hikayelerinizden etkileşim nasıl alırsınız bunlardan bahsettik.
-PROFİL ZİYARETİ ARTIRMA
-Keşfete düşmenin en önemli etkenlerinden birisi olan profil ziyaretlerinizi nasıl arttıracağımız konusunda bilgiler verdik ve örnekler ile açıkladık.
-ETKİLEŞİM ALACAK VİDEOLARI BULMA
-Sayfa sahiplerinin en büyük sorunu olan etkileşim alacak videoların nasıl bulunacağını resimli olacak anlattık.Bahsettiğimiz şartları taşıyan videoları bulursanız eğer başarısız olma şansınız çok düşük.

Bahsedilen bütün başlıklar ve alt başlıklar örnekler üzerinden ve bazıları resimli olarak anlatılmıştır. Kısacası Taktik vb. bir konu değildir. Ücretli alacağınız danışmanlık hizmetlerinin nasıl yapıldığını size anlattık.
Eğer e-book'un içerisindeki konuları doğru anlayıp, doğru uygular ve sabırlı olursanız BAŞARISIZ OLMA ŞANSINIZ %1 İHTİMALDİR
0
[FONT=Arial Black]Tam 20+ Sayfa PDF tarafınıza Mail ile iletilecektir.[/FONT]

Fiyat: [S]50TL[/S] yerine [SIZE=6]30TL[/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#E25041][SIZE=4]Kredi Kartı İle almak için;[/SIZE][/COLOR] [/SIZE][SIZE=6]TIKLAYINIZ [SIZE=2](Shopier üzerinden)[/SIZE][/SIZE]
Ödeme: Havale & EFT

*** dışı iletişim: ayktucak@gmail.com adresinden mail atabilirler.
WhatsApp: 05434224601

[COLOR=#E25041][SIZE=5]ÖRNEK ÇALIŞMA
[/SIZE][/COLOR] 1) Aşağıdaki görseller Hashtag Çalışması sonucunda ortaya çıkmıştır. Özellikle belirtmek istiyorum aşağıdaki sayfa 2. GÜNÜNDE ([COLOR=#B8312F]Evet yanlış duymadınız açıldıktan 1. gün sonra[/COLOR]) Hashtag Çalışmasının sonucudur.
https://i.hizliresim.com/17PrOB.png
https://i.hizliresim.com/LGPE50.png

2) Aşağıdaki Çalışma Keşfet Çalışmasıdır. En kötü ihtimal olan Konsept ve Kullanıcı adı değiştirmiş (Örneğin dizi sayfasından mizah sayfasına değiştirilmesi gibi) bir sayfanın 1 hafta sonra ki bir postundan alınmıştır. Bu çalışma bizzat tarafımca E-book da anlattığım şeylerle yapılmıştır.
https://i.hizliresim.com/ryLRza.png
https://i.hizliresim.com/PG3BJd.png

[SIZE=5]Referans[/SIZE]
[SPOILER]

erenermis adlı üyeden alıntı

kitabı aldım çok başarılı olmuş gerçekten, herkesin almasını tavsiye ederim içerisinde sayfanıza yararlı olacak bir çok bilgi var

ErenKumek adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı bir arkadaşımız, Allah yolunu açık etsin��

uznr adlı üyeden alıntı

@emreuck; hocamla daha önce birkaç kez çalışmıştık ve çok memnun kalmıştım. Bu kitabı da satın aldım içerisindeki çok değerli bilgiler yer alıyor. Paranızı sonuna kadar hak ediyor ve her konuda gece, gündüz demeden yardımcı oluyor. Çok değerli bir insan. Herkese tavsiye ederim.

serhanceyhan16 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla daha önceden bu konuda ticaretimiz oldu ve 50-200 arası erişim alan hesabımda şu anda 18-20 K erişim alıyor 500-1 K arası etkileşim alıyorum. Her türlü işine referans olabilirim. Bizzat şifremi teslim ederek çalıştığım, güvenilir birisi. Belki benim yorumum pek önemli olmayacak ama kendisine kefilim. (y)
( Arkadaşın bilgisi dahilinde eklenmiştir.);
Sayfa İstatistikleri Artışı 1: https://i.hizliresim.com/jAJ7Bj.jpg
Sayfa İstatistikleri Artışı 2: https://i.hizliresim.com/BGXB8D.jpg

ahmtkyglu adlı üyeden alıntı

Arkadaş ilgili ve samimi, bir adet satın alındı, ödemesi yapıldı.

wolionn adlı üyeden alıntı

Satın alındı. Gayet ilgili,güvenilir ve yaptığı işinin arkasında kendisine teşekkür ediyorum.

ozandogan9 adlı üyeden alıntı

Çok faydalı bilgiler.Aldım memnun kaldım çok tesekkurler

rockyemin adlı üyeden alıntı

Elime ulaştı. Hayırlısıyla çok güzel olacak görünüyor.

Murataraz adlı üyeden alıntı

Hocam cidden uğraşmış ve oldukça kaliteli bir ebook hazırlamış.
İçindeki gerçektende çok kıymetli ve değerli bilgiler gayet güzel ve açıklayıcı bir anlatım yapılmış herkese tavsiye edebileceğim bir ebook diyebilirim.

mstf34 adlı üyeden alıntı

İçerik olarak güzel hazırlanmış. Organik olarak sayfasını büyütmek isteyenlere tavsiye ediyorum. Ücret olarak da gayet makul bir fiyat. İyi satışlar diliyorum.

LeViS adlı üyeden alıntı

Kitap oldukça faydalı görünüyor yaptığımız hataları görüyoruz. Diğer önerileri de en kısa zamanda denemeye başlayacağım.

Bgokce adlı üyeden alıntı

Aldım inceledim yararlı bilgiler mevcut tavsiye ederim

kampanyasozluk adlı üyeden alıntı

kitap alındı. Oldukça faydalı bilgiler mevcut. Okudukça yeni bilgiler farkettim. Teşekkür ediyorum. Çok beğendim:)

MCfrim adlı üyeden alıntı

Sipariş geçildi. Okudum yararlı bilgiler var denemek lazım ben butik sayfam için kullanacağım bakalım nasıl olacak

[/SPOILER]

*** Konu Linki:
https://www.***.net/instagram/2233049-9989instagram-algoritmasini-ogretiyoruz9989sayfanizin-danismani-olacaksin9989basari-99-kredi-karti-odeme.html

Düşüncelerin kelimelere döküldüğünde gerçekleşir!
wmaraci
reklam

Gupur Gupur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)
Butik müşterileriniz var mı?

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Gupur adlı üyeden alıntı

Butik müşterileriniz var mı?

Evet hocam butik müşterilerim var ve olumsuz dönüş yapan olmadı. Butik türünüz neydi?

Gupur Gupur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)
Erkek giyim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
dilerseniz alabilirsiniz hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al