Nedir? , Ne İşe Yarar?

Bu program sayesinde elinizde bulunan yüzlerce hesap ile istediğiniz kadar instagram gönderisine istediğiniz kadar yorum yaptırabilirsiniz.

Bu programı satın alarak yorum panelleri için yıllık bazda binlerce lira vermek zorunda kalmasınız. Aksine elinizde bulunan hesaplar ile yorum satışına da başlayabilirsiniz.

Özellikler

* İstenilen Kadar Hesap Ekleyebilme
* İstenilen Kadar Hedef Gönderi Ekleyebilme
* Toplam Yorum Sınırı ile Sizin Belirlediğiniz Eşikte Programı Otomatik Olarak Durdurma
* Android Uygulama ve İnternet Sitesi İle Bilgisayarınıza erişim olmadan Programı Yönetebilme [Beta] [Aktiflik Süresi Değişkendir]
* Hatalı Hesapları Otomatik Olarak Ayırt Etme ve İşleme Devam Etme
* Zamanlama Ayarı İle Programı İstenilen Saate Başlatabilme
* Her Hesaba girildikten Sonra Bekleme Süresi Oluşturabilme [Beta]
* Android Uygulamaya ve İnternet Sitesindeki Hesaba Otomatik Olarak Rapor Gönderebilme [Beta] [Aktiflik Süresi Değişkendir]
* İşlemler Bitince İsteğe Göre Belirlenen Sayı Defa Tekrarlama
* İnternet Bağlantısı Kontrolü ile Herhangi bir kesintide Programı hatasız olarak durdurma
*Sanal Makine yada PC'de sıkıntısız çalışma
* Şık arayüz

ve daha birçok özellik...

Programın Ekran Görüntüleri

Mobil/Android - Uzaktan Yönetim (Temsili)

PC /Sanal Makine

Programın Videosu

Video Şuan Aktif Değil. Yakında Eklenecektir...

UYARI

Programın yorum yapabilmesi için en az 1 hesap programa eklenmelidir. Program eklenmiş hesaplar ile yukarıda belirtilen özellikleri gerçekleştirir.Satışa Instagram hesabı dahil değildir.

Program Ücreti

3 Aylık Lisans : 109 TL
6 Aylık Lisans : 189 TL
1 Yıllık Lisans: 319 TL

Referans

Bu forumdan bir üye ile referans konusunda anlaşılmıştır. Daha fazla referans kabul edilmeyecektir.

Diğer Botlarım

Twitter Full Otomatik Hesap Kasıcı - Uzaktan Yönetim Paneli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma-(Follow-Unfollow)

Instagram Full Otomatik Hesap Kasıcı - Uzaktan Yönetim Panelli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma - Uygun Fiyat

Twitter Hashtag Reklam Botu - Spam Korumalı - Sınırsız Tweet - Uygun Fiyat - Ücretsiz Güncelleme -7/24 Destek

Facebook Full Otomatik Hesap Kasıcı -Uzaktan Yönetim Panelli - Android/Windows - Aynı Anda Binlerce Hesap Kasma-(Spam Korumalı)

Facebook - Grup ve Sayfa İçin Beğeni,Paylaşım,Yorum,Davet, Flood ve Diğer Botlar -[7/24 Destek] - [Sınırsız] - [KAMPANYA]