wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

dadaskral dadaskral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 197 / 139
  • Ticaret 39, (%100)
İnstagram takipçi için para vermekten bıktınız mı? Ayrıca bu takipçilere çuvalla para vermenize rağmen istediğiniz verimi alamıyor ve takipçilerinizin azaldığınızı mı görüyorsunuz?

Öyleyse sizin de organik takipçi kasımlarıyla tanışmanızın zamanı gelmiş. Peki nasıl mı organik takipçi kasıyorum?

Öncelikle sizlerden kasabilmem için bir hesap istiyorum ya da kendim yeni bir hesap açıyorum. Bunun email ve telefon onayını yaptıktan sonra günlük olarak kasımına başlıyorum. 1 ay sonunda en güzel takipçi dönüşleri ile sizlere memnuniyet sağlamaya çalışıyorum.

Belirtmem gereken bir şey var ki, o da her hesap türü için farklı geri dönüşler sağlayacağımdır. Fake hesaplara dönüş daha yüksek oluyor. Eğer isterseniz kastığımız fake hesapları sonradan farklı türlere çevirebilirsiniz. İsterseniz de direk kişisel hesaplar kasabilirim.

Gelelim fiyatlandırmalarımıza. Öncelikle belirtmek istiyorum ki alacağınız hizmet tamamen kendi istekleri ile takip eden kişilerden olacağı için, düşüşler olmaz denecek kadar az olacaktır.

1 Aylık Hesap Kasımı: 30 TL
2 Aylık Hesap Kasımı: 60 TL
3 Aylık Hesap Kasımı: 80 TL

Daha fazlası için pm ile görüşebiliriz. İyi forumlar!

NOT: Sadece 20 TL'ye 4000 takipçili instagram hesabı ister misiniz? Hesap bilgileri için pm atabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Merhabalar,
Daha önce kastığınız hesapları PM olarak alabilir miyim acaba?
Bir de merak ettiğim bir konu var.Size bir hesabı teslim ettik,üzerinde 3 ay çalıştınız fakat hesapta verimli ve gözle görüşür bir şey gözükmüyor.
Bu durumda ne olur acaba?

Şimdiden yanıtlar için teşekkürler,hayırlı satışlar :)
dadaskral

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al