wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

gkdmrx gkdmrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 12, (%100)

[CENTER][CENTER][CENTER][CENTER][SIZE=6]Bismillahirrahmanirrahim;[/SIZE]
[COLOR=#B8312F][B][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][SIZE=5] [COLOR=#000000]İŞ ALIMI[/COLOR] AKTİF [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/B][COLOR=#B8312F][B][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][SIZE=5][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/B]
[COLOR=#B8312F][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][SIZE=5][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][FONT=Courier New]Temiz bir iş yaparak hesaplarınızı / Organik bir şekilde büyütüyoruz / sektörünüzde zirveyi Yakalayın [/FONT][COLOR=#B8312F][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][SIZE=5][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=4][SIZE=4][COLOR=#B8312F][/COLOR] [/SIZE][/SIZE][SIZE=4][FONT=Courier New]Referanslarımız bundan sonra yapacağımız işlerin kalitesinin teminatıdır, takdir sizlerin [/FONT][/SIZE][SIZE=4][SIZE=4][COLOR=#B8312F][/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=4] [FONT=Courier New]Referanslarımız en aşağıdadır[/FONT]

[/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Courier New][B] ❥ Kredi kartına [COLOR=#41A85F]taksit yapılır.[/COLOR] | Arkadaşını getir aldığı [COLOR=#B8312F]hizmetin %10 ücretledirmesi[/COLOR] anında İADE[SIZE=4][FONT=Courier New][B] ❥[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE]
[SIZE=4][FONT=Courier New][B]♛ Kalitemizi görmek için ilk önce diğer firmalarla çalışın. [SIZE=4][FONT=Courier New][B]♛[/FONT][/B][/SIZE][/FONT][/B][/SIZE]

[CENTER]

[FONT=Arial Black]
[/FONT][FONT=Arial Black][COLOR=#000000][FONT=Arial Black]-----------------------------------------------------[/FONT][FONT=Arial Black]---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/FONT][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#B8312F][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]- PvPBilisim Sosyal Medya Hizmeti Ücretlendirmesi -[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#B8312F] ( 15 GÜNLÜK ) [/COLOR]1 HESAP[COLOR=#B8312F] 30[/COLOR] [COLOR=#B8312F] TL * [/COLOR][COLOR=#B8312F]*[/COLOR]
[COLOR=#B8312F]( 30 GÜNLÜK ) [/COLOR]1 HESAP [COLOR=#B8312F]50[/COLOR] [COLOR=#B8312F] TL * [/COLOR][COLOR=#B8312F] * [/COLOR]
[COLOR=#B8312F]( 60 GÜNLÜK ) [/COLOR]1 HESAP [COLOR=#B8312F]90[/COLOR] [COLOR=#B8312F] TL * [/COLOR][COLOR=#B8312F] * [/COLOR]

[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][SIZE=5]SADECE 1 TL YE İNSTAGRAM HESABINIZI DOĞRULAYIN - NumaraOnay.com -[/SIZE][/COLOR][/COLOR]
[FONT=Arial Black][COLOR=#000000][FONT=Arial Black][COLOR=#000000]--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

[COLOR=#E25041]PEKİ TAM OLARAK NELER SAĞLAMAKTAYIZ ? [/COLOR]
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#B8312F]TAKİP YAPMA : [/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Günlük İnstagram Limitlerince 300 ile 1000 kişiyi takip yapar.[/COLOR][/COLOR]( [/COLOR][COLOR=#D14841]İstediğiniz Kitleye Özel Takip listesi Seçeneğiyle [/COLOR][COLOR=#000000]) [/COLOR][/CENTER]
[/CENTER]
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT]CİNSİYETLERE GÖRE TAKİP İŞLEMİ : [/COLOR][COLOR=#000000]Kitlenize uygun Belirtilen cinsiyete göre[/COLOR][COLOR=#B8312F] [COLOR=#B8312F] ( Bayan veya Erkek )[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000]takip isteği gönderimi.[/COLOR][/COLOR][COLOR=#B8312F]([COLOR=#B8312F] İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde[/COLOR][/COLOR][COLOR=#B8312F] ) [/COLOR]

[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT]POTANSİYEL MÜSTERİ TAKİBİ :[/COLOR][COLOR=#000000]Günlük Ortalama 1000 kullanıcıya takip isteği[/COLOR]. ([COLOR=#B8312F] İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde[/COLOR] )
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#B8312F]HASHTAG PAYLASANLARI TAKİP :[/COLOR] Kitlenize uygun hashtag paylaşanları takip işlemi ([COLOR=#B8312F] İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde[/COLOR] )
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT]KONUM LOKASYONA GÖRE TAKİP İŞLEMİ :[/COLOR]Kitlenize uygun Konum ve Lokasyona uygun kişilere takip isteği yapar.
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT]TAKİPTEN ÇIKARMA : [/COLOR][COLOR=#000000]Haftanın belirli bir günü takip edilen kullanıcılar takipten çıkartılır. [/COLOR]([COLOR=#B8312F] İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde[/COLOR] )
[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]ANASAYFAYI BEĞENME :[/COLOR] Her 3 - 5 dk da bir Anasayfadaki gönderileri beğenme işlemi.
[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]ANASAYFAYI YORUMLAMA :[/COLOR]Her 3 - 5 dk da bir Anasayfadaki Gönderilere otomatik yorum yapma işlemi . ([COLOR=#B8312F] İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde[/COLOR] )

[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]ETİKETLİ YORUM İŞLEMLERİ :[/COLOR]İstediğiniz Gönderiye Oluşturduğunuz listelerdeki kullanıcıları etiketli yorum yapar. ( [COLOR=#B8312F]@ahmet @mehmet @fatma @ayse [/COLOR])

[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]KEŞFET ÇALIŞMASI :[/COLOR]Elimizdeki keşfet gruplarına [COLOR=#B8312F]Beğeni + Yorum Yaparak[/COLOR] Etkileşimi arttırmada ve[COLOR=#B8312F] Keşfete düşme[/COLOR]de etkili çalışma.
[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]ZAMAN AYARLI GÖNDERİ PAYLAŞMA : [/COLOR]Zaman ayarlı olarak ([COLOR=#B8312F] 1 saat - 2 saat - 4 saat [/COLOR]) gibi belirli aralıklarda otomatik bir şekilde gönderi paylaşma işlemi .
[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]ZAMAN AYARLI GÖNDERİ KLONLAMA : [/COLOR]Zaman Ayarlı olarak Gibi Belirli Aralıklarda Belirtiğiniz Kullancı Sayfasından otomatik Olarak Gönderi Klonlayip Sizin Hesabınızda Paylasım Yapıyoruz .

[COLOR=#B8312F][COLOR=#B8312F][B][FONT=Arial Black][COLOR=#B8312F][COLOR=#41A85F] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=#B8312F]OTOMATİK MESAJ :[/COLOR]Sizi takip eden kullanıcılara veya size mesaj atan kullanıcılara otomatik mesaj gönderebiliriz .
VE DAHA PEK ÇOK ŞEY İLE HESABINIZI [COLOR=#B8312F]30 GUN BOYUNCA ORGANİK BİR ŞEKILDE [/COLOR]UYGUN FİYATA KASMAKTAYIZ .
[FONT=Arial Black][COLOR=#000000] --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial Black][COLOR=#000000]- SIKÇA SORULAN SORULAR - [/COLOR][/FONT]

[/CENTER]
[COLOR=#B8312F]Günlük veya aylık kaç takipçi kazanırım :[/COLOR] Sayfanızın içeriğine göre bu rakam değişmektedir , Örneğin ; Kadın hesabı Günlük 500 takipçi kazanıyorsa Bir mizah sayfası 200 - 300 kadar kazanabilir.
[COLOR=#B8312F]Erişim nedir ? Nasıl kasıyorsunuz ? :[/COLOR] Erişim , Gönderinizin kaç kişiye ulaştıgını ve kaç kişinin gönderiyi gördüğünü gösterir . Sayfanızı analiz ederek en doğru büyük sayfalardaki takipçilere gt yaparak sizin sayfanıza çekiyoruz ve de sizin sayfanıza oto yorum yaptırarak kesfet'e düşme olasılığını arttırıp erişimide yükseltiyoruz Böylelikle erişimleriniz artıyor ve etkileşimde gözle görülür bir artış oluyor .
[COLOR=#B8312F]Hesabım kapanırmı ? : [/COLOR]Hesabınızla Spam olmadan işlem yapmaktayız Yani hesabınızın bizim yaptığımız işlemlerle alakalı kapanma durumu olmaz , Hesabınız Doğrulama veya kapanma durumuna düşerse
bu müsteri sorumlulugundadır .
[COLOR=#B8312F]Hesap Bilgilerim Baskasıyla paylasılırmı ? : [/COLOR]Hesap bilgileriniz vs asla 3. bir sahıs ile paylaşılmayacaktır.

[FONT=Arial Black][COLOR=#000000] --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/FONT]
[COLOR=#553982][FONT=Arial Black][COLOR=#000000]Sistemimiz [COLOR=#41A85F]7/24 Aktif[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=#000000][COLOR=#41A85F] Şekilde Çalışmaktadır [/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000]
[FONT=Arial Black][COLOR=#000000]İstediğiniz Zaman Destek Veriyoruz .[/COLOR][/FONT]
[/COLOR]

[COLOR=#000000] NOTLAR
- İşlemleriniz başladıktan sonra kesinlikle ücret iadesi yapılmaz, sadece hesabınızın almış olduğunuz paketteki vaadedilen minimum takipçi sayısına hiçbir şekilde ulaşamayacağını 3 Gün İçinde düşünürsek ücretinizi iade ediyoruz.
- Verdiğimiz hizmeti tamamen Instagram limitlerine uyarak ve en sağlıklı koşulları yaratarak vermekteyiz ama en nihayetinde Instagram’a bağlı bir hizmet verdiğimiz için asla hesap kapanmama garantisi vermiyoruz kimse de veremez, fakat bugüne kadar hiçbir müşterimizin hesabı kapanmamıştır.
- Bizden hizmet alan tüm müşterilerimizin bu detayları okuyup kabul ettiği var sayılır.
[/COLOR][FONT=Arial Black][COLOR=#000000] --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/FONT]

[CENTER]

[/CENTER]

alp_dedee adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 4 5 aydır aktif çalışıyorum sayfama değer kattı sağolsun ileriye dönük projemiz vardı işlermizin yoğunluğıundan dolayı ilgilenemiyorduk arkadaşa verdik sayfamızı projemizi dün başlatık ve sayesinde siparişlerimizi almaya başladık eline koluna yüreğine sağlık üstad sayende sayfa bir yerlere geldi..

byfrodo adlı üyeden alıntı

Arkadaş oldukça ilgili birisi. Bir kaç değişiklik rica ettim. Tereddüt etmeden değişiklikleri yaptı. Problem olması halinde özellikle yazmamızı ileterek parayı aldım tamamdır diyenlerden olmadığını oldukça göstermektedir. Sürekli çalışacağım bir arkadaşımız. Bu arada 4-5 günde aldığım dönüşler gayet başarılı :)

istanbul43 adlı üyeden alıntı

2 Hesap için paket satın alalı 10 gün oldu. Şuana kadar herşey iyi gidiyor. İşletmemiz için açılmıştı hesap, geri dönüşler olmaya bile başladı. Arkadaş ilgileniyor. Yazmasak bile 2-3 günde bir bir sıkıntı var mı diye soruyor.

guncelmakale adlı üyeden alıntı

2 aylık paket satın almıştım. 1 haftadır güzel dönüşler var. her türlü sorumuza cevap veren ve elinden geldiğinde yardımcı olmaya çalışan bir arkadaşımız. aylık dönüşler yeniden paylaşılcaktır

WPServis adlı üyeden alıntı

Bir hesap için 2 ay anlaşma sağlandı. Bazıları gibi bu işi ikinci bir iş olarak değil tek iş olarak yapan ve müşterileri ile gece 4-5 lerde bile ilgilenen değerli bir satıcı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Dicango adlı üyeden alıntı

Hesabımı 2 aydır arkadaşta. Biz ürün satıyoruz bilmiyorum ama %100 satış büyüdü allah senden razı olsun diyorum sadece.

SlhSag adlı üyeden alıntı

güvenilir satıcı hayırlı satışlar

fatihyildirim adlı üyeden alıntı

1 hesap icin anlasildi hesap kasimi simdiden gayet iyi.1 ay icerisinde ulasmak istedigim yere ulasacagim sanirim ☺️

fatihyildirim adlı üyeden alıntı

1 Hesap İcin Anlaşıldı.Cok İlgili Birisi Herkese Tavsiye Ederim ☺️

varolaksoy adlı üyeden alıntı

2 aylık çalışma için titizlikle hazırladığım gerekli materyalleri sundum. çok kibar, ilgili bir arkadaşımız, beklenen etkiyi aldığımda üzün süre çalışmayı düşünebilirim.

komedyatube adlı üyeden alıntı

1 aylık çalışma alındı. İlgili satıcı

sinanyasar95 adlı üyeden alıntı

2 aylık bir anlaşma sağlandı. İlgili ve saygılı bir arkadaş, dönüşleri burada belirteceğim.

Willsaur adlı üyeden alıntı

1 Aylık anlaşma sağlandı, destek çok hızlı. Teşekkürler.

caglar06 adlı üyeden alıntı

Çalışmaya başlandı bir hesabım için şuan takipçiler ve yorumlar gelmeye başladı. Her saniye gelmekte. İlgili arkadaş whatsapptan sürekli ulaşılabilir olması ve cevap vermesi mükemmel tavsiye ediyorum.

Berkantkas adlı üyeden alıntı

Hesap yavaş yavaş kasılmaya başladı, gidiyor.

poremek adlı üyeden alıntı

İş ahlakı olan güvenilir bir arkadaş. Teşekkür ediyorum :)

yasincelebi adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

Brnztrk adlı üyeden alıntı

Hizmet alındı, tavsiye ederim hızlı destek ve işinde iyi bir arkadaşımız.

muhammed649 adlı üyeden alıntı

3 gün önce çalışmaya başladık. Geri dönüşü gayet güzel. Ay sonunda istediğimiz hedefe ulaşmış oluruz muhtemelen.

kizilsn adlı üyeden alıntı

1 hesap için hizmete başladık, herkese tavsiye ederim.

emrecansahintr adlı üyeden alıntı

Bir hesap için işlem başlattık gayet ilgili arkadaş teşekkür ederim :)

acd0652 adlı üyeden alıntı

Çalışmaya başlandı şuan sonuçlar gayet iyi

victoryksk adlı üyeden alıntı

Bir aylık olarak 1 hesap için anlaşıldı. Takipçiler gelmeye başladı. Hayırlısı olsun.

komedyatube adlı üyeden alıntı

2 hesap için anlaşma sağlandı. Şimdilik gayet güzel

MedyaSEPET adlı üyeden alıntı

1 ADET satın alma işlemi sağlanmıştır. Hızlı başarılı güvenilir bir arkadaş.

yoldostlari adlı üyeden alıntı

Arkadaş ilgili birisi. 60 Günlük anlaşma sağladık. Satın alım yaptım. Whatsapptan yardımcı oluyor. Yaptığımız çalışmanın sonuçlarını buradan paylaşacağım. Hayırlısı olsun bakalım.

mayesil adlı üyeden alıntı

Çok ilgili ve işini hakkıyla yapan bir kardeşimiz. İyiki tanışmışız ;)

Furkanaydogan adlı üyeden alıntı

1 aylık hizmet alındı. gece vaktinde bile hizmet verdiginiz için teşekkürler ��

TurgayGok adlı üyeden alıntı

2 hafta önce anlaştık, biraz yoğun ama sağolsun yardımcı olmaya çalışıyor. Geri dönüşler mükemmel, kendisine teşşekkür ederim.

caglar06 adlı üyeden alıntı

2. ay süre uzatması yapıldı kaliteli hizmet ve her an ulaşılabilir olması tercih sebebimdir.

selimkeskins adlı üyeden alıntı

Gerçekten işinde çok etkili ve takipçi sayısını da baya etkiledi. Henüz 10 gün oldu gerçekten hesaptaki değişim gözle görülebilecek şekilde değişti. Memnunum ve devamlı çalışacağız gibi görünüyor.

univerlist adlı üyeden alıntı

1 hesap için anlaşıldı. Güzel hizmet ilgili satıcı.

Therah adlı üyeden alıntı

hizmet alındı, bakalım nasıl olacak :)

emrecanondes adlı üyeden alıntı

Yeni açtığım hesabı verdim ve 15 Günlük paket ile çalışmaya başladık. Gayet ilgili ve işini planlı yapan biri olduğunu anlamak 5 dakikamı almadı. İyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. Paket bittiğinde istatistikleri ek olarak ekleyeceğim

aynrturk adlı üyeden alıntı

@gkdmrx; arkadaşla çalışmaya başlanıldı gerçeketen dönüşler süper kendisinden paket bitiminde 8 aylık paket alacam saol kardeşim allah razı olsun

akinergin adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır Çalısıyorum Verdiğim Her çalışmada Basarı Gösterdi Tesekkur ederim Her Turlu sorunumda Yardımcı Oldu Gece Gunduz Desteğini esirgemedi Şuanda Yeni bir Proje verdim Umarım Gayretını Burada da Göreceğiz Hayırlı İşler ;)

Furkanaydogan adlı üyeden alıntı

ben ivr hesap kasıyorum. arkadaşlada şuan çalışma içerisindeyim. hesap mobile düşünce başka bir instagramdan girene kadar kapatılmış/silinmis gibi görünür. bunu çözmek için öncelikle hesabınıza girmeniz gerekli. sifre değiştir yaptiginiz için, onaya düşen hesapta şifre degisikliligi instagram tarafından olaganustu anlaşılır. sorun yaşarsınız. sizin tek yapmanız gerek kullanıcı adi ve sifre ile giriş yapmaktı. hesap mobil onaya birçok konuda düşebilir. ben ivr kullanıyorum. hesabınıza farkli farkli ip lerden surekli girisler olduğunda instagram bot olduğunuzu düşünür ve onay sistemini aktiflestirir. benim hesabım bircok kez onaya düştü elimde 4 hesap var 2 tanesi arkadaş tarafından kasiliyor. onaya düştüğünde normalde onay için ücret alir herkes. arkadas bunuda kendisi karşılıyor benim hizmetimde. instagramda dikkat cekmeden yavaş yavas olumlu adımlarla ilerliyor. umarım biraz aciklayabilmistirim. hesabınıza bu arkadaş tarafindan bir zarar gelmeyeceğine emin olabilirsiniz. parasını alip hizmetini verdigi bir hesabin kapanmasini istemez yada adini kotuleyip onlarca müşteriyi 1 hesap için kimse kaçırmak istemez. herkese iyi forumlar dilerim

TurgayGok adlı üyeden alıntı

bir süredir çalışıyoruz, sıkıntı yok şimdilik, kendisi de sürekli yardımcı olmakta sağolsun. iyi çalışmalar.

sanzeren adlı üyeden alıntı

2 adet hesap için hizmet alındı. Geri dönüşler mükemmel oldu. Gayet memnun kaldım Teşekkür ederim..

CtrL adlı üyeden alıntı

2 hesap için anlaşıldı. Gayet ilgi alakalı ve faydalı çalışma.
Yazdığım her saat sürekli destek alabiliyoruz.

mehmetyildiz adlı üyeden alıntı

Takipcilerim organik şekilde artmaya başladı çok memnunum ödeme yaptığım zaman hızla hizmeti almaya başladım teşekürler+++

blaxp adlı üyeden alıntı

2Aylık burç sayfam için hizmet almıştım , ve gerçekten bu forum üzerinden satın aldığım en faydalı hizmetlerden birisi oldu.(Süresi dolmadan o hesabı sattımda ) .
Gayet ilgili ve gerçekten her türlü konuda yardım eden iyi birisi .. Teşekkür ederim hocam

beyuzman adlı üyeden alıntı

Arkadaşa bir çok hesap için iş verildi ve işini en iyi şekilde yapıyor tüm hesaplarım aktif şekilde takipçi alıyor tekrar teşekkür ederim hocam.

ahmetakbay06 adlı üyeden alıntı

30 GUNLUK PAKET SATIN ALINDI İŞLEMLERE Hemen BAŞLANDI TAKİPÇİLER GELMEYE BAŞLADI Hızlı işlem için tesekkur ederım umarım 1 ay sonunda gereken hizmeti fazlasıyla alacagız :)

aydijital adlı üyeden alıntı

Arkadaş ilgili ve bilgili.
Başladık ve hemen sonuç almaya başladık.
1 aylık aldım ama uzun süre çalışacağım böyle devam ederse :)

Mecas adlı üyeden alıntı

Ek bir sayfa için daha çalışma aldık :) Gidişattan gayet memnunuz. Sağolsun ödemede sorun çıkmasına rağmen çalışmayı başlattı. Teşekkür ediyorum ��

skrillex adlı üyeden alıntı

2 hesap için çalışma yapıldı. Memnun kaldık 3. hesap ile de çalışmaya başladık. Etkileşimler oldukça yüksek

fatii adlı üyeden alıntı

uzun zamandır beraber Çalısıyoruz Gerek ılgısı gerek yardımları olsun gercekten Sayfadakı buyume hızlıca bellı oluyor tesekkur ederım hersey için. zaten 10.11.18 den beri her ay düzenli yeniliyorum �� bu kadar kaliteli hizmeti bir yerde daha bulamadım ��

[FONT=Arial Black][COLOR=#000000][FONT=Arial Black][COLOR=#000000] ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/CENTER]

[/CENTER]

wmaraci
reklam

gkdmrx gkdmrx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 12, (%100)
Güncel

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al