Merhaba

Sizlere 1 yıl önce yapabildiğim ama son güncellemeler ile birlikte yetkiyi kaptırmış olduğum bir işlemi tekrar yapabilmeye başladığımı duyurmak istedim.

İnstagram Üzerinden Nele Yapabiliyorum ?

İnstagram Hesap Onaylatma ;

• İnstagram da hakkınızda yeterince Google de isim soy ismini yazıldığı zaman veya firmanız Google de sorgulandığı zaman eğer referanslı haber sitelerinde hakkınızda yazı var ise ; ilgili linkleri toplamanız gerekli.

• Web siteniz olmalı ve instagram hesabınız bu mail üzerinde eklenmiş olmalı değilse değiştirilmeli.

• Facebook İD ( reklam hesabınız) alınmalı yok ise düşük bir bütçede reklam verilebilir sonra İD no çıkacaktır.

• Kimlik fotoğrafınız olmalı

Bu şartlar var ise sizin adınıza başvuru yapabilirim 1 gün sonra gelişmeler ile ilgili bana gelen maili size gönderebilirim. Max bekleme süresi 30 gündür.

İnstagram Sayfa Birleştirme ;

• İsim veya Markanıza ait marka tescil belgeniz olmalı

• X sayfanız ile Z sayfanızı birleştireceğiz mesela. İki sayfanızında maili web sitenizin maili ile aynı olmalı. Aynı derken şu şekilde info@websiteniz.com diğeride admin@websiteniz.com gibi olmalı.

• İşletme profiline geçilmeli ve Facebook Reklam İD olmalı.

Bu şartları sağlıyorsanız sizin sayfalarınızı birleştirebilirim.

Kullanıcı Adı Alma - Kullanıcı Adı Hak Talebi ;

• Eğer kullanıcı adı alınmışsa sizden önce ve bu kullanıcı adı aktif olarak kullanılmıyorsa 1 yıl fotoğraf paylaşılmamış pasif bir hesap ise,

• Veya kullanıcı adı alırken bu ullanıcı adı alınmıyor diyor ve bu ad ile de arama yaptığınız kullanıcı adı yoksa yani boşa düşmüş askıda kalmış bir kullanıcı adı ise

• Marka tescil belgeniz varsa yoksa da başka yöntemleri var lütfen bizimle iletişimde olun

Bu şartlar varsa kullanıcı adınız kısa sürede alabiliyoruz.

Lütfen açıklamalar dışında gereksiz sorular sormayın.

TÜM BU İŞLEMLERİN AYNISINI FACEBOOK ÜZERİNDEN DE YAPABİLİYORUM

Whatsap : 0553 493 00 39

Pm istemeyin , ilgilenen kişiler lütfen PM atsın, kimseye Pm atmayacağım

https://www.instagram.com/turban/ Alınmıştır. Konu Günceldir.