wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

accrock accrock WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Kuruyemiş'ciniz
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 69 / 22
  • Ticaret 19, (%100)
ismi güzel kardeşim en sonunda burdamı yazayım yani..? yazayım ozamn.
panel kuruyorum dedin parasını gönderdik kurdukmu kurduk.2k userde hediye dedin tamam ok.
userler yetmiyo yükseltelim dedik 4k user bul al dedik aldın yükledik ettimi 6k user
(toplamda attıgımız beğeni 3 3,5k ama)
sonrasında olmayo bunlar dedik al dedik aldım 5 k 30 tlden dedin?sistemde görünen 9k
beğeni yine 3,35k yı geçmedi.
teknik bilgim yok diye herşeyiyle sen ilgilendin eyvallah emeğin geçti ama okadarda kerizmiyiz
daha önce yüklediğin userlerle son aldım dediğin hepsi birebir çıktı hepsini indirtim kontrol ettim.ve ayrıca ettirdim.GERÇEKTENDE DETAY İSTEYENE KURDUGUN PANEL HALEN SAYFAMDA BAKMAK İSTEYENE ÇEKİNMEDEN VERİRİM BAKAR.
+SANA GÜVENDİK PANEL KURDURDUK GİRİŞ YAPAN KİŞİLER NEDEN SE HEP SENİN KONTORULUNDE OLDU.AMA MERAK ETME ÖGRENDİM ARTIK HERŞEYİ.
BİRDE KALKIP BURDA KİMSEYİ KÖTÜLEME.

HAK DENEN BİŞEY VAR ONU YEME.

Ek Olarak: [QUOTE=ismi güzel kardeşim en sonunda burdamı yazayım yani..? yazayım ozamn.
panel kuruyorum dedin parasını gönderdik kurdukmu kurduk.2k userde hediye dedin tamam ok.
userler yetmiyo yükseltelim dedik 4k user bul al dedik aldın yükledik ettimi 6k user
(toplamda attıgımız beğeni 3 3,5k ama)
sonrasında olmayo bunlar dedik al dedik aldım 5 k 30 tlden dedin?sistemde görünen 9k
beğeni yine 3,35k yı geçmedi.
teknik bilgim yok diye herşeyiyle sen ilgilendin eyvallah emeğin geçti ama okadarda kerizmiyiz
daha önce yüklediğin userlerle son aldım dediğin hepsi birebir çıktı hepsini indirtim kontrol ettim.ve ayrıca ettirdim.GERÇEKTENDE DETAY İSTEYENE KURDUGUN PANEL HALEN SAYFAMDA BAKMAK İSTEYENE ÇEKİNMEDEN VERİRİM BAKAR.
+SANA GÜVENDİK PANEL KURDURDUK GİRİŞ YAPAN KİŞİLER NEDEN SE HEP SENİN KONTORULUNDE OLDU.AMA MERAK ETME ÖGRENDİM ARTIK HERŞEYİ.
BİRDE KALKIP BURDA KİMSEYİ KÖTÜLEME.

HAK DENEN BİŞEY VAR ONU YEME.[/B][/QUOTE]
muhammetokuc

kişi bu mesajı beğendi.

Sınırsız E-ticaret yazılımı ver10
wmaraci
reklam

gulenyuz gulenyuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Dikkate alındı Teşekürler uyarınız için

muhammetokuc adlı üyeden alıntı

Kesinlikle tavsiye etmiyorum bu arkadaşla çalışmanızı ben çalıştım mağdurum.
muhammetokuc accrock

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al