wmaraci reklam
lidertakipci
advertseo
wmaraci reklam

kdrshn kdrshn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 27 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Maalesef takipçi servisleri hakkında olumlu yorum yapamayacağım, iletişim 0 yazdığım tickete cevap vermek yerine tarafınızca sonlandırıldı, müşterilerime mahcup oldum. Ortalama 3 saat sürer dediğiniz servis 24 saatten fazla oldu ve takipçi gelmediği halde tamamlandı yazıyor....

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!!
wmaraci
reklam

bucadayiz bucadayiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Networker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Sa hocam kolay gelsin iletişim numarası veya wp numaranız yokmu acaba ?

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)
Servisler çalışmıyor denilmiş nedir son durum hemen hemen her yerde sıkıntı var kaldırmayalım birbirimizi çalışıyor deyip çalışmazsa işin rengi değişir 🙋♂️

hdfilmx.com

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
hdfilmx pahalı olan servisler dıışnda yer alanlar çalışmıyor. 6.30 olan beğeniden yolladım kaç saat oldu o bile gelmedi. Devam etmekte ve gönderim sırası yazanlarda büyük ihtimal gelmeyecek gibi duruyor. https://prnt.sc/om6dve

wmaraci
wmaraci

hayatitatu hayatitatu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tattoo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Kaç dakikada geliyor

sosyaldoktorum sosyaldoktorum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bunların hizmetten 10 k takipçi atmaya çalışmıştım sürekli yarim yarim gittiği için sürekli yeni siparişle tamamlamaya çalışıyordum 7.9k ya falan anca ulastirabildim . sonra bi tık pahalı olan hizmetten 2k attim yaklaşık yarım saat içinde 2k lik hizmet tamamlandı görünüyordu ancak hesaba aktarım yapılmamıştı hemen destek talebi açtım bana iptal ediyoruz dediler bekledim epey sonra dedim hadi çok bekletiniz iptal edecekseniz edin müsterim de sıkıştırıyor nerede kaldı takipcinin devamı diye sona tekrar yazdim iademi yapin diye yine sonuç yok ben de mecbur önceki attığım bi tık ucuz olan hizmetten 10k ya tamamladım hizmeti ve 8 k dan 10k yapmak için yaklaşık 10 sipariş geçmek zorunda kaldım hizmetler o kadar kötü çünkü. Neyse bana cevap geldi diyor hesabı kontrol edin bakin tamamlanmış diyor yok dedim ben attim onları tamamlanmadı diye açıklama yaptım ispat etmek için de tek tek tüm sipariş numaralarini gönderdim baya da uğraştım dil döktüm anlattım bana biz sizi uyarmıştık iptal olmadan yeni takipçi atmayın diye diyerek bide yalan söyleyip bana iftira attılar halbuki böyle bir uyarıda bulunulmadı. Velhasıl kelam bunlar benim 12 liraya yakın paramın üstüne yattılar HAKKIMI KESINLIKLE HELAL ETMIYORUM hem uğraşırken harcadığım zamanın hem de o paranın hakkını elbet alacağım sizden. Bırakın çalışmayın bu panelle pişman olursunuz

bucadayiz bucadayiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Networker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Şiddetle önermiyorum !
Destek asiri gec cevap veriyor ve yardimci olmuyor begeni hizmeti calismiyor resmen aciklamada 10 dk 15 dk yaziyor 1/2 gun geciyor hala sonuclanmiyor musterilere rezil ettiniz beni ve ayni fotoya farkli serverlardan like attim tek biyerden atip iki yerden para kestiler iade etmiyorlar destektende yazdim üstüne yattilar paranin les gibi hizmet veriyorlar..

Stores Stores WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 75 / 531
  • Ticaret 55, (%98)
sisteminiz aktif çalışıyor mu? Fiyatlar güncel fiyatlarınız mı? Bakiye yükleyip yarın fiyatlarımız arttı veya servislerimiz çalışmıyor demeyecekseniz alım yapmak istiyorum? Hakkınızda birçok olumsuz yorum var konu altında. Bakiye yüklemeden çalışma yapıyorsanız takipçi alacağım hemen ödeme ile.

MedyaMarketim MedyaMarketim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 60 / 24
  • Ticaret 38, (%95)
Stores Servislerimiz günceldir, taç olanları kullanabilirsiniz + olarak bakiye yüklediniz ve memnun kalmadınız bakiyenizi iade alabilirsiniz. Saygılar

dgnyrgn dgnyrgn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Teknik Ressam
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Servisleri tam anlamıyla çalışmıyor. beğeni servislerinde iade yapılıyor. Bazıları da kısmen tamamlanıyor. Hızlı olarak aldığım bir servis ise neredeyse 1 haftadır gelmedi. Başka aldığım takipçiler geldi o servis ne hikmetse bir türlü gelmiyor. Destekten yazdığımda ise iade işlemi başlatılıyor deniliyor ama oda yok. Sonra servis takipçi sayıları değişiyor ama hesaba gelen giden takipçi yok.Çözüm yolu bulamadıktan sonra "Destek" biriminin olmasının pek bir anlamı yok. Ucuz servisler var ama çalışmıyor. Bakiye yüklediğiniz için diğer servisleri kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. En son kaydet servisi aldım. kısmen tamamlandı yazıyor ama hiç görünmüyor.

23.60tl lik siparişimde hızlı bir servis ve kalan sayısı yazsa da gelen giden yok hızlı da değil.

Umarım bu durumlar düzelir ve hayırlı kazançlarınız olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al