Arkadaşlar merhaba

yabancı bir smm paneldeki bakiyem var api olarak çekiyordum müşterilerim için ve kredi ve yüklü ödemem olduğu için zararına nakite çevireceğim.

kullandığım servis en iyisi ve 1k'si 10,2-10,5 ₺ geliyor güncel kur ile ve diğer servisler kur ile yüksek olduğu için en iyi ve uygun servisi bu genelde max %5-15 arası düşüş oluyor çok nadir %20 oluyor ama yine dediğim gibi sitedeki açıklama ve aldığıma göre yorum yapıyorum 30 günlük manuel refill var

takipçilerin hepsini dolar üzerinden alıyorum o yüzden türk tl fiyatina çevirip ekledim.

Global takipçilerdir.

10k takipçi 102 ₺ yerine 80 ₺
20k takipçi 204 ₺ yerine 160 ₺ / 3 hesap için 450 ₺ (30 ₺ indirim)
50k takipçi 510 ₺ yerine 460 ₺ / 3 hesap için 1300 ₺ (80 ₺ indirim)
100k takipçi 1020 ₺ yerine 900 ₺ / 3 hesap için 2500 ₺ (200 ₺ indirim)

diğer kullandığım servis ise 5k var şu an
1k 20 ₺ güncel kur ile
%5 düşüşlü 30 gün oto garantili takipçi için ; 5k - 100 yerine 80 ₺

takipçiler 30 gün manuel refill olarak olacak 30 gün boyunca düşerse takipçiniz panelden gönderimi yapıcam

hepsini zararına bozduruyorum o yüzden daha uygun fiyata inemiyorum.

siteyi merak edip sormayın. en popüler smm panel sitesi

Site bana ait değildir, sadece bakiyem var ve kendi sitemden api çekiyordum sitem kapalı o yüzden ana bayi panel üzerinden gönderim yapıyorum

Not: Forum içi Takipçi satışı yapan kişi değilim çevrem de ve müşterilerim için satış yapıyorum, forum da bakiyemi takipçi olarak satıyorum. hesap bakiyesi yüklü olduğu için vakit kaybetmek istemiyorum soranlara cevap vermicem.

ödeme: papara & ziraat