Arkadaşlar daha önce hiç kimseden reklam almadım. Sevdiğim bazı sayfaların, youtube kanallarının, sitelerin reklamını karşılıksız yaptım. Kendi yazmış olduğum 3 adet kitap var ve bir de nostalji üstüne sitem var. Hikayede bugüne kadar genellikle bunları paylaştım. Dileyenlerden oldukça uygun bir fiyata reklam alabilirim.

Sayfa: Nostalji Sayfası (Sayfa adını DM'den verebilirim)
Takipçi Sayısı: 24K
Fiyat: Post+Hikaye 20 TL
Haftalık Erişim: 750K
Haftalık Gösterim: 2.2M
Hikaye 24 saat, post bir hafta sonra silinir.

Not: Uygunsuz içeriklerin olduğu sayfa/kanal/site paylaşımı yapamam. Sayfamızın konusu ile uyumlu içeriklerin paylaşımı doğal olarak çok daha güzel etkileşim alacaktır.
Önemli Not: Hesabımızda bir tane bile satın alınmış takipçi yoktur. Hesabı 2 sene önce açıp bırakmıştım. Son 5-6 aydır ilgilenmeye başladım... Sinema, müzik, ünlüler, magazin gibi konulara sahip hesaplar için etkileşimin güzel olacağını düşünüyorum. Daha önce hiç reklam almadığım için nasıl bir etkileşim olacağıyla ilgili inanın hiçbir fikrim yok! Her şeyi objektif olarak yazdım ve gerekli görüntüleri paylaştım...

Görüntülenme ve etkileşim sayılarını aşağıya bırakıyorum. Herkese huzurlu günler, bereketli kazançlar, iyi çalışmalar dilerim...

Son bir yıl post etkileşimleri;

Son bir ay post etkileşimleri;

Son bir hafta post etkileşimleri;

Son hikayelerin görüntülenmesi;

Son erişim ve gösterimler (Normalde erişim 1 milyonu, gösterim 3 milyonu geçiyor ama resimde görmüş olduğunuz hafta, sebebini bilemediğim anormal bir düşüş oldu);

Dipnot: Güzel bir post paylaşımı için 24 saatte minimum erişim sayısı 10K civarıdır...