wmaraci reklam

ROBOTIG | Dünya'nın En İyi, En Gelişmiş Instagram Masaüstü Programı | Ayarla Gerisini O Halletsin | V7.6 GÜNCELLEME 18.07.2021

80 Mesajlar 27.374 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.549
sessos
sessos
30 23.600
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

Robotig Robotig Robotig.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

akaynar adlı üyeden alıntı

Gayet güzel tebrikler takipteyim

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

sokrates adlı üyeden alıntı

Mesajım bulunsun faydalı konu. :)

Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

darknov4 adlı üyeden alıntı

Referansınız olan sayfaları iletebilirmisiniz

Merhaba, müşteri gizliliği dolayısıyla kullanan müşterilerimizi sayfalarını paylaşamamaktayız bu tip veriler sistemde tutulmamaktadır.

yakupbeyaz adlı üyeden alıntı

Merhabalar buna benzer bir uygulama kullanmıştım sitem için. instagram'da göndderileri beğenip altına yorum yapıyordu. 110-15 Hesap açarak siteme müşteri topluyordum. Bu arada sitem ; Tıklayınız Velhasıl bu uygulamada actıgım profiller doğrulaması yapıldığı halde kapanıyordu. Büyük ihtimalle takipçi satışı yaptığım için kapanıyordu. Çünkü diğer sayfalarımı kasarken böyle bişey olmuyodu. Yinede sormak istedim robotig alırsak kaç hesap eklemesi yapabilirim ve hesaplar doğrulamaya düşer mi?

Merhaba, limitlere uyulursa tabi sorun yaşamayacaksınızdır lakin her limit hesaptan hesaba değişkenlik gösterdiği için kesin bilgiler verilememektedir.

İlginize teşekkürler.

wmaraci
reklam

tamergn37 tamergn37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
instafly cakması gibi olmus biraz

Nginx Nginx sosyomarkt.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Sosyal Medya Danışmanlık
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 18 / 16
  • Ticaret 3, (%100)
Robotig vds'de kullanımı hesap için sorun yaratır mı? Daha sonra proxydi vs. gibi bahaneler olmaması için önden soruyorum.

f5medya f5medya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarim grafik tasarim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 84 / 63
  • Ticaret 3, (%100)
Programı satın aldım 4 gün falan oldu bence gayet başarılı. Henüz her hangi bir sıkıntı yaşamadım teşekkürler...
Robotig

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Nginx adlı üyeden alıntı

Robotig vds'de kullanımı hesap için sorun yaratır mı? Daha sonra proxydi vs. gibi bahaneler olmaması için önden soruyorum.

Merhaba
Vds kullanımı sorun yaratabilir ip lerin çoğu banlıdır efendim bilginize
İyi günler.

qweuto qweuto Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek e ticaret
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba otomatik takiplerde instagram engel koymuyor mu otomatik takipi günde kaç kere yapılıyor ?

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Şöyle belirtmeliyim spam konusunda instagramın bir limitleri vardır bu limitler hesaptan hesaba göre değişkenlik gösterdiği için size net bir bilgi aktarımı mümkün olmamaktadır. Lakin şunları söylemekte fayda var,

Aylık 6000 takip etme
6000 takipten çıkarma
Günlük 400-800 arası beğenme
Günlük 3000 hikaye izleme
Günlük 40-80 arası yorum
Günlük 30-100 arası dm

Bunlar standart değerlerdir lakin örnek aylık 6000 takip özelliği ki profilde 20 taneye müsaade ederken kiminde 100 taneye müsaade etmektedir günlük olarak.
Haliyle burada tamamen sizin profilinize bağlı testler yaparak işlemi doğru noktaya getirmemiz gerekmektedir.

İyi çalışmalar
qweuto

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Robotig Yeni Güncelleme Yayımlandı!

Bu güncelleme ile yapılan hata düzeltmeleri ve yenilikler aşağıda sıralanmıştır.

Hızlı hikaye paylaşma aracında kişi etiketleme özelliği eklendi. 1 hikayede etiketlenen 10 kişiye bildirim ve özel mesaj gitmektedir. 1 hikayeye 10 kişiye kadar kullanıcı etiketleyebilirsiniz. Etiketlediğiniz kullanıcılar hikayede isimlerini göremezler. Hikayede paylaşılan resim üzerine bir yazı yazılmamaktadır.
Hızlı Paylaşma İşlemleri menüsü altına Hikayeye Toplu Kişi Etiketle aracı eklendi. Tek seferde istediğiniz kadar hikaye paylaşarak istediğiniz kadar kişi etiketleyebilirsiniz. Denendi ve gayet başarılı dönüşler aldık! Herkese bildirim ve özel mesaj gittiği için profil ziyareti artıyor. Reklam ve pazarlamada etkili kullanılabilir kesinlikle.
Gönderi silme aracına ek olarak arşivleme aracı eklenmiştir. Gönderilerin silinmesi yerine arşivlenmesini istiyorsanız aynı araç üzerinde seçebilirsiniz.
Liste İşlemleri menüsü altına Özel Mesaj Gönderilen Kişileri Kaydet aracı eklenmiştir. Özel mesaj gönderdiğiniz veya aldığınız kişileri liste olarak kaydedebilirsiniz.
Linkli Gönderi Sürekli Yorum Gönderme İşlemleri aracında Her X işlemde olan bekleme çalışmıyordu. Bu hata giderildi.
Liste hikaye görüntüleme aracında kişi sorgulama limite giriyordu. Kullanıcı sorgulama alt yapısı değiştirildi.
Kullanıcıyı Takip Edenleri Takip Et aracında profil resmi beğen seçeneği açık unutulmuş ve gereksiz sorguya sebep oluyordu. Seçenek pasif edildi ve sorgular silindi.
Bekleyen Takip İsteklerini Geri Çekme aracında istek getirirken bazen hata günlüğü uyarısı çıkıyordu. Bu problem giderildi.
Spam tespit sisteminde ufak bir değişiklik yapıldı.
Lisans sorgu sisteminde hız kazandırmak için değişiklikler yapıldı.
Robotig içerisine yüklü android cihaz sayısı arttırıldı. Android sürümleri güncellendi.
Instagramın son güncellenmiş anahtarları yazılıma eklendi. Bu anahtarlar spamın önlenmesi için son derece önemlidir.
Takipçi silme menüsünde profil gizli olmak zorundaydı. Bu durum geliştirildi. Artık profilinizin gizli veya açık olması, işletme veya kişisel profil olması önemli değildir. Tüm profillerde istediğiniz kişileri takipçileriniz arasından silebilirsiniz.
Otomatik mesaj gönderme sisteminde kullanıcılar seçilirken oluşan bekleme problemi giderildi.
Linki gönderide yorum kaydederken yorumların sonuna gelmeden hiç yorum yapılmamış uyarısı geliyordu. Bu problem giderildi. Artık tüm yorumları sorunsuz kaydedebilirsiniz.
Hikayeye kişi etiketleme aracında geliştirmeler ve iyileştirmeler yapıldı. Rastgele sürede hikaye paylaşma özelliği eklendi.

Robotig
En gelişmiş instagram yazılımı!

kadocix18 kadocix18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar 3 aylık lisans satın aldım bu konuyu inceleyerek program tek bilgisayarda çalışıyor benim 3 bilgisayarım var evde işlerimi takip ettiğim ayrıyetten ofiste iki bilgisayarım var ben tek bilgisayarda işlerimi bu şekilde halledemiyorum programı iki bilgisayarda aynı andada kullanmak istemiyorum çift kullanıcıda olmuyor bu durumda tek kullanıcı olarak istediğim bilgisayarda kullanmak istiyorum buda en doğal hakkım çünkü lisans sahibiyim konudada tek bilgisayarda kullanırsınız diye bi ibare yok bunu canlı destekteki arkadaşla görüştüm arkadaşın öyle bi uslubu var ki alıcı o satıcı benim sanki küt cevaplar ilgi yok burada mükemmel destekten bahsedilmiş ne desteği bu video desteğimi ne soru sorduysam cevap olarak VİDEODA VAR denildi forumda cevap veren arkadaş çok naif cevaplar vermiş canlı destekteki arkadaşla aynı kişi olmadığına eminim şu tek bilgisayar olayını çözmeniz gerekiyor acilen saygılarımla

• Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 12 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Sizler buradan görüp sipariş verdiğinizi ve buradan tek bir pc de çalışıp çalışmadığı konusunda herhangi bir ibare olmadığını söylediniz. Ben de canlı destek olarak tanıtım videosun da yer aldığını ve kaçıncı dakikadan itibaren bilgilendirmenin yapıldığını sizlere ilettim. Ayrıca site içerisinde yer alan kullanım sözleşmesinde de bu ibare yer almaktadır.
Bir ürünü satın almadan önce ilgili ürün hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğini sizlere belirttim. Lisans numaranızı talep edip ev de kullandığınız lisans numarasını gün içerisinde sıfırlayabileceğimizi de söyledim. Bu şekilde talep de bulunanlara gerekli desteğin verildiğini programı kullanmakta olan üyeler bilmektedir efendim bilginize.
İyi günler dileriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al