wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

Carmeninsta Carmeninsta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Konservatuar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

ozkangulll adlı üyeden alıntı

kaan kaçıp gidicek biri değildir. bur forumda her insan barınmaz o yuzden korkmayın. gecikmiş olabilir. çok gecikmiş olabilir ama kimsenin hakkıını yiyemez. ben yüz yüzede görüşüyorum durumlar sıkısık olduğu için oda sıkılıyor durumlardan. piyasa çakalları yüzünden zaten işler - lere düşmüş karşılıklı konuşup orta yol bulun en son çareniz olsun bu konuları açmak. isim lekelemek iyi değildir sonuçta herkes burdan ekmek yiyor.

Haklısınızdır fakat kendinizi benim yerime koyun lütfen aylardır ödeme bekliyorum ilk başlarda bir şey demiyorum Yen'i Yen'i bir şey demeye başlıyorum geçen sefer yazısım da "sıkıstıedıgınız icin ödeme yapmıyorum farkında mısınız ya hiç iade kabul etmeseydim " gibi bir tepki alıyorum , ki biz buna hem suçlu hem güçlü diyoruz...
Panel asla söylendiği gibi çalışmadı en cok aradığım şeydi çalışsa niye iade yapayım ki ? 850 yazmışım yanlış olmuş. Bizim kendi hesabımızın görüntülenmeleri zaten iyi panelden atmaya çalıştık Allah şahidim yemin ederim ki gelmedi arkadasa bildirdim iade icin hemen aynı gündü veya ertesi gündü söyledim iade kabul etti (ki panel çalışmıyordu) fakat attığımız işlem kadar kesileceğini söyledi gelmediği halde emek verdi dedim ses etmedim kabul ettim 750tl yi fakat aylardır hiçbir ödeme Yok sürekli bir oyalama var iadeyi 1 hafta geçse istesem anlıycsm harcar verdiğimiz parayı fakat hemen istedim hangi ara gitti o para..
Bir de yazdığımız da aksi bir tavırla cevap verilince hepten ************** olarak düşünüyorum
En son azar azar ödemeyi söyledi kabul ettim ama yine bir ödeme yok gecen kendisi hesap no istedi attım yine ödeme olmadı ertesi gün yazdığım da ise sıkıstıedıgınız icin vs dedi o gün de azar azar diye görüştük ve hala yok...
Tek is yapamayan kendisi değil benim birine 10tl borcum olsa kafamı yastığa rahat koyamam aç kalırım yine öderim sırf vicdanın rahat etsin diye
metapak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ozkangulll ozkangulll Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 27 / 20
  • Ticaret 9, (%100)
haklısınız. ben bu konunun üstünde durup yardımcı olucam kaan ile görüşeceğim Carmeninsta
Carmeninsta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Konservatuar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

haklısınız. ben bu konunun üstünde durup yardımcı olucam kaan ile görüşeceğim Carmeninsta

Cok teşekkür ediyorum

• Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Konservatuar
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Ben hala ödeme alamadım ödemeyi bırakın mesajlarıma da cevap alamıyorum artık.
şahısı kişisel olarak tanımıyorum fakat bu davranışıyla aylardır bekletisiyle nasıl biri olduğunu bana ispatladı. Allah'a havale ediyorum
Az para degil ne emeklerle kazanıyoruz umarım acıttıgı yerden acır. Tek kurusa muhtac olması dileğiyle.

http://i.hizliresim.com/j8VJ1L.png

http://i.hizliresim.com/AL52gv.png

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ozkangulll ozkangulll Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 27 / 20
  • Ticaret 9, (%100)
size özelden ulaşıyorum hemen. bir şekilde destek olucam. forumda kımsenın magdur olmasını istemem

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al