wmaraci reklam

ŞOK KAMPANYA ! ! Türk Bot Takipçi 10 K 20 TL Türk Aktif 10K 50 TL / MAVİ TİK (onaylı hesap) Alımı / MAX 2.Milyon Takipçi Çekimi

24 Mesajlar 3.749 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.725
sessos
sessos
30 23.635
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

onuryardimci41 onuryardimci41 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
ARKADASLAR ALMAYIN SAKIN BUNLARDA HERSEY PARAYI ALANA KADAR BOTLAR HEMEN PATLIYOR 1 GÜN BİL HESAPTA KALMIYOR TAKİPCİLER PARAYI ALDIKTAN SONRA İLGİLENDİĞİ FELAN YOK @darkbelow @muhammetokuc @meyveci @babako25

Ek Olarak: Engelledi WhatsApp tan
vipmarka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

vipmarka vipmarka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
40 TL ödedin 80 k takipci attım sana hakkin 20 k iken ve hesabin 30 k idi ben cekime basadigimda tanidigm arkadastan aldigin ve dusen takipcinin telafisi ile 180 k da durdurduk ! Verdigin paranin cok uzerinde takipci aldinmi aldin !

Sonra baska yerlerden takipci alip hesabini yukselttin su an 200 k larda ve bana mesaj yaziyorsun 40 lira yolladin ve bu gun 300-400 liram gitti diye mesaj yaziyorsun konuya herhangi bir modun bakmasini rica ediyorum.

Ek Olarak: 40 TL ödedin 80 k takipci attım sana hakkin 20 k iken ve hesabin 30 k idi ben cekime basadigimda tanidigm arkadastan aldigin ve dusen takipcinin telafisi ile 180 k da durdurduk ! Verdigin paranin cok uzerinde takipci aldinmi aldin !

Sonra baska yerlerden takipci alip hesabini yukselttin su an 200 k larda ve bana mesaj yaziyorsun 40 lira yolladin ve bu gun 300-400 liram gitti diye mesaj yaziyorsun konuya herhangi bir modun bakmasini rica ediyorum.

onuryardimci41 onuryardimci41 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Bana attığın mesajlar duruyor ben sana söylediğimde yo tanımıyorum onlarla arkadas olduğumu nerden biliyosun dedin ?

Ek Olarak: Bana attığın mesajlar duruyor ben sana söylediğimde yo tanımıyorum onlarla arkadas olduğumu nerden biliyosun dedin ?

Gaintagram Gaintagram "Kazandıkça Öde!" Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Instagram Web Otomasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** İ**
  • Mesajlar 591
  • Beğeniler 116 / 190
  • Ticaret 24, (%100)
Bilgi almak için kendisine yazdığımda 10 saatte bir konusuyorduk. İlgisizlikten ölüyor. Ticaret puanı 1 olmasına rağmen önce para diyor ve ref atmak yerine sadece 1 hesap gösteriyor. Botların bio boş ve fotoğrafsız 1 hafta içinde patlayabilecek cinste. Alışveriş yaparken düşünmenizi tavsiye ederim.
Takipci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al