wmaraci reklam

SOSYALBULK.COM - BEĞENİ - TAKİPÇİ - İZLENME l Türkiyenin En Kaliteli Sosyal Medya Paneli | 7/24 DESTEK

218 Mesajlar 140.352 Okunma
oneyazar
oneyazar
310 137.563
sessos
sessos
30 23.601
Hemen tıklayın, sizin de ilanınız burada sabitlensin!
pst.net
wmaraci reklam

veysi072 veysi072 Site Trafiği Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
Dünden beri alt tarafı deneme amaçlı 5 tl yükledim siteye instagram 80 Beğeni aldım ilk etapda hızı nasıl diğe ama berbat dün akşam üstü 17:00 işleme aldığım hizmeti hala yollayacaklar herhalde üye topluyorlar 80 kişi bu kadar zor olmaması gerekiyor.

wmaraci
reklam

Bulk Bulk SOSYALBULK.COM Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal medya hizmetleri
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)

veysi072 adlı üyeden alıntı

Dünden beri alt tarafı deneme amaçlı 5 tl yükledim siteye instagram 80 Beğeni aldım ilk etapda hızı nasıl diğe ama berbat dün akşam üstü 17:00 işleme aldığım hizmeti hala yollayacaklar herhalde üye topluyorlar 80 kişi bu kadar zor olmaması gerekiyor.

Sorunlarınızın çözüm yeri burası değildir.
Destek talebi oluşturunuz lütfen çözüm için.

veysi072 veysi072 Site Trafiği Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 35 / 31
  • Ticaret 26, (%100)
Bulk çözüm eğer destek talebinizde bana dönülmüyor ise ve üstüne üstlük kısmı gönderildi diyip saten yarısı veya az gönderildi diyip hala kendini haklı savunmaya çalışan bir web site ise bunu her yere yatçrarım alt tarafı 80 Beğeni yollanmada bu sıkıntı yaşanıyor ise bunu herkes bilmeli kısmı gönderildi diyorsunuz fakat bana 1 adet bile Beğeni gelmedi olayı daha tam anlamadan kendinizi haklı görüyorsunuz bir hizmet veriyorsanız eğer hizmeti verdiğin kişiyi anlamaya çalışın.

• Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)

veysi072 adlı üyeden alıntı

Bulk çözüm eğer destek talebinizde bana dönülmüyor ise ve üstüne üstlük kısmı gönderildi diyip saten yarısı veya az gönderildi diyip hala kendini haklı savunmaya çalışan bir web site ise bunu her yere yatçrarım alt tarafı 80 Beğeni yollanmada bu sıkıntı yaşanıyor ise bunu herkes bilmeli kısmı gönderildi diyorsunuz fakat bana 1 adet bile Beğeni gelmedi olayı daha tam anlamadan kendinizi haklı görüyorsunuz bir hizmet veriyorsanız eğer hizmeti verdiğin kişiyi anlamaya çalışın.

18:11:28 de en son mesaj de mesajınız gelmiş talepde şu an saat 19.00 Nerede sizlere dönüş yapılmyıor ?

Kısmı tamamlanır yazan servisten sipariş giriyorsunuz.Sonradan neden siparişim kısmı tamamlandı diye veyahut iptal oldu diye sorun yaratıyorsunuz.Tam gönderim yazan servislerden sipariş giriniz madem.
Siparişinizde herhangi bir gönderilmeden bakiye kesilen bir durum söz konusu değil.Terkardan sipariş oluşturabilirsiniz.

Satışlarımız devam etmektedir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aofnette aofnette WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek muhasebeci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
hocam 1000 k türk takipçi fiyatı nedir

crimsontide74 crimsontide74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Perukçu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Destekten ve whatsapp dan yazdım cevap vermenizi bekliyorum. Teşekkür ederim

J4N J4N WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dj&Producer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 33 / 26
  • Ticaret 2, (%100)
2 sefer sipariş verdim ilkinde hiç takipçi bile göndermeden ''Bir Kısmı Tamamlandı (Kalan kısım iade edildi)'' yazıyor.Bakiye eksilmediği için tekrar sipariş verdim 1 saati geçti hala takipçi gelecek.Destek bölümünden mesaj gönderdim cevap yok.Whatsapptan yazıyorum cevap yok.Ödeme iadesi yok yazmışlar siteye.Adam akıllı hizmet almadığım zaman bakın nasıl geri alıyorum o parayı sizden.

• Üyelik 16.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 96 / 26
  • Ticaret 20, (%95)
@J4N Destek hattı whatsapp değildir.
Site üzerinden destek talebiniz zaten yanıtlanmış. Site içerisindeki destek , anlık cevap hattı değildir.Gün içerisinde tüm talepleriniz yanıtlanmaktadır.
Sistem içerisinde gerekli bilgiler mevcuttur.Yorum yapmadan önce sistem içerisindeki bilgileri okuyunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al