wmaraci reklam

Nerede hata yapıyorum ?

6 Mesajlar 935 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba,

Instagram da butik hesabımı geliştirmeye devam ediyorum. Takipçilerim bot değiller organikler. Elimden gelen her şeyi yapıyorum. Ancak etkileşim sorunları ve
takipçi düşüşü yaşıyorum. Bu konuda bana öneriniz nedir ? Nerede hata yapıyorum

Profilim

Önerileriniz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

• Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
günceldir.

• Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
dostlar gerçekten 1 tane bile tavsiyesi olan yok mudur ?

SEMIHKUNDAK SEMIHKUNDAK insta/Saglikkitabi Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 45 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Merhaba ,

Düşüşler aslında çok normal aşşağıda bi görsel bırakıyorum düşüş ve yükselişi görebilirsin.

Görsel

Günde kaç içerik paylaşıyorsunuz ? Geri dönüşler eğer gerçekten düşükse hashtaglarinizi kontrol etmenizi öneririm .
Kendi kategorinizle eş değer sayfalar ile ortak çalışma yapmanızı öneririm,
Ve aynı kategorideki sayfaları takip edip içeriklerinin altına ilgi çekici yorumlar bırakabilirsiniz bu sizi organik etkileşime sokacaktır .
dataaaa

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
dataaaa selamlar,

Son kullanıcı olarak ilk izlenimlerim, tespitlerim de diyebilirsin...

Görseller çok cansız, renksiz, karşısındakini çekmiyor. Tasarımların çok güzel esprili, ilgi çekici olabilir ancak bunu takipçilerine veya takipçi adaylarına maalesef dikkat çekici bir şekilde sunamamışsın. Sunum önemli...

Fotoğrafları askıda çekmişsin ve uzaktan çekmişsin belli olmuyor, albenisi yok... mümkünse bir konu mankeni (anne, baba, abi, kardeş, sen bile olabilirsin sen giy seni çeksinler) bul kendine, gerçek bir kişinin üzerinde de çek.

Tek bir fotoğraf çekip bırakmışsın, her üründen tek foto olacak diye bir kural mı var... Bir tane ürünün tamamını kapsayacak bir foto çek, bir tane karikatür/görseli/yazı yakından çek, bir tane canlı mankenin üzerinde çek, buruştur at yatağın üzerine tişörtü ön plana karikatür/yazı çıksın öyle çek vs vs... Çek Allah çek :) millet görsün tişört arkadan nasıl duruyor, karikatür nereye denk geliyor vs vs fikir sahibi olsunlar...

Hashtaglari hakkıyla kullanmamışsın sanırım, internette instagram üzerinde en çok aranan, tıklanan hashtaglar diye aratırsan bulabilirsin, dibine kadar kullan hashtagları bir zararı olacağını sanmıyorum, aksine görünürlüğün artar...

Butik hesabını açarken bir plan program yaptın mı? kendine kısa da olsa bir destek/eğitim filan aldın mı? bilmiyorum. Bir iş planı, yol haritası çizdin mi? (altı-üstü bir tişört satışı deme) Bizim en büyük sorunlarımızdan biri; Ooo olur mu? olur hadi yapalım, başlayalım gerisine bakarız demek... Üniversite ve bazı kurumların ücretsiz dijital pazarlama eğitimleri var, bunlara bir göz at bence faydalı olur... ( https://bilgeis.net/ bu sitede bulunan dijital pazarlama, ürün fotoğrafçılığı ve iş geliştirme dersleri sana fikir verecektir. Buraya da bakabilirsin https://www.iienstitu.com/)

Canva sitesine bir göz at, ürünlerini daha albenili hale getirmek için farklı şablonlar var kullan onları, faydası olur...

İnternet sitesi faal değil, bir an önce aktif hale getirmelisin senin için +bir platform...

Ürünlerin sana maliyeti nedir? bilmiyorum ancak belli bir takipçi sayısına ulaşınca takipçilerinin arasından seçeceğin kişilere tişört hediye et...

Bu işi yapanların senden bir fazlası yok, istikrarlı bir çalışma ile tahmininden çok daha kısa bir sürede büyürsün... Nacizane öneri ve tavsiyelerim, başarılar diliyorum... :)
FreeeagLe dataaaa SEMIHKUNDAK

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
SEMIHKUNDAK aries

Gerçekten çok teşekkür ederim sizlere. Yazdıklarınızın hepsini not aldım özelden sorularımı ilettim. Bundan sonra daha çok kontrol ederek ilereleyeceğim :) Teşekkkürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al