wmaraci reklam

Bu Hesapları (4) Kassam Sonuçları Uzun vadede Nasıl Olur?

8 Mesajlar 865 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Appereyn Appereyn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba Şimdi Okuyanlara En baştan teşekkür ederek başlamak istiyorum
5 hesabım var
Biri İtiraf sayfası bunun pek bir geleceği yok sadece itiraf geliyor bunu geçelim
Bir Tane Atatürk Paylaşımları yaptığım hesap
bir tane çekiliş hesabı
2 tane de kadın Fake hesap

Atatürk Hesabım(3 gün önce açıldı) 327 takipçi mevcut bir Gönderisi 64 paylaşım 23 kaydetme ve 588 erişim var ondan dolayı biraz hızlı büyüdü. Sabah saatlerini de hesaba katarsak 2-3 saat önce attığım gönderi 61 beğenme almış 158 de erişim var. Şuana kadar en yüksek Hikayesi 120 izlenmeli.

Çekiliş Hesabıma Gelecek olursak 26 Ağustosta açtım 340 küsur takipçisi var. Gönderiler gayet 300-900 arası yorum 30-60 arası kaydetme alıyor. İstatistik bölümünden bir hizliresim ekliyorum Alta fikirlerinizi bekliyorum.
https://i.hizliresim.com/mXglo1.jpg

Fake Hesaplara Gelecek Olursak
A Hesabının instagrama giriş tarihi 23 Ağustos ama başlarda pek ilgilenmedim denebilir son 3-4 gündür falan ilgileniyorum Ve takibe takip yapıyorum takipçi sayısı 850 küsur 23 saaat önce attığım gönderi 332 beğeni almış 23 saat önce attığım hikaye 370 kişi tarafından izlenmiş halen shadow Ban var ama halledicem.

B hesabına gelirsek instagrama giriş tarihi 25 Ağustos yine dediğim gibi başlarda ilgilenmedim yeni yeni 1 haftadır falan ilgileniyorum. Takibe takip ile kasildi shadow Ban yok şükür Allah'ıma 900 takipçi var 1 gün önce attığım fotoğraf 290 kişi beğenmiş yine bir gün önce attığım hikaye ortalama 260 kişi izlemis

Şimdi sizce bu hesapların hangisi ne kadar değerli veya kasılmaya müsait sizce nasıl yollar izlemeliyim yoksa bırakayım bu hesapları ve sizce bunları kasarken bir hesap daha açsam mı ?

wmaraci
reklam

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam Atatürk hesabı her türlü kasılıyor ama ne kadar etik? Arkaşımda açtı bir gönderi atıyor 100 beğeniden aşağı almıyor. Yarın öbür gün reklam alırken nasıl içiniz rahat edicek veya satarken bilemiyorum.
darknov4 noktapanel

kişi bu mesajı beğendi.

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

EmreTaner adlı üyeden alıntı

Hocam Atatürk hesabı her türlü kasılıyor ama ne kadar etik? Arkaşımda açtı bir gönderi atıyor 100 beğeniden aşağı almıyor. Yarın öbür gün reklam alırken nasıl içiniz rahat edicek veya satarken bilemiyorum.

Haklısınız tabi ama buda maalesef ki benim seçimim işte

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Çok okunmuş lütfen fikirlerinizi ve desteğinizi esirgemeyin.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Bu hesapların hepsi sana kazanç getirebilecek hesaplar değil. Yani Atatürk sayfasına kim neden reklam vermek istesin? Ya da bir fake hesaba? Ivr ile kazanılır ama o da çok mantıklı değil uğraş bakımından. Yabancı kitleli bir sayfa açıp yabancı kitlelerden euro/dolar olarak kazanç sağlayabilirsin veya türkçe mizah sayfası da açabilirsin. En çok getirisi olanlar bunlar.

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Bu hesapların hepsi sana kazanç getirebilecek hesaplar değil. Yani Atatürk sayfasına kim neden reklam vermek istesin? Ya da bir fake hesaba? Ivr ile kazanılır ama o da çok mantıklı değil uğraş bakımından. Yabancı kitleli bir sayfa açıp yabancı kitlelerden euro/dolar olarak kazanç sağlayabilirsin veya türkçe mizah sayfası da açabilirsin. En çok getirisi olanlar bunlar.

Çekiliş sayfası 1 2 ay sonra güzel büyür diye düşünüyorum , ivr için bir kaç aydan 10-12k yaparım hesabı ve onddan sonra kendi büyümeye başlar günlük 10 TL getirse yeterlidir Atatürk sayfasına da reklam zor gelir evet ama ilerde belki satılır

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Appereyn Cevapları biliyorsan soru sormana gerek yok. :)

Yabancı hedef kitle her zaman daha fazla kazandırır. Üstelik çekilişle takipçi kasmak oldukça verimsiz, insanlar senin sayfanı çekiliş için değil takip etmeye değer buldukları takip etmeliler. Neyse sen zaten cevapları biliyorsun dostum, bol şans.
etkiliadam

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 2, (%100)
Hedeflerimi belirttim sadece fikirlerinizi de onemsedim ve merak ettim teşekkür

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al