wmaraci reklam

Instagram hesabım büyüme evresinde

3 Mesajlar 522 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Aklmdadlisrlr Aklmdadlisrlr WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Boşta
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Geçen sene sıfırdan Instagram hesabı açmıştım. Boş profili kimse takip etmediği için 1k'ya kadar Google'dan üctretli reklam verdim. 1.200 takipçi olmuştu. Ondan sonrasını millete takip atarak sürdürmeye karar verdim. Bi süre sonra etkileşimin öldüğünü farkettim. 700 görüntülenmeyi ne yaptıysam aşamadı. Sıkılıp bi süre paylaşımı durdurdum.

İki üç ay gibi bir süreden sonra tekrar paylaşım yapayım dedim ama durum aynıydı. Devam edeyim derken hafif bir kımıldama oldu ve bi gün hiç beklemediğim bi postun patlama yaptı. Bir post Max 1.2k erişim alırken o post 45k yı gördü. Ondan sonra diğer paylaştığım postlar tutmaya başladı. Ve bi anda takipçi yağdı. Bir haftada 500 takipçi geldi postlardan ama bana hala az gibi geliyor. Çünkü 120k erişim almış posttan 166 takipçi gelmiş.

Bu istikrarı bozmayıp ve hızlandırmak için neler yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

mucosoft mucosoft Mucosoft Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 648
  • Beğeniler 181 / 81
  • Ticaret 5, (%100)
Instagram eskisi gibi değil. İnsanlar takipçi ve beğeni gibi hizmetler alıp keşfette öne çıkıyor, adam gibi emek harcayanlar arka planda kalıyor. Bu da haksız rekabet doğuruyor.

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum o iş öyle olmuyor instagram algoritması anlıyor sen bot kur veya scriptle bot at hemen anlıyor etkisi olmuyor yani

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al