wmaraci reklam

kapatılan instagram hesabı geri alma yöntemi DESTEK

8 Mesajlar 1.362 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

81137 81137 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
kendi isteğimle hesabımı dondurdum.

tekrar açmak istediğimde bilgileriniz alındı 24 saat içinde dönüş yapılacaktır dendi.

2 gün sonra hesaba girmek istediğimde "kural ihlali" olarak kapandığını gördüm.

instagram'a mail attım bir kağıda sayıları yazmamı ve fotoğraf atmamı istediler.

attım.

ve mail geldi "kalıcı olarak kapandı hüküm şartları okuyun" diye.

hesabın geri açılması için gereken yazı nedir arkadaşlar ?

wmaraci
reklam

• Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
mesaj atan kim varsa para da para yazmış :D sorsan müslüman ülkeyiz . sorsan türk milleti yücedir. Bir tane insan bulamıyoruz bırak milleti . yazıklar olsun.

alidemiral alidemiral WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 152 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Aklıma, bir zamanlar arkadaşım olan ama aşırı menfaatçi olduğu için hayatımdan çıkardığım bir şahsın şu lâfı geldi; ki bu lâf, arkadaşlık ilişkimiz adına bir kırılma noktasıydı. Zira ne zaman bir konuda bırakın yardım etmeyi, akıl verse bile hemen ardından işin içine kendini de dahil etmek isterdi, kendince bir plân kurardı, hesap kitap yapardı. Bu yüzden, o bir şey söylediği vakit altında başka bir şey arar olmuştum.
Peki ne demişti:
"Ben, ileride bana faydasının olmayacağını düşündüğüm kişiye yardım etmek istemem."
81137 squatsw

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)

alidemiral adlı üyeden alıntı

Aklıma, bir zamanlar arkadaşım olan ama aşırı menfaatçi olduğu için hayatımdan çıkardığım bir şahsın şu lâfı geldi; ki bu lâf, arkadaşlık ilişkimiz adına bir kırılma noktasıydı. Zira ne zaman bir konuda bırakın yardım etmeyi, akıl verse bile hemen ardından işin içine kendini de dahil etmek isterdi, kendince bir plân kurardı, hesap kitap yapardı. Bu yüzden, o bir şey söylediği vakit altında başka bir şey arar olmuştum.

Peki ne demişti:
"Ben, ileride bana faydasının olmayacağını düşündüğüm kişiye yardım etmek istemem."

okurken tüylerim diken diken oldu fakat en azından dürüstmüş. şu an bunu söylemeyen ama yaşayan kaç kişi var belli değil.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

ByCrazyBoy ByCrazyBoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Diğer konularınızı okuyordum cevap yazıyordum ki bu konunuzu gördüm :)
Bir hesap açmak için neden bir kişi de çıkıp kötü niyet kullanmadan ücretsiz yardımcı olurum demiyor. En son bir arkadaşın 10k üzeri takipçili ins hesabı çalınmıştı onu almak için elimden geldiğince uğraşmıştım ama kural ihlali değil çalınmıştı. Sadece tek yaptığım instagramı açtığı cihazdan giriş yapıp işlemleri yapıp maile önceki kullanıcı adlarını ve daha önce kullanmış olduğu şifreleri yazdım ayrıca son olarak dm'deki yazışmalardan birini yazdım yeni şifre için link atılmıştı. Bunu da ücretsiz yaptım çünkü 3 5 dakikamızı aldı. Neden her ağzını açan ücret diyor anlamıyorum. Yabancı forumlara bakıyoruz adamlar bizim halkımızın 1000 TL talep ettiği işi hemen yorum olarak yazıp anlatıyor DM'den değil yani açıkça yorumda yazıyor.

• Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)

ByCrazyBoy adlı üyeden alıntı

Diğer konularınızı okuyordum cevap yazıyordum ki bu konunuzu gördüm :)
Bir hesap açmak için neden bir kişi de çıkıp kötü niyet kullanmadan ücretsiz yardımcı olurum demiyor. En son bir arkadaşın 10k üzeri takipçili ins hesabı çalınmıştı onu almak için elimden geldiğince uğraşmıştım ama kural ihlali değil çalınmıştı. Sadece tek yaptığım instagramı açtığı cihazdan giriş yapıp işlemleri yapıp maile önceki kullanıcı adlarını ve daha önce kullanmış olduğu şifreleri yazdım ayrıca son olarak dm'deki yazışmalardan birini yazdım yeni şifre için link atılmıştı. Bunu da ücretsiz yaptım çünkü 3 5 dakikamızı aldı. Neden her ağzını açan ücret diyor anlamıyorum. Yabancı forumlara bakıyoruz adamlar bizim halkımızın 1000 TL talep ettiği işi hemen yorum olarak yazıp anlatıyor DM'den değil yani açıkça yorumda yazıyor.

parasız hiç bir şey yapmayan bir toplum olduk

ByCrazyBoy ByCrazyBoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Ne yazık ki aynen öyle olduk. Yardımlaşma olmadığı gereğince paylaşım olmadığı için de ya yerimizde sayıyoruz ya da çok yavaş ilerliyoruz.

• Üyelik 01.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1185
  • Beğeniler 211 / 212
  • Ticaret 16, (%100)

ByCrazyBoy adlı üyeden alıntı

Ne yazık ki aynen öyle olduk. Yardımlaşma olmadığı gereğince paylaşım olmadığı için de ya yerimizde sayıyoruz ya da çok yavaş ilerliyoruz.

Gerçekten yazık

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al