wmaraci reklam

İnstagram Keşfet ve Etiketten Gelenlerin Takip Etmesi Hk.

14 Mesajlar 1.736 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

StreetStiLLs StreetStiLLs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Matematik Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese merhaba;
Konu etiketleri ve konumu iyi girdiğimi düşünüyorum. Çünkü istatistiklere baktığımda ciddi oranda bu kişiler gönderimi görüyor. Bu kişilerden aldığım en fazla etkileşim beğeni oluyor.
Tabiki görenlerin çoğu beğenmeyecek ve aynı zamanda profilime tıklamayacak. Hatta tıklasa bile sayfada gezinip beğenmeyecek ama sanki takip eden oranı sanki çok düşük gibi. Alttaki 3 resim en çok etkileşim alan son 3 paylaşımım. Şuana kadar da paylaşımlardan takip toplamı 1 :)

Sizce bu durum normal mi yoksa yanlış yaptığım birşeyler mi var?

Bu arada hikayelerimde de konum girdiğim zaman 15-20 kişi konumdan izliyor ama yine takip yok :)

wmaraci
reklam

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)
Sorunum hala devam etmekte etkileşimim çok yüksek 60 beğeni geliyorsa 40-50 si takip etmeyenler oluyor ama yinede takip eden yok.

erhanfaris erhanfaris Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
bu normal hocam bana 10bin etkileşim gelirdi takip sayısı 30-100 arası insanlar çok üşengeç gamsız bakıp geçerler direk :) ben artık hesabı gizliye aldım merak edip geliyorlar hemen kabul etmiyorum bekletiyorum sonra kabul ediyorum

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

erhanfaris adlı üyeden alıntı

bu normal hocam bana 10bin etkileşim gelirdi takip sayısı 30-100 arası insanlar çok üşengeç gamsız bakıp geçerler direk :) ben artık hesabı gizliye aldım merak edip geliyorlar hemen kabul etmiyorum bekletiyorum sonra kabul ediyorum

gizliye aldığım zaman da reklam yapmadan nasıl gelcekler hocam? Benim paylaşımları görenlerin çok büyük kısmı etiketlerden görüyor. Sanırım etiketleri iyi kullanıyorum. Şuan para harcamaya da hazırım hertürlü ama nasıl hesabı kasacağımı bulamadım :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
İçeriklerinle uyumlu büyük sayfalara mesaj at ücretli reklam yapar mısınız diye kabul edecekler zaten direk

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

İçeriklerinle uyumlu büyük sayfalara mesaj at ücretli reklam yapar mısınız diye kabul edecekler zaten direk

Aynen o şekilde reklamla kasayım diye dusunmustum. Forumdaki insta reklam satanlarla iletisime gectim. Kimse bilgi vermedi. Onceki reklam verenlerinizde reklam suresince yaklasik kac takipci geldi diyorum cevap vermiyorlar😔

javacodec javacodec WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Mühendislik Öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 54 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam çok ama çok normal bu, 50000 konu etiketi+keşfet erişiminde 100 takip alıyoruz bazen biz. :) Henüz yolun başındasınız biraz daha ilerlemeniz lazım. Kolaylıklar dilerim.

Değişim rüzgarları estiğinde aptallar duvar örer, akıllılar ise yel değirmeni yapar.

• Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

StreetStiLLs adlı üyeden alıntı

Aynen o şekilde reklamla kasayım diye dusunmustum. Forumdaki insta reklam satanlarla iletisime gectim. Kimse bilgi vermedi. Onceki reklam verenlerinizde reklam suresince yaklasik kac takipci geldi diyorum cevap vermiyorlar😔

Benim sayfam kızlara yönelik dün yedek Bi sayfa açtım storyde paylaştım 1 günde 400 takipçi geldi beğenilerimde 50 100 arası Bi günlük sayfa ve gizlide ana hesabım 57,6k

• Üyelik 15.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 756
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 3, (%100)

javacodec adlı üyeden alıntı

Hocam çok ama çok normal bu, 50000 konu etiketi+keşfet erişiminde 100 takip alıyoruz bazen biz. :) Henüz yolun başındasınız biraz daha ilerlemeniz lazım. Kolaylıklar dilerim.

Hocam dediğinizd göre 50bin de 100 kişiyse 5bin de 10kisi gelmesi lazım. Suan toplam 5bin etkilesim alan paylasimlarima baktim. Toplam 2 kisi gelmiş 😂😂

Benim sayfam kızlara yönelik dün yedek Bi sayfa açtım storyde paylaştım 1 günde 400 takipçi geldi beğenilerimde 50 100 arası Bi günlük sayfa ve gizlide ana hesabım 57,6k

Hocam o sayılar geliyorsa çok iyi. Mesela örnek vereyim cekilişle kasanlar bile minumum 30-35alıyor 1k basına. Sizin reklamda gelen kişi daha kalıcı ve daha aktif kullanıcı olur. Reklam için iletişime geçebiliriz dediğiniz sayılarda kullanıcı gelecekse

• Üyelik 09.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek güvenlik
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Tabi hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al