wmaraci reklam

instagram kullanılan kullanıcı adı hk.

3 Mesajlar 753 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mrhasan mrhasan 1337 Software Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Hemşire & Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 79 / 51
  • Ticaret 9, (%100)
merhabalar instagram kullanılan kullanıcı adı almak için form yolladım marka tescil ekran görüntüsü attım ve sorgulama linkini dahi attım fakat dönüş sağlandı fakat böyle cevap geldi

değerlendirmek için ülke veya topluluk seviyesinde bir ticari marka tescili talep etmekteyiz.

Ülke veya topluluk seviyesinde tam tescilli bir ticari markayla sağlanmadığı sürece bu kullanıcı adı talebiyle ilgili olarak bundan sonraki başvurularınıza yanıt vermeyeceğimizi lütfen aklınızda bulundurun.

fakat alacağım kullanıcı adı alan kişi hesabı kullanmıyor kendısıne defalarca mesaj göndermeme rağmen pek dönüş sağlanmadı instagram kullanılan kullanıcı adını alma hakkında bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi teşekkür ederim.

Software Developer & Network Security - Telegram: @netmrhasan
wmaraci
reklam

xLyra xLyra Göründüğü gibi değil.. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 717
  • Beğeniler 63 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
değerlendirmek için ülke veya topluluk seviyesinde bir ticari marka tescili talep etmekteyiz.

Ülke veya topluluk seviyesinde tam tescilli bir ticari markayla sağlanmadığı sürece bu kullanıcı adı talebiyle ilgili olarak bundan sonraki başvurularınıza yanıt vermeyeceğimizi lütfen aklınızda bulundurun.

Bu cevabın nedeni göndermiş olduğunuz Marka Tescil Belgesindeki "Marka No" kısımının uyuşmamasıdır.
mrhasan

kişi bu mesajı beğendi.

aayineben aayineben WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 49 / 82
  • Ticaret 1, (%100)
Ücretiyle yapabilirim
mrhasan ystipi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al