wmaraci reklam

Instagram Şikayet Sorunu

2 Mesajlar 466 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hiddet hiddet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 20 / 38
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,
Yaklaşık 2 hafta önce doğa, hayvan vb fotoğraf ve videolari paylaşmak için bir hesap açtım. Paylaşacağım gönderileri google'dan ve twitter facebook gibi populer sosyal medyalardan çekiyordum. Hangi paylaşım daha çok ilgi görmüşse onu alıp direkt paylaşıyordum. Ancak gönderiye şu kişiye ait gibi cümleler eklemiyordum bilmiyordum çünkü.

Bugün sabahın erken saatlerinde birisi neden fotoğrafın kime ait olduğunu eklemiyorsun diye mesaj atmış ve şikayet edip engellemiş.
Hem acemiliğimden hem de gönderileri aldığım yerlerde buna dair bir şey görmediğimden bende yapmadım.

Şimdi profil ve gönderi açıklamalarına fotoğraf veya video sahibiyseniz DM veya mail atın diye ekledim.
Fakat biliyoruz ki instagram taklit vs diyerek hiç acımadan kapatıyor. Ayrıca şuan şikayetten dolayı mı bilmiyorum begeni yapmaya veya takip etmeye kalkıştığımda bu işlem engellendi hatası alıyorum.

Bu süreçte ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim tecrubeli arkadasların yardımını bekliyorum tesekkurler...

wmaraci
reklam

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
İşlem engellendi sıkıntısını hepimiz sık yaşarız. Spam riski taşıyanları instagram hemen tespit ediyor engel atıyor.
Instagram işlem engellendi sorunu için bu yazıya bir bakın 8 öneri var.
Engelden çıkmak için normal davranışlar sergileyerek devam edilmeli bir süre. Bir de ipuçları var işte. Ip değiş vs.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al