wmaraci reklam

instagram uzmanları buraya! yeni algoritma ve shadow ban

3 Mesajlar 732 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

freewely freewely WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek grafik ve web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad V** A**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
geçen yıl kasımda açtığım bir dans sayfasını çok kısa bir sürede tamamen organik ve manuel takibe takip ile 6 7 aylık bir sürede 25k ya getirdim. ve günlük ortalama 100 takipçi geliyordu.

Bir ara sayfam shadow ban yedi ve tüm gönderilerimi kendi hashtaglarımdan dahi sildi instagram. fazla hastag kullanımı yüzünden sanırım 3 4 hafta uğraştım instagrama mesajlar attım sponsorlu reklam verdim düzeldi sayfa tekrar

Ama yakın bir zamanda değiştirdiği algoritma yüzünden sanırım etkileşimler 25 k üzeri tüm sayfalarda inanılmaz düştü.

Büyük ihtimalle yeni açılan sayfalara destek vermek onları daha çok ön plana çıkarmak için yapıyor bunu instagram ama net birşey söylemek zor.

Gönderilerim çok iyi bile olsa örneğin 30 k takipçinin 15 ksının gördüğü bir gönderi düşünün yine de hastaglerde ve keşfette fazla kalamıyor.

Evet instagram uzmanlarından yeni algoritma ve sistem hakkında görüşlerini almak istiyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz ?

wmaraci
reklam

falcaoyusuf falcaoyusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 0 / 22
  • Ticaret 1, (%100)
Keşfet şuanda ölü gibi birkaç sayfa dışında tüm sayfalarda durum aynı. Büyük güncelleme gelirse tekrar açılabilir.

mekbey mekbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 282
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 3, (%100)
Evet bende farkettim. Daha çok yeni açılan 300-5000 takipçi sayısına sahip sayfaları önermekte. Bana göre yapılabilecek en iyi şey düzenli olarak gönderi atmaya devam etmek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al