wmaraci reklam

Kapatılan Instagram Hesabı Nasıl Açılır? - 1 Ayda 2 Tecrübe - Açtık..

5 Mesajlar 789 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
Bugün sizlerle bir tecrübemi paylaşmak istiyorum.
Kapanan instagram hesabı açmak öyle sanıldığı kadar kolay değil ama sadece püf noktalar var.
Kapanınca tam bir kabus oluyor. Özellikle hesap belli bir seviyeye gelmişse ya da MÜŞTERİye aitse.
1 ayda 2 hesabın kapanması bir sosyal medya uzmanı için kötü bir durum ama kapanma sebepleri müşteriden kaynaklanınca içiniz rahat ediyor.
Yinede danışmanlık verdiğim müşterilerin hesaplarını kurtarmak için ciddi bir düşünce ve efor sarfettim.

Evet "çok iyi" düşünmek ve plan yapmak şart?
Nedir plan?
-Öncelikle hesabın kapanma nedeni zaten giriş yapmak isteyince çıkar.
-Burada en büyük plan aslında Instagram'a kendi adamımızı yerleştirmek ama öyle birşey imkansız
-O zaman devreye sadece yardım istemek kalıyor.
-En önemlisi yardım isteme şekli.
-Günde belki yüzbinlerce destek talebinin hepsi sizce ince elenip sık dokunur mu? Tabiki hayır, çoğunu makineler otomatik reddeder.
-O zaman yardım taktiği devreye girer. Başka ülkeden yardım isteyin lokasyon değişin.
-Tabi burada her sosyal medya uzmanının kendi tecrübeleri ve ince detayları da vardır. O artık her kişinin değil er kişinin dikkat edeceği noktalar.
-Dediğim gibi "yardım isteme" "form gönderme" konusunda lokasyon değiştirin yapabileceğiniz en basit adım bu.

Ben bu şekilde vekendi püf noktalarımla kapanan 2 hesabı kurtardım. Hatta bir tanesinde instagram geri dönüş yaptı özür diledi.Hata sonucu kapanmış. Çok şaşırdım.

wmaraci
reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
lokasyon değişmek
yardım istemek
instagram özür dilemek

anlaşılamadı
telatabi

kişi bu mesajı beğendi.

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Dondurulan instagram hesabını geri açma konusunda bir çok insanın zaten özür maili aldığını gördüm. Bir çoğunun hesabı açıldı. aslında o kadar da ekstrem olmayabiliyor. Yani lokasyon değiştirdiğin için ekstrem bir işlem yapıldığını düşünmüyorum. Belki tekrar tekrar göndermen dikkatlerini çekmiştir. 2 yıl önce 7500 kişi daha işe alınmıştı Facebook tarafında. Bunların bir sebebi var.

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)

ocalburakdurmus adlı üyeden alıntı

Dondurulan instagram hesabını geri açma konusunda bir çok insanın zaten özür maili aldığını gördüm. Bir çoğunun hesabı açıldı. aslında o kadar da ekstrem olmayabiliyor. Yani lokasyon değiştirdiğin için ekstrem bir işlem yapıldığını düşünmüyorum. Belki tekrar tekrar göndermen dikkatlerini çekmiştir. 2 yıl önce 7500 kişi daha işe alınmıştı Facebook tarafında. Bunların bir sebebi var.

Algoritma kapalı bir kutu olduğu için herkes kendi tecrübesiyle birşeyler bulmaya çalışıyor işte.
Tüm şikayetlerin "calisanlar" tarafından incelendiğini düşünmüyorum. Makineler var.
Bu arada defalarca form göndermedim. Spam hareketlerden her zaman kaçınmak lazım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Facebook kendini çok geliştirmiş. 2 gün önce instagram hesabımda reklam veremediğim için canlı sohbetten yardım aldım. 1 saat sonra adamlar telefonla arayıp sorunu çözüp çözemediğimi sordu ve detaylı bilgilendirme yaptılar çok hoşuma gitti. Hiçbir sosyal medya bu şekilde ilgilenmiyor açıkcası Facebook'a olan sempatim arttı.

Selamunaleyküm.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al