wmaraci reklam

Keşfet azaldı , etiketlerde çıkmıyorum

10 Mesajlar 1.465 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

inan inan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Yaklaşık 2 aydır düzenli şekilde günde 2 post atarak sayfamı güzel güzel organik takipçi kasıyordum ve son 1 haftadır sayfa uçuşa geçmişti, dün akşam profil resmini değiştirdim ve bugün her zaman ki gibi aynı saatte postumu attım ama istatistiklerde acayip düşüşler farkettim, etiketlerden gelen yok, keşfet ise 10 15 lere düştü (önceden ilk 1 saat 500 600 keşfetten gelirdi). hiç bir telif yemedim zaten sayfada toplasan 4 tane video var onlarda duruyor, postlarda hep aynı etiketleri kullanıyorum ve alakasız etiket kullanmıyorum kesinlikle, her posta 12 etiket atıyorum hiç fazlasını atmadım.

Bunun sebebini merak ediyorum neden birden bire böyle oldu? var mı bu konuda bilgili tecrübeli birileri, yardımlarınızı bekliyorum :(

wmaraci
reklam

whiplash8888 whiplash8888 instagram.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik ve Haberleşme Mühen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)
Son zamanlarda, karşılaşılan durumlardan, ben dün akşam bir gönderi paylaştım, normalde örnek olarak 10000 görüntüleme alan video, 500 aldı, sonrasında videoyu sildim, bugün yeniden attım düzeldi . Bir de etiket kullanımını biraz daha azaltmanızı tavsiye ederim, ve siz de biliyorsunuz tabi ki, paylaşım aralıklarını uzun tutup, etkileşim alan saatlerde paylaşım yapmanız iyi olacaktır . Eğer gönderilerde herhangi bir shadow ya da başka bir şey söz konusu oldu ise de, bir süre bekleyip, örnek olarak 2 - 3 gün sonrasında paylaşım yapmanız daha iyi olacaktır .
inan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

whiplash8888 adlı üyeden alıntı

Son zamanlarda, karşılaşılan durumlardan, ben dün akşam bir gönderi paylaştım, normalde örnek olarak 10000 görüntüleme alan video, 500 aldı, sonrasında videoyu sildim, bugün yeniden attım düzeldi . Bir de etiket kullanımını biraz daha azaltmanızı tavsiye ederim, ve siz de biliyorsunuz tabi ki, paylaşım aralıklarını uzun tutup, etkileşim alan saatlerde paylaşım yapmanız iyi olacaktır . Eğer gönderilerde herhangi bir shadow ya da başka bir şey söz konusu oldu ise de, bir süre bekleyip, örnek olarak 2 - 3 gün sonrasında paylaşım yapmanız daha iyi olacaktır .

Yorumun için teşekkür ederim. Az önce shadow banla ilgili bir yazı okudum ve bir sitede test yaptırdım, attığım postların çoğunda "This post has been shadow banned for all the hashtags marked red" uyarısı çıktı. Ne yapmam gerekiyor, söylediğiniz gibi 2 3 gün paylaşım yapmadan beklemem bu sorunu düzeltir mi acaba?

whiplash8888 whiplash8888 instagram.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Elektronik ve Haberleşme Mühen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 11 / 20
  • Ticaret 10, (%100)

inan adlı üyeden alıntı

Yorumun için teşekkür ederim. Az önce shadow banla ilgili bir yazı okudum ve bir sitede test yaptırdım, attığım postların çoğunda "This post has been shadow banned for all the hashtags marked red" uyarısı çıktı. Ne yapmam gerekiyor, söylediğiniz gibi 2 3 gün paylaşım yapmadan beklemem bu sorunu düzeltir mi acaba?

Rica ederim. Takipçileri kaybetmemek adına şimdilik paylaşımı, günde 1 e düşürün, eğer sorun bu şekilde devam ederse post paylaşımınıza min 2 - 3 gün ara verip, sonrasında, etkileşim alınan saatlerde yeniden paylaşım yapın .
inan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

whiplash8888 adlı üyeden alıntı

Rica ederim. Takipçileri kaybetmemek adına şimdilik paylaşımı, günde 1 e düşürün, eğer sorun bu şekilde devam ederse post paylaşımınıza min 2 - 3 gün ara verip, sonrasında, etkileşim alınan saatlerde yeniden paylaşım yapın .

hesap çok güzel gidiyordu moralim alt üst oldu ama yapacak bir şey yok, tek şey beklemek galiba , Önerilerinizi dikkate alacağım hocam teşekkür ederim,.

telatabi telatabi istalya.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Social Media & Web Solutions
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 683
  • Beğeniler 282 / 122
  • Ticaret 19, (%100)
Biraz bekleyin keşfet verileri geç yansıdı bizde de

• Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

telatabi adlı üyeden alıntı

Biraz bekleyin keşfet verileri geç yansıdı bizde de

hocam keşfete azda olsa çıkıyor ama sıkıntı etiketlerde, hiç çıkmıyor malesef.

Yasinbsl Yasinbsl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Pazarlamacı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı dertten ben de müzdaribim sayfa yaklaşık 50 gündür etiket ve keşfet sorunu yaşıyor sebebini bilmiyoruz ama düzelmedi beklemekle geçen bişey değil bnm 4 yıllık sayfamdan okadar sogudumki

• Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek yok
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 6 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
2 haftanın sonunda etiketlerde çıkmaya başladım çok şükür, keşfete hızlı düşmeye başladım, sanırım ban kalktı, geceden takipçiler gelmeye başladı :)

aynı hataya düşmemek için fazla etiket kullanmamaya dikkat edeceğim, konuda bana yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. umarım kimsenin başına gelmez böyle bir şey, gerçekten zor oluyor, gelen takipçiler kesiliyor, hatta olan takipçiler bile kaçıyor bazen, neyse ki ben fazla takipçi kaybetmedim, büyük bir hasar yemedim.

SEMIHKUNDAK SEMIHKUNDAK insta/Saglikkitabi Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek turizm
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 45 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba +70k sayfam mevcut son 3 gündür resimleriim 100 ila 500 arası like alıyor nedenini bilemiyorum ama sabrederek devam edeceğim moraliniz bozulmasın . Aynı sorun malesef bendede mevcut

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al