wmaraci reklam

Post video hakkında bir sorum var

6 Mesajlar 793 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)
Merhaba arkadaşlar, benim bir sayfam var ve içerik girerken örnek veriyorum bir resim yada videonun üstünde kendi sayfamın logosu ismi vs.. olsun istiyorum.

Video yada resim paylaşılınca hiç yoktan sayfamın reklamıda olur. Bunu pratik ve kolay bir şekilde nasıl yapabilirim ? örnek resim aşşağıda var bu tarz birşey istiyorum.

https://prnt.sc/vsa67d

video içinde = https://www.instagram.com/p/CH5x2P4jNnv/

wmaraci
reklam

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Eğer paylaştığın resim ve videolar sana ait değilse, kendine ait gibi göstermek yasal olarak suç. Bunu bilerek bu işe girişmelisin bence.

Yani benim paylaştığım resim ve videoyu sen alıp Paylaşım yaparken Kendi logounu koyarsan suçtur bu. Bakma internette bu şekil de paylaşım yapanlara şahsen bana ait bir videoyu izinsiz bu şekil de kullanan birine denk gelirsem dava açıp hem yayından kaldırıp hem de ücret talep edebilirim.

Kuva-i Kafsinkaf

SeoBayi SeoBayi Yasal Eğitimli Gerçek SEO Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yasal Eğitimli Gerçek Seo Uzm
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 90 / 89
  • Ticaret 129, (%99)
GokhanGok Lütfen [B]Wmaracı kurallarınca yorum yapalım, konu ile alakalı.......[/B]

Şikayet konum ; https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var/gokhangok-adli-uyeden-sikayetciyim-657573.html GokhanGok konuya göz atarsınız iyi forumlar.

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Konu ile alakalı yorum yaptım zaten. Neresini anlayamadım bilmiyorum ama. Anlamak işine gelmedi sanırım. Sen bana ait bir videoyu kendi sitende kendi logounu koyarak paylaş bakalım ne oluyor. Bu işler öyle logo koyayım paylaşım yapayım başkaları da paylaşım yaparken sitemin sayfamın adı reklam olur düşüncesi ile olmuyor. Yapanlar var evet ama bu işler yasal değil bunu anlatmaya calısıyorum sana ama keyfin bilir. Umarım bir gün benim video ya da resimlerime denk gelmem

Kuva-i Kafsinkaf
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

saban2510 saban2510 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek serbest tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 12 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
@gokhangok ilk mesajı okudum senin anladığın gibi anlamadım. konuyu saptırmışsın biraz. seobayi haklı. adam kendi paylaşımlarını yaparken, logoyu nasıl koyarım diye soruyor. sen ise olayı başka yönünden anlatıyorsun. logoyu nasıl ekleneceğini biliyorsan yaz. adam kendi içeriklerini soruyor. hadi diyelim başkasının paylaşımını alıp yaptı diyelim ki sorusu da bu yasal sorun olur mu diye değil ???? kendisini ilgilendiren bir durum. kimin ne paylaşım yapacağı kişiyi ilgilendirir. onun için bırakın herkes isteği gibi istediğini yapsın. cezalık bir durum yaşarsa cezasını çeker. ne soru bu? nede cevap bu?
gokhangok ayrıca bilgilendirme yapmışsınız teşekkür ederiz. konuyu burada kapatın. Seobayi aynı şey bana da lazım. nasıl yapılır öğrenebildiniz mi ? bilen birisi yoruma yazsa da herkes aradığı sorunun cevabını bulsa :)

efeyasrr efeyasrr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci, Yazar
  • Konum Iğdır
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Ben picsart, canva, kinemaster, gibi çeşitli uygulamalardan sayfamın logosunu videonun üzerine koyabiliyorum ve isteğe göre saydamlığınıda ayarlaya biliyorum. Üste yazmış olduğum 3 uygulamadada bu özellik var. Fakat picsartda bahsettiğiniz özellik ücretlidir. Canvada tamamen ücretsiz. Kinemasterdan yaptığınız taktirde kinemaster'un kişisel logosuda videonuzun sağ altında çıkar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al