wmaraci reklam

Sebepsiz kapanan instagram hesabı

3 Mesajlar 573 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AkifAlsancak AkifAlsancak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2022
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ö.G.G
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Değerli forum yöneticileri ve üyeleri;

(1)

Yaklaşık 1 hafta önce yeni açılmış sayılacak Facebook hesabım, E ticaret gruplarında aktif şekilde paylaşım ve yorum yaptığım hesap, "topluluk kuralları ihlali" nedeniyle (herhangi bir ihlalde bulunmadım)  Facebook tarafından kapatıldı. Giriş yapmak istediğimde hata olduğunu düşünüyorsanız değerlendirme talep edebilirsiniz butonuna tıkladım. Sonucunu beklemeye başladım.

(2)

Facebook hesabım ile eşzamanlı olarak birbirine bağlı olan instagram hesabım, @akifalsancak kullanıcı adı aynı anda Facebook ihlali nedeniyle kapatıldı. Web araması yaptığımda değerlendirme talep edebileceğim 3 veya 4 linkten adımları izledim birinden de kimliğimi gönderdim.

Yaklaşık 2 gün sonra Facebook tarafından emailime gelen cevapta değerlendirmenin olumsuz olduğunu ve tamamen kapatıldığı yazıyordu.

Sonuç olarak beni ilgilendiren asıl Instagram hesabımın kapatılmış olması. Yaklaşık 5 yıllık hesabım ve  Resmi ad ve soyadım doğrudur. 

Instagram hesabımın açılması konusunda yardımcı olacak veya ücretli/ücretsiz danışmanlık yapabilecek varsa lütfen yardım edin.

Teşekkürler..

bbking kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emreduman emreduman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 25 / 28
  • Ticaret 5, (%100)

merhaba detayları öm den yazarmısınız

kodshop kodshop Anlatamıyorum Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 778
  • Beğeniler 157 / 160
  • Ticaret 0, (%0)

https://help.instagram.com/contact/606967319425038   buradan destek alabilirsin geçmiş olsun.

BLOG : www.jdsezer.blogspot.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al