wmaraci reklam

Sorunu Bitmeyen Instagram Hesap Doğrulaması. Yardım Gerekli

3 Mesajlar 738 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Arkadaşlar benim iki tane hesabım var. Birisini mail ile diğerini de telefon ile doğrulamam gerekiyor. Instagramın normal şartlarda doğrulama kodu göndermesi gerekli. Fakat mail adresime aylardır doğrulama kodu göndermiyor. Sürekli deniyorum. Bu sorundan dolayı hesabımı kullanamıyorum.

Diğer bir hesabımın da telefon doğrulaması yapılması gerekli. Numara giriş kısmına numara yazıyorum ileri diyorum beni ana ekrana atıyor. Bu sorunu da bir türlü geçemedim.

Arkadaşlar oldukça önemli olan bu iki hesabımı açmam gerekli. Ama Instagram'ın çalışmayan sistemi yüzünden açamıyorum. Bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Bilginiz varsa ve hesaplarımın açılmasını sağlarla çok yardımcı olmuş olursunuz.

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Bu aralar instagram kurallarını baya katı hale getirdi ve getirmeye de devam ediyor. Bazı kişilerin yaptıkları olumsuz etkilerden kullanıcılarda etkilebiliyor ki bende aynı sorun olmasa da aynı konudan muzdaripim. Konuyu takipdeyim.

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Sorunum devam ediyor arkadaşlar. Bir türlü bu koda erişemiyorum. Instagram yetkililerine nasıl ulaşabilirim? Birde hesap kişisel değildi. Bunu nasıl onaylatabilirim ? Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al