wmaraci reklam

Basvuruyla hatamı ettik (Milleni)

13 Mesajlar 2.126 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fatih7544 fatih7544 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo uzmanı - wordpress uzmanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 41
  • Ticaret 2, (%50)
kardeşim kafasına göre fiyatı yükseltiyorlar ödeme tarihlerini değiştiriyorlar kapatın diyorsun kapatmıyorlar kullanmadığın internetin parasını istiyorlar bunlar benim başıma geldi yani senin anlayacağın kardeşim hizmet sıfır yol yakınken vazgeç yukarda bir arkadaş belirtmiş çok net diye al onu kullan kafan rahat olsun bende çok net kullanıyorum bu söylediklerimin hiçbiri başıma gelmedi 1 senedir her şey yolunda hizmet kaliteli.

wmaraci
reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Muazzam hizmet. 3 yıldır kullanıyorum. İlk başladığımda 69 tl idi. Fiber 50mbps ve asla 50 altını görmedim. Kesintilerde anında çözüm sunuyorlar. Ki çok kesinti olmadı şimdiye kadar. 1 kere modem bozuldu. Zimmetli modem. Ertesi gün gelip değiştirdiler. Şuanda 74 tl ödüyorum. Ve tarife faturalı tarife değil. Ödediğim ay kullanıyorum. Ödemediğim ay kapanıyor. Gerçekten çok beğeniyorim. Öncesinde ************* ve vodafonr kullandım ve berbattılar.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Tam 10 sene kullandım milleni, kopmalar sorunlar vs hep vardı ama bence firma işi değil altyapı ve şans. Hiç birinin adam akıllı teknik servisi olmadığı için maalesef sıkıntılı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al