wmaraci reklam

hesaplarınızı kontrol edin

23 Mesajlar 3.616 Okunma
smmexpress

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Büyük ihtimal açık hat kullanarak mobilden internet faturası vs ödendi, kart bilgilerim çalındı diye başvurarak değiştirtin ve bankaya ödeme tarafımca yapılmadı derseniz paranız iade edilir (Türk ******* ilede bağlantıya geçip iade alabilirsiniz.)
**************ları bulmaya gelince böyleleri kendi numarası üzerinden iş yapmıyolar milletin üzerine açılan hatlardan ödüyolar o yüzden bulamazsınız :)

wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
mehmetmasa T******* herzaman yaptığı gibi olay bizimle bağlantılı değil dedi bankaya ödeme itiraz ettim ama oradan da 3 haftadır ses çıkmadı yani kısaca hırsızın suçu yok mağdur olanın suçu var bu memleket de ben bunu öğrendim.
Banka kartlarımı değiştirdim adamlara kartlarım kopyalandı diyorum hala bana extra size kredi kartı verelim derdindeler en son çare savcılık kalıyor bankadan bir şey çıkmazsa suç duyurusunda bulunacağım.

telegram: saydekofficial

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)

eth0 adlı üyeden alıntı

45.75 TL, hocam işi açıklayayım size şimdi. Kimse o miktarı çekmez, yani kısacası 45.75 TL'lik bir telefon faturası ödenmiş. Bankadan bunun detaylarını isterseniz ve bilgilendirirseniz bilgisiz bankacılarımızı hangi telefona veya hangi faturaya ödeme yapıldıgını kolayca anlayabilirsiniz.

banka kime ne için çekildiğini bulamadı epos üzerinden T******* adı altında alınan bir ücret kısaca turk******* alt bayisi olan bir çakal insanların kartlarını kopyalayıp pos üzerinden anlık çekimler yapıyor.

telegram: saydekofficial

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al