wmaraci reklam

HiJacker Hakkında

3 Mesajlar 784 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba arkadaşlar
startpage-home.com hijacker yedim nasıl oldu bilmiyorum ama tarayıcılarımı varsayılan ayarlara döndürdüm ie ve chrome u. ekstradan bir şey yapmam gerekli midir sizce? pcye kurulu herhangi bir program göremedim

Ek Olarak: regeditten internet eplorer ın içerisinde bir şey buldum onu da sildim

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba;

Daha sağlıklı olması açısından kullanış olduğunuz tarayıcı silin ve ardından ccleaner ile tam temizlik yapın regedit dahil. Ardında temiz bir kurulum yapın. Eğer ki regeditlerde bir yerlere gizlenmiş gibi bir şüpheniz var ise " AdwCleaner " ile kalıntılarınıda temizleyebilirsiniz.
bjlkl

kişi bu mesajı beğendi.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)

Penunbra adlı üyeden alıntı

Merhaba;

Daha sağlıklı olması açısından kullanış olduğunuz tarayıcı silin ve ardından ccleaner ile tam temizlik yapın regedit dahil. Ardında temiz bir kurulum yapın. Eğer ki regeditlerde bir yerlere gizlenmiş gibi bir şüpheniz var ise " AdwCleaner " ile kalıntılarınıda temizleyebilirsiniz.

dediklerinizi de yapayım hocam.
şu an spyhunter ile bilgisayarı taratıyorum. şu ana kadar 58 tane şey buldu. tarama devam ediyor.

hem ie ye hem chorome a bulaşmış. regeditte ie içerisindeki bir bölümde rastladım start page kaydına manuel olarak da sildim

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al