wmaraci reklam

İnternet kutusu 1 Ay Ücretsiz Davet Kodu

2 Mesajlar 467 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

OkkoOkan OkkoOkan Hoşgeldiniz Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Size İnternet Kutusu ******* ile nasıl tanıştım ondan bahsedeceğim. Davet kodumu da ileterek size bu

Taahhütsüz ve güvenilir internet hizmeti veren firmayı hem tanıtmış hem 1 ay bedava internet kullandırtmış

olacağım.

Yaklaşık 3-4 yıldır kullandığım X firması geçtiğimiz senelerde fiyatı artırırken müşteri temsilcisi sitemini

kaldırıp mesajlaşma yoluna gitmişti. O gün bu gündür sorun yaşayarak dönüş yapacaklar mı diye bekleyerek

mecburiyetten geçti. En sonunda 95 TL lik fatura Haziran ayında 140 TL olacak denilince orada durun dedim.

İnternet sağlayıcılarını araştırdığımda İnternet Kutusu *******u buldum. Bu İnternet Sağlayıcısı bulunduğum

küçük ilçede sayılı kişi tarafından kullanılıyor ve sorun olmadığı söyleniyordu.

Araştırdım firmayı arayıp bilgi aldım. Bana toplam 3 sayfa sözleşme gönderdiler. İmzalayıp Sürat - Yurtiçi - Ptt Kargo Hangisi uygun ise size ÜCRETSİZ

kargolayın dediklerinde aynı mantıkla kayıt oluyoruz sanıyordum ama YANILDIM! Firma WhatsApp üzerinden

Belgeleri iletmem durumunda interneti aktif edeceğini söyledi. Ve gerçekten şaka gibi bir sürede

10 - 12 Saat ( Hafta içi ) 1 gün bile geçmeden bana modem bilgilerimi iletip aradılar. Kullanmaya başalyabilirsiniz diye.

Garibime giden şu oldu ki aynı altyapıyla 35 Mbit veriyoruz deyip 27 28 lerde gezen download hızlarım

93 - 106 lara çıkmıştı. Upload da birkaç mbit artmıştı. Şuan kullanıyorum ve sorun yok. Fiyatlar ise şu şekildedir:

TAHAHÜTSÜZ Paketleri

Mega Kutu : 100 mbit 99,90TL

Eko Kutu : 35 mbit 89,90TL

Davet kodu ile kayıt olursanız karşılıklı 1'er ay bedava internet kullanabiliriz. Bu kadar kısa sürede aktif edilen bir

internet hizmetini neredeyse yarı yarıya ücret ödeyerek kullanmak gerçekten güzel bir his. Müşteri temsilcisine derdimi sesli anlatmayalı da uzun zaman olmuştu

Kayıt olanlar veya olmayı düşünen kafasında soru işareti olan telegramdan ulaşabilirsiniz kullanıcı adım : @OkkoOkan

Veya burdan DM den ulaşabilirsiniz.

Bunu belgeleri Whatsapp üzerinden ilettikten sonra yazarak bu kullanıcının referansı ile 1 ay ücretsiz kullanmakistiyorum diyerek vermelisiniz.

DAVET KODU : 8576059357

Pasalikemal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Erkan1 Erkan1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Boş işler başkanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 5, (%100)

Teşekkürler bilgi için.

OkkoOkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al