wmaraci reklam

İnternet sağlayıcı önerisi

15 Mesajlar 2.495 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SpecBrain SpecBrain WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 10 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Mevcut tarifene taahhüt vermeden kullanmaya devam etmeni öneririm. Taşeronlardan uzak dur...

Turksat, Superonline, Turk *******

Yukardaki 3'lü dışındakiler teşeron aklında olsun. Alt yapı kimin ise onu kullan. TTnet ise ona devam et. Başka alt yapı sağlayan yoksa aman diyim bulaşma. Başın ağrır.

düzeltme: imla

Hocam önerinizi dikkate alıcağım.

wmaraci
reklam

• Üyelik 15.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 10 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

Teknosos adlı üyeden alıntı

Merhaba
Kesinlikle milenicom. Kota derdine son.
SpecBrain

Hocam teşekkür ederim.

• Üyelik 15.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 10 / 69
  • Ticaret 1, (%100)

saimhin adlı üyeden alıntı

emin olun en iyi internet sağlayıcısı *************.

Doğru diyorsunuz ama kullandığım paket aşırı derecede düşük ve pahalı gelmeye başladı. O yüzden değiştirmeye karar verdim.

eczmustafa42 eczmustafa42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya ve Apps
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 9, (%100)
netspeed adında firma var o da ************* alt yapısını kullanıyor ama müşteri hizmetleri gayet iyi fiyatlarıda uygun. Gözden geçirmenizi tavsiye ederim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Bu konu da herkesin fikirlerini öne çıkaracak kendince haklı sebepleri vardır. 5-6 sene kadar *************a dayanmak zorunda kalmışbir kullanıcı olarak yazıyorum.

Adsl 16 mbps'e kadar internet vereceklerini söyleyip 5in üstüne hiç çıkarmayan bir servis saglayıcı bu *************. Sürekli arıza kaydı oluşturup durduk bir sorun olmadıgını söyleyip duruyorlar tabiki. Yani çağrı merkezi olsa ne işini yapmadıktan sonra. Ben şikayetçi oldukça paket yukseltmemi istediler.

Ya mantık var. Bana aynı altyapı uzerinden paket yukseltince daha iyi hızlar verecekmiş. Benim zaten 16 mbps e kadar internetim var. Sen bana kısıtlayıp maks 5 veriyorsun. Dayanılmaz bir hal aldı artık. Vdsl e geçtim. 35 mbps e kadardı sanırım. Gelen hız maks 8-9mbps :D Dalga geçiyorlar.

Taahhüt falan umrumda olmadı. Tası taragı toplayıp geçtim türknete. Zaten taahhüt bozma bedelinin 120 lirasını ödediler. Arkadasını getirden 1 ay da bedava kullandım. 180 lira para almadılar yani. He müşteri hizmetleri sesli yanıt sadece. Ama inanın ben hiç zorluk yasamadım, ihtiyacım cok olmadıgından olabilir.

Geçiş yapmadan önce sorgulamada 32mbps e kadar destekliyor bölgeniz dedi. Kabul dedik. ******* vdsl den turknet vdsle geçişte kablo bile çıkarmadım modemden her sey aynı. 8mbps den 30 mbps i gordum anında. Ve sabit olarak 30mbps. Hız dusumu hiç yaşamıyorum. Taahhütüm yok, akk yok. Çok mu sorun oldu döner giderim. Bu kadar basit.

Ben bi deneyin derim TurkNeti. Cunku kaybedeceğiniz hiç bir şey yok. Arkadasını getirden de 1 ay ödeme yapmazsınız. (Kodu herhangi birinden bulursunuz, ben de verebilirim)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al