Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > İnternet

İnternette 1 dakikada neler oluyor ?

Okunmamış 24 Ekim 2015, 22:53
AhmetKarabulut Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Ah... Ka...
Ticaret: 27, 100%
Merhaba arkadaşlar,
Önceden de sizinle kanalımızdan bir kaç video paylaşmıştık. Yine sizlerle eğlenceli bir videomuzu paylaşıyorum. İnternette 1 dakikada neler oluyor öğrenmek istiyorsanız doğru konudasınız Bu arada içeriğimiz ve kanalımız hakkında yorum yaparsanız çok seviniriz, çünkü gerçekten çok yeni bir kanalız ve yaptığımız işi çok seviyoruz; yaparken çok eğleniyoruz.

Bu arada, bu şekilde video paylaşmanın forum kurallarına aykırı olup olmadığını da merak ediyorum, bilen arkadaşlar bu konuda da bilgi verebilirse çok sevinirim. Tabii ki tüm videolarımızı paylaşmayacağız ama forum içeriğiyle uygun olup, eğlenceli bulduğumuz; sizinde ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz bazı videoları paylaşmak adına sordum. Şimdiden teşekkürler, iyi kötü tüm yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi eğlenceler

aeSahin, Optimus, USglm ve 6 kişi daha bunu beğendi.
Konu AhmetKarabulut tarafından (24 Ekim 2015, 23:29 ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 24 Ekim 2015, 22:58
USglm Adlı Üyenin Avatarı
Öğrenci

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Uğ... Sa...
Ticaret: 21, 100%
Psycho Daha iyi bilir ama yasak değil diye biliyorum ben Videolarınız falan gerçekten başarılı bence paylaşıp bizleri bilgilendirmeniz yerinde
1 dakikada neler oluyor bilgisini daha önce metin olarak okumuştum video olarak izlemek daha bir hoş oldu.
AhmetKarabulut bunu beğendi.
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:04
bluecity Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Web kazanç
Ad, Soyad: Ta... Ba...
Ticaret: 0, 0%
İşimiz severek ve eğlenerek yapıyoruz demişsiniz ama pek bu havayı yansıtmamışsınız biraz doğal olsanız güzel olucak.Apple store esprisine gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
Konu bluecity tarafından (24 Ekim 2015, 23:15 ) değiştirilmiştir.
E=mc²
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:07
negiu Adlı Üyenin Avatarı
WM olmaya çalışıyoruz

Meslek: Fizyoterapist
Ad, Soyad: Fa... Uz...
Eğlenceli bir video olmuş, Başarılar...

Ek Olarak: elinizde zarfı görünce istemsizce güldüm ^^
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:13
Keyifliyazar Adlı Üyenin Avatarı
İnstagram hesab satışı

Yaş / Cinsiyet: 31 / Erkek
Meslek: Sosyal Medya
Ad, Soyad: Se... De...
Ticaret: 9, 100%
başarılar güzel biraz daha samimi olursanız iyi olur hocam espiri yerinde olmalı
ve o ana uymalı kötü değil kesinlikle izlemeye fazlasıyla değer yolunuz açık olsun
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:19

Alıntı:
USglm Adlı Üyeden Alıntı
Psycho Daha iyi bilir ama yasak değil diye biliyorum ben Videolarınız falan gerçekten başarılı bence paylaşıp bizleri bilgilendirmeniz yerinde
1 dakikada neler oluyor bilgisini daha önce metin olarak okumuştum video olarak izlemek daha bir hoş oldu.
Yorumunuz için çok teşekkürler, çok mutlu olduk Umarız beğendiğiniz çizgiyi bozmadan devam ettirebiliriz

Alıntı:
bluecity Adlı Üyeden Alıntı
Hiç bu kadar kötü bür video izlememiştim işimiz severek ve eğlenerek yapıyoruz demişsiniz ama pek bu havayı yansıtmamışsınız biraz doğal olsanız güzel olucak.Apple store esprisine gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
Yorumunuz için çok teşekkürler. İlk defa sizinki gibi bir yorum aldık, açıkçası biraz kötü hissettirdi Aslında video bizim en doğal halimizle çektiğimiz videolardan biri, video sonrasında da önceki aşamasında da gerçekten baya zaman harcadık ve çabaladık. Tabii ki amacımız herkese enerjimizi yansıtabilmek ama her konuda olduğu gibi bu konuda da bildiğiniz herkesin zevkine uygun birşey çıkarmak zor, çok çok yeni bir kanalız, bu işte çok çok yeniyiz. Muhtemelen acemilimizin de katkısıyla ortaya sizin beklediğiniz kalitede bir video çıkaramadık. Umuyoruz ki sonraki videolarda istediğiniz kaliteyi yakalacağız. Tabii ki her işte olduğu gibi iyi yorumlar olduğu gibi hoşumuza gitmeyecek yorumlarda olacak buna alışmamız gerekecek sanırım ama daha ilk başlarda olduğumuz için şimdilik biraz ağır geliyor. Tekrar teşekkür ediyorum yorumunuz için

Alıntı:
negiu Adlı Üyeden Alıntı
Eğlenceli bir video olmuş, Başarılar...

Ek Olarak: elinizde zarfı görünce istemsizce güldüm ^^
Yorumunuz için çok teşekkür ederim Sizleri güldürüp, bunları duyunca bizler çok mutlu oluyoruz. İnanın işin para kazanmasında değiliz, gerçekten bu işi severek ve eğlenerek yapıyoruz. Bunu tüm kalbimle söylüyorum

Alıntı:
Keyifliyazar Adlı Üyeden Alıntı
başarılar güzel biraz daha samimi olursanız iyi olur hocam espiri yerinde olmalı
ve o ana uymalı kötü değil kesinlikle izlemeye fazlasıyla değer yolunuz açık olsun
Öncelikle çok teşekkürler. Söylediklerinizi çok iyi anladım ama bir üstteki yorumda da yazdığım gibi daha çok acemi olduğumuz için tam istediğimiz, kafamızda kurduğumuz ve planladığımız şeyi ortaya koyamıyoruz. Elbette bu bi bahane değil ama kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz bizlerde. Zamanla bir şeyleri yavaş yavaş oturtup aşabileceğimize inanıyorum yine de. tekrar çok teşekkürler hem yorumunuz hem tavsiyeleriniz için
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:40
bluecity Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Web kazanç
Ad, Soyad: Ta... Ba...
Alıntı:
Yorumunuz için çok teşekkürler. İlk defa sizinki gibi bir yorum aldık, açıkçası biraz kötü hissettirdi Aslında video bizim en doğal halimizle çektiğimiz videolardan biri, video sonrasında da önceki aşamasında da gerçekten baya zaman harcadık ve çabaladık. Tabii ki amacımız herkese enerjimizi yansıtabilmek ama her konuda olduğu gibi bu konuda da bildiğiniz herkesin zevkine uygun birşey çıkarmak zor, çok çok yeni bir kanalız, bu işte çok çok yeniyiz. Muhtemelen acemilimizin de katkısıyla ortaya sizin beklediğiniz kalitede bir video çıkaramadık. Umuyoruz ki sonraki videolarda istediğiniz kaliteyi yakalacağız. Tabii ki her işte olduğu gibi iyi yorumlar olduğu gibi hoşumuza gitmeyecek yorumlarda olacak buna alışmamız gerekecek sanırım ama daha ilk başlarda olduğumuz için şimdilik biraz ağır geliyor. Tekrar teşekkür ediyorum yorumunuz için
https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum
https://www.youtube.com/channel/UCnm...pZqlxWzN3co2wA

Bu iki kanalı örnek alarak daha güzel videolar çıkarabilirsiniz.
Başarıya giden yol başarısızlıktan geçer.Biraz daha enerjik ve neşeli videolar hazırlamanız dileğiyle.
E=mc²
Okunmamış 24 Ekim 2015, 23:53
Üyeliği Durdurulmuş

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Az... Ba...
Ticaret: 13, 100%
Bende bu kanalı inceleyip örnek almanızı tavsiye ederim https://www.youtube.com/channel/UCOG...HKUnGPafwMO7sQ

bana biraz videonuz yavaş geldi kapatasım geldi biraz ama dediğim gibi attığım kanaldaki videolar hızlı ilerlediğinden sizin ki yavaş gelmiş olabilir
AhmetKarabulut ve UNKEF bunu beğendi.
Okunmamış 25 Ekim 2015, 00:15

Alıntı:
bluecity Adlı Üyeden Alıntı
https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum
https://www.youtube.com/channel/UCnm...pZqlxWzN3co2wA

Bu iki kanalı örnek alarak daha güzel videolar çıkarabilirsiniz.
Başarıya giden yol başarısızlıktan geçer.Biraz daha enerjik ve neşeli videolar hazırlamanız dileğiyle.
Alıntı:
AzX66 Adlı Üyeden Alıntı
Bende bu kanalı inceleyip örnek almanızı tavsiye ederim https://www.youtube.com/channel/UCOG...HKUnGPafwMO7sQ

bana biraz videonuz yavaş geldi kapatasım geldi biraz ama dediğim gibi attığım kanaldaki videolar hızlı ilerlediğinden sizin ki yavaş gelmiş olabilir
Belirttiğiniz kanallar artık gerçekten isim yapmış kanallar, tabii ki aralarında örnek aldığımız takip ettiğimiz kanallar var ama biz diğer kanallara benzemek yerine onları beğenip, özenip kendi tarzımızla iyi bir şeyler çıkarmayı istiyoruz. Yani kısaca demek istediğim onların kopyası olmak yerine, farklı güzel bir şey çıkarmak.

Ama tabii ki, gelen her yorumu dikkatle okuyup kendimize bir şeyler katmaya çalışıyoruz, o yüzden çok teşekkür ederiz
Okunmamış 31 Ekim 2015, 19:18
Üyeliği Durdurulmuş

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Ad, Soyad: Bu... Ba...
Ticaret: 30, 100%
Buram buram yapmacıklık var. Apple Store esprisini gördükten sonra Macbook'umu kırdım

Engin07 bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > İnternet