wmaraci reklam

İnternette 1 dakikada neler oluyor ?

26 Mesajlar 4.421 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetKarabulut AhmetKarabulut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Önceden de sizinle kanalımızdan bir kaç video paylaşmıştık. Yine sizlerle eğlenceli bir videomuzu paylaşıyorum. İnternette 1 dakikada neler oluyor öğrenmek istiyorsanız doğru konudasınız :) Bu arada içeriğimiz ve kanalımız hakkında yorum yaparsanız çok seviniriz, çünkü gerçekten çok yeni bir kanalız ve yaptığımız işi çok seviyoruz; yaparken çok eğleniyoruz.

Bu arada, bu şekilde video paylaşmanın forum kurallarına aykırı olup olmadığını da merak ediyorum, bilen arkadaşlar bu konuda da bilgi verebilirse çok sevinirim. Tabii ki tüm videolarımızı paylaşmayacağız ama forum içeriğiyle uygun olup, eğlenceli bulduğumuz; sizinde ilginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz bazı videoları paylaşmak adına sordum. Şimdiden teşekkürler, iyi kötü tüm yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyoruz. İyi eğlenceler :)

aeSahin Optimus USglm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

USglm USglm Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 1864
  • Beğeniler 601 / 364
  • Ticaret 24, (%100)
Psycho Daha iyi bilir ama yasak değil diye biliyorum ben :) Videolarınız falan gerçekten başarılı bence paylaşıp bizleri bilgilendirmeniz yerinde :)
1 dakikada neler oluyor bilgisini daha önce metin olarak okumuştum video olarak izlemek daha bir hoş oldu.
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)
İşimiz severek ve eğlenerek yapıyoruz demişsiniz ama pek bu havayı yansıtmamışsınız biraz doğal olsanız güzel olucak.Apple store esprisine gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

Ctrl+C

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Eğlenceli bir video olmuş, Başarılar...

Ek Olarak: elinizde zarfı görünce istemsizce güldüm ^^
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Keyifliyazar Keyifliyazar İnstagram hesab satışı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 9 / 3
  • Ticaret 9, (%100)
başarılar güzel biraz daha samimi olursanız iyi olur hocam espiri yerinde olmalı
ve o ana uymalı kötü değil kesinlikle izlemeye fazlasıyla değer yolunuz açık olsun
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)

USglm adlı üyeden alıntı

Psycho Daha iyi bilir ama yasak değil diye biliyorum ben :) Videolarınız falan gerçekten başarılı bence paylaşıp bizleri bilgilendirmeniz yerinde :)
1 dakikada neler oluyor bilgisini daha önce metin olarak okumuştum video olarak izlemek daha bir hoş oldu.

Yorumunuz için çok teşekkürler, çok mutlu olduk :) Umarız beğendiğiniz çizgiyi bozmadan devam ettirebiliriz :)

bluecity adlı üyeden alıntı

Hiç bu kadar kötü bür video izlememiştim işimiz severek ve eğlenerek yapıyoruz demişsiniz ama pek bu havayı yansıtmamışsınız biraz doğal olsanız güzel olucak.Apple store esprisine gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

Yorumunuz için çok teşekkürler. İlk defa sizinki gibi bir yorum aldık, açıkçası biraz kötü hissettirdi :) Aslında video bizim en doğal halimizle çektiğimiz videolardan biri, video sonrasında da önceki aşamasında da gerçekten baya zaman harcadık ve çabaladık. Tabii ki amacımız herkese enerjimizi yansıtabilmek ama her konuda olduğu gibi bu konuda da bildiğiniz herkesin zevkine uygun birşey çıkarmak zor, çok çok yeni bir kanalız, bu işte çok çok yeniyiz. Muhtemelen acemilimizin de katkısıyla ortaya sizin beklediğiniz kalitede bir video çıkaramadık. Umuyoruz ki sonraki videolarda istediğiniz kaliteyi yakalacağız. Tabii ki her işte olduğu gibi iyi yorumlar olduğu gibi hoşumuza gitmeyecek yorumlarda olacak buna alışmamız gerekecek sanırım ama daha ilk başlarda olduğumuz için şimdilik biraz ağır geliyor. Tekrar teşekkür ediyorum yorumunuz için :)

negiu adlı üyeden alıntı

Eğlenceli bir video olmuş, Başarılar...

Ek Olarak: elinizde zarfı görünce istemsizce güldüm ^^

Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Sizleri güldürüp, bunları duyunca bizler çok mutlu oluyoruz. İnanın işin para kazanmasında değiliz, gerçekten bu işi severek ve eğlenerek yapıyoruz. Bunu tüm kalbimle söylüyorum :)

Keyifliyazar adlı üyeden alıntı

başarılar güzel biraz daha samimi olursanız iyi olur hocam espiri yerinde olmalı
ve o ana uymalı kötü değil kesinlikle izlemeye fazlasıyla değer yolunuz açık olsun

Öncelikle çok teşekkürler. Söylediklerinizi çok iyi anladım ama bir üstteki yorumda da yazdığım gibi daha çok acemi olduğumuz için tam istediğimiz, kafamızda kurduğumuz ve planladığımız şeyi ortaya koyamıyoruz. Elbette bu bi bahane değil ama kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz bizlerde. Zamanla bir şeyleri yavaş yavaş oturtup aşabileceğimize inanıyorum yine de. tekrar çok teşekkürler hem yorumunuz hem tavsiyeleriniz için :)

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

Yorumunuz için çok teşekkürler. İlk defa sizinki gibi bir yorum aldık, açıkçası biraz kötü hissettirdi :) Aslında video bizim en doğal halimizle çektiğimiz videolardan biri, video sonrasında da önceki aşamasında da gerçekten baya zaman harcadık ve çabaladık. Tabii ki amacımız herkese enerjimizi yansıtabilmek ama her konuda olduğu gibi bu konuda da bildiğiniz herkesin zevkine uygun birşey çıkarmak zor, çok çok yeni bir kanalız, bu işte çok çok yeniyiz. Muhtemelen acemilimizin de katkısıyla ortaya sizin beklediğiniz kalitede bir video çıkaramadık. Umuyoruz ki sonraki videolarda istediğiniz kaliteyi yakalacağız. Tabii ki her işte olduğu gibi iyi yorumlar olduğu gibi hoşumuza gitmeyecek yorumlarda olacak buna alışmamız gerekecek sanırım ama daha ilk başlarda olduğumuz için şimdilik biraz ağır geliyor. Tekrar teşekkür ediyorum yorumunuz için :)

https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum
https://www.youtube.com/channel/UCnmrz900lpZqlxWzN3co2wA

Bu iki kanalı örnek alarak daha güzel videolar çıkarabilirsiniz.
Başarıya giden yol başarısızlıktan geçer.Biraz daha enerjik ve neşeli videolar hazırlamanız dileğiyle.
AhmetKarabulut

kişi bu mesajı beğendi.

Ctrl+C

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Bende bu kanalı inceleyip örnek almanızı tavsiye ederim https://www.youtube.com/channel/UCOGyaYpd-HKUnGPafwMO7sQ

bana biraz videonuz yavaş geldi kapatasım geldi biraz ama dediğim gibi attığım kanaldaki videolar hızlı ilerlediğinden sizin ki yavaş gelmiş olabilir
AhmetKarabulut UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1077
  • Beğeniler 361 / 361
  • Ticaret 33, (%100)

bluecity adlı üyeden alıntı

https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum
https://www.youtube.com/channel/UCnmrz900lpZqlxWzN3co2wA

Bu iki kanalı örnek alarak daha güzel videolar çıkarabilirsiniz.
Başarıya giden yol başarısızlıktan geçer.Biraz daha enerjik ve neşeli videolar hazırlamanız dileğiyle.

AzX66 adlı üyeden alıntı

Bende bu kanalı inceleyip örnek almanızı tavsiye ederim https://www.youtube.com/channel/UCOGyaYpd-HKUnGPafwMO7sQ

bana biraz videonuz yavaş geldi kapatasım geldi biraz ama dediğim gibi attığım kanaldaki videolar hızlı ilerlediğinden sizin ki yavaş gelmiş olabilir

Belirttiğiniz kanallar artık gerçekten isim yapmış kanallar, tabii ki aralarında örnek aldığımız takip ettiğimiz kanallar var ama biz diğer kanallara benzemek yerine onları beğenip, özenip kendi tarzımızla iyi bir şeyler çıkarmayı istiyoruz. Yani kısaca demek istediğim onların kopyası olmak yerine, farklı güzel bir şey çıkarmak.

Ama tabii ki, gelen her yorumu dikkatle okuyup kendimize bir şeyler katmaya çalışıyoruz, o yüzden çok teşekkür ederiz :)

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Buram buram yapmacıklık var. Apple Store esprisini gördükten sonra Macbook'umu kırdım

Engin07

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al