wmaraci reklam

Jet Wifi Hakkında

2 Mesajlar 647 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mask Mask Mazeretsiz Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar aşağıdaki paylaşımda altyapıdan ötürü internet bağlatamadığımı belirtmiştim.
https://wmaraci.com/forum/internet/turk-*******-rezilligi-biktim-538134.html

Bende alternatifler aramaya başladım. Turkcell SuperBox'u buldum ancak fiyatı biraz yüksek geldi. Biraz önce Türk *******'um Jet Wifi Tarifelerini gördüm. Sınırsız 15GB AKN'li paketi varmış ve yılbaşından sonra AKN burada da kalkacakmış. Aranızda Jet Wifi kullanan var mı, hızı nasıldır? Bunun hakkında detaylı bir bilgi bulamadım, kullanan biri aydınlatırsa çok sevinirim.

wmaraci
reklam

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Ben de aynı durumdayım ve her ihtimale karşı Ocak ayını bekliyorum aylardır. Daha önce 2 defa Turkcell Vınn kullandım. 15gb limitsiz internet aylık 65tl. Vın cihazıyla beraber. 15gb'den sonra hız 96kbps'e düşüyor ve saniyede en fazla 10-12kb indirebiliyordu. Taahhüdüm bitince tekrar Turkcell bayisine gittim. 12gb sınırlı bir paket vardı 75tl civarı. Birde tam hatırlayamasam da 120-150tl civarı olan sınırsız paket vardı. İkisi de bana uymadığı için ocak ayını bekiyim dedim.

Turkcell'de bile bizim orda aşırı ısınıyordu vınn, ben de *************dan alacam diyorum ama kararsız kaldım yine.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al