freelance iş ilanları

Öldürücü İnternet Hızı !!!

44 Mesajlar 9.248 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Merhaba arkadaşlar...

Son 5-6 aydır belki de daha fazla süredir internet hızı aşırı yavaş. Çok kişiden de duydum bunu...

Teknoloji geriye mi gidiyor ne oluyor bilmiyorum ama bu sorunun kaynağı hakkında bilgisi ya da fikri olan var mı?

Türkiye'deki internet hızından memnun olan var mı ya da sorun küresel çapta mı acep?

Yani internete girmekten zerre keyif alamaz oldum ya. Dün neredeyse laptop'u iki ana parçaya ayıracaktım!

wmaraci
reklam

MasterGraphic MasterGraphic LIMITLESS E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Programcı, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 44 / 23
  • Ticaret 15, (%100)
Ben telefonu her gün yere çalıyorum internet yüzünden. Çok sinir bozucu oldu artık. AKK bir an önce kalkmalı ve fiyatlar uygun seviyeye çekilmeli. Vatandaşı her yerden sömürüyorlar.
ntka Tevfik erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Benim net hızlı hocam, sorun yaşamıyorum ama iki üç gündür kopma oluyor

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

MasterGraphic adlı üyeden alıntı

Ben telefonu her gün yere çalıyorum internet yüzünden. Çok sinir bozucu oldu artık. AKK bir an önce kalkmalı ve fiyatlar uygun seviyeye çekilmeli. Vatandaşı her yerden sömürüyorlar.

Ya hocam Bizim Türkiye'miz ne zaman yol alacak bilemiyorum hakikaten. Mobil internet de berbat kablolu-kablosuz internette...

Vallahi dün laptop'u kıracaktım arkadaş... Paramızla rezil oluyoruz ya. Bir de bazı park ve açık alanlarda "ücretsiz internet alanı" yapılacakmış. Ya paramızla aldığımız hizmet bile vasat altı iken böyle bişey yapılmasının ne esprisi var anlamadım.

Bu internet hızı kansere davetiyedir arkadaşlar!

Ek Olarak:

Yasin Ergül adlı üyeden alıntı

Benim net hızlı hocam, sorun yaşamıyorum ama iki üç gündür kopma oluyor

Hocam 5 gün iyi 2 gün kötü benim internetim de... Ama gel gör ki niye 29 gün iyi 1 gün kötü değil de 5gün iyi 2gün kötü?

wmaraci
wmaraci

MasterGraphic MasterGraphic LIMITLESS E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Programcı, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 44 / 23
  • Ticaret 15, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Ya hocam Bizim Türkiye'miz ne zaman yol alacak bilemiyorum hakikaten. Mobil internet de berbat kablolu-kablosuz internette...

Vallahi dün laptop'u kıracaktım arkadaş... Paramızla rezil oluyoruz ya. Bir de bazı park ve açık alanlarda "ücretsiz internet alanı" yapılacakmış. Ya paramızla aldığımız hizmet bile vasat altı iken böyle bişey yapılmasının ne esprisi var anlamadım.

Bu internet hızı kansere davetiyedir arkadaşlar!

5G ye inşallah :) 20 sene sonra çıkmasında aman... Gerçekten paramızla büyük bir rezilliğin içindeyiz. Ücretsiz internet alanlarının hızı 54 kb mi acaba :) O kadar fiber altyapı yap kota koy saçmalığa bak. Bide AKK istemiyorsan 1000 liralık paketten al diyorlar. Oldu AKK .... Hem dalga geçer gibi konuşuyorlar hem de göz göre göre fiyatta dalga geçiyorlar. Ülkemiz güzelde üzerindeki paracılar kötü.

• Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

MasterGraphic adlı üyeden alıntı

5G ye inşallah :) 20 sene sonra çıkmasında aman... Gerçekten paramızla büyük bir rezilliğin içindeyiz. Ücretsiz internet alanlarının hızı 54 kb mi acaba :) O kadar fiber altyapı yap kota koy saçmalığa bak. Bide AKK istemiyorsan 1000 liralık paketten al diyorlar. Oldu AKK .... Hem dalga geçer gibi konuşuyorlar hem de göz göre göre fiyatta dalga geçiyorlar. Ülkemiz güzelde üzerindeki paracılar kötü.

Bir de internet hızı konusunda gsm firmalarının yaptığı reklamlar yok mu... Çileden çıkıyor insan...

Neymiş... Ege sahili boyunca en iyi internet hızıymış falan :D

Ya bu abonelerin hepsi o tarafta mı seyahat ediyor. Bunun nesine reklam çekiyorsun!
MasterGraphic

kişi bu mesajı beğendi.

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
3g hızı istiyorsanız 3g paketi almalısınız akk kalksın diye bir cümle kurmanız saçma burası Türkiye insanımızı herkesten çok biz tanıyoruz şimdi dürüst olalım akk olmazsa izlemek bile istemediği filmleri 1080p indirecek insanlar bu duruma dayanacak durumu yok bu ülkenin akk kalktıktan sonra yine ağlayan siz olacaksınız internet hızı dahada beter olacak çünkü fiyatlarda indirim zaten yapmazlar şuan yapılması gereken tek şey upload hızlarındaki sınırlamanın kaldırılması gerisi zaten normal istasyona yakınsanız internet hızını tam alırsınız uzaksanız yapacak birşey yok adamlar köye istasyon kuracak değil yada merkezde olmayan semtlere
TheThanatos

kişi bu mesajı beğendi.

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Ülkede problem var fiber internet bile sorun çıkarıyor sorun akkda değil.
BakalimBilelim

kişi bu mesajı beğendi.

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Hocam benim internet hızlı ama tek şikayetim kota. 100 TL'ye yakın para ödüyoruz, daha ayın 10'u olmadan kota doluyor. Umarım bir düzene girer...

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
aylık 64 lira ödüyorum ama 480p video bile zorla oynatıyor 360 mecburen çekiyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al