wmaraci reklam

Payoneer hesabına nasıl ödeme yaparım?

15 Mesajlar 20.412 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Ben 4 5 yıl oldu galiba sorunsuz kullanıyorum her bankadan para da çekebiliyorum. Çoğu yerden alışveriş de yapabiliyorum. Chip yeri biraz geride olduğu için her pos cihazı okuyamıyor tek sorunu o.
Para isteme için kişinin mail adresi ile bir para isteme talebi oluştuyorunuz . O kişinin payoner ve mail hesabına bildirim gidiyor. Karşıdaki kişi onaylayınca para sizin hesabınıza geliyor. Geliş süresi size kalmış isterseniz hiç bir işlem yapmazsanız 4 5 günde yada para kesintisi ile 1 gün içinde para hesabınıza gelmiş olur.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır
wmaraci
reklam

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Bildiğim kadarı ile Payoneer'in çalışma mantığı Paypal ile aynı. Payoneer kredi kartınız varsa sadece mail adresi girerek ödeme alabilir/yapabilirsiniz. Kredi kartı çıkartmayıp sadece Payoneer hesabınız varsa hesabınızda bakiye bulunması gerekir. Tanımladığınız Türkiye bankasından Payoneer hesabına para aktarabilirsiniz. Payoneer hesabınıza geçen bu paradan alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme almak ve yapmak için Payoneer hesabınızı oluştururken kullandığınız e mail adresini girmek yeterli oluyor diye biliyorum.

BuckBarry BuckBarry WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 34 / 164
  • Ticaret 7, (%100)
Payoneer hesabı acmıstım gecen sene. Stripe üzerinden pos ile ödeme alıyorum sitemde. Genelde almanyada bulunan turklere site yapıyorum. 1. ödeme geldi sorun yok. İkinci odeme de işlemi durdurdu ve odemenin kaynagını sordu. Cevap verdim reddetti. 3 kez yasandı bu. Ve en son stripe a geri iade etti. Ve su an kullanmıyorum orayı. Triplere bak :)

Unstopables Unstopables Unstopables WM Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Satınalma
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 212
  • Beğeniler 43 / 54
  • Ticaret 21, (%100)
Ve yıl 2020 oldu, yaklaşık 3 ay önce direkt link ile ödeme almam kapatıldı, sebep göstermediler siyasi olduğunu düşünüyorum. Tam yaptırımlar dönemine denk geldi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

vipkral19 vipkral19 Yayıncı Kimlik Onayı
  • Üyelik 10.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest Çalışan
  • Konum İsveç
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
ne scripti alacaksın paypal ile ödeme yapamassın çünkü paypal türkiye'ye kapatıldı maalesef.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al