freelance iş ilanları

Sizce Hangi İnternet?

26 Mesajlar 3.506 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

Turkcell Superonline, Türkiye'nin yenilikçi ******* operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere kendi kurduğu altyapı üzerinden fiber optik internet başta olmak üzere çeşitli *******ünikasyon hizmetleri veren bir Turkcell grup şirketidir. Şirket, bireysel, kurumsal ve toptan segmentteki müşterilerine; ses, veri, genişbant internet erişimi, toplu ses taşıma, kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır.

Yeni bir bilgi öğrenmiş oldum. Açıkçası ben bunları araştırdığımda Super Online daha yoktu :) .Eski bir bilgim varmış, tazelediğim iyi oldu.

wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

HeroTürk adlı üyeden alıntı

istanbul izmir ankara ve site toplu konut alanlarında kendi alt yapılaı var die biliyorum.

valla bilmiyorum ama edirnede adsl için kendi altyapısı var bu kanalizyon kapakları gibi var üstünde Turkcell Süper Online yazıyor ama adsl geçiyor işte

depresan adlı üyeden alıntı

bence ***** ultranet paketine geç
2014 ocaktan itibaren 70-72 lira olacak
ya da merkeze git internetimi iptal etmek istiyorum de. özel kampanyaları oluyor müşteri kaybetmemek için, ben 16 mb internete + 50 gb kota sınırsız 49 tl ödüyorum şuan, 50 gb geçersen 3 mb düşüyor internet

ULTRANET LİMİTSİZ bende kullanıyorum ama akn 75 gb + ben 68 tl veriyorum birde tahattütlü fiyatı anlmadım :D

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Turkcell Süper online'de Türk ******* kullanıyor :)

Turkcellin kendi altyapısı var eve ayrı kablo dosendi hocam

Kişisel Blog: www.onurr.org

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Az önce hatırladım, yakın bir arkadaşım yan sokaklarına Super Online döşenip onlara döşenmediği için ağlayacak gibi olmuştu :) Burdan da anlaşılacağı gibi Turkcell gümbür gümbür kendi altyapısıyla geliyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

onur33 adlı üyeden alıntı

her şehirde olmaya bilir belki ben aradığımda öyle demişlerdi çübkü

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

her şehirde olmaya bilir belki ben aradığımda öyle demişlerdi çübkü

Oyledır o zaman cunku fiber ayrı atyapısı var cogu sehirde hocam
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog: www.onurr.org

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)

onur33 adlı üyeden alıntı

tt merkezdeki kat sorumlusu abla süperonline'ın tt'ye fiber ile alakalı telif ödediğini söyledi. muhtemelen süperonline tt altyapısını kullanıyor

valla bilmiyorum ama edirnede adsl için kendi altyapısı var bu kanalizyon kapakları gibi var üstünde Turkcell Süper Online yazıyor ama adsl geçiyor işte

ULTRANET LİMİTSİZ bende kullanıyorum ama akn 75 gb + ben 68 tl veriyorum birde tahattütlü fiyatı anlmadım :D

ben bir sinirle iptal etmek istediğimi söyleyince kem küm ettiler. çay söylediler. bir güzel çaylarını içtim (3 şekerli, amaç israf :D ) sonrasında bu pakete yükseltildim. ayrıca sabit telefon ücreti dahil 16 mb internet 49 tl. tabi bu 1 yıl boyunca bu pakete geçenlere özel. sonrasında 70 lira falan olacak. ben yine kapatmak istiyorum deyip yine yüksek mb'lı ucuz pakete geçecem.
benden bıkılana kadar :D
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)

depresan adlı üyeden alıntı

tt merkezdeki kat sorumlusu abla süperonline'ın tt'ye fiber ile alakalı telif ödediğini söyledi. muhtemelen süperonline tt altyapısını kullanıyor

ben bir sinirle iptal etmek istediğimi söyleyince kem küm ettiler. çay söylediler. bir güzel çaylarını içtim (3 şekerli, amaç israf :D ) sonrasında bu pakete yükseltildim. ayrıca sabit telefon ücreti dahil 16 mb internet 49 tl. tabi bu 1 yıl boyunca bu pakete geçenlere özel. sonrasında 70 lira falan olacak. ben yine kapatmak istiyorum deyip yine yüksek mb'lı ucuz pakete geçecem.
benden bıkılana kadar :D

iyimiş valla bende arayayım *****i derim çok net kesiliyor kapatıcam ulen, ya indirim yap ya da kapat ulen :D
SafakCALiSKAN

kişi bu mesajı beğendi.

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)

brown adlı üyeden alıntı

Az önce hatırladım, yakın bir arkadaşım yan sokaklarına Super Online döşenip onlara döşenmediği için ağlayacak gibi olmuştu :) Burdan da anlaşılacağı gibi Turkcell gümbür gümbür kendi altyapısıyla geliyor.

*****'i sattıkları iyi olmuş diyeceğiz birkaç sene sonra :D Turkcell Türkiyenin yeni gözdesi. ;) Aynen katılıyorum gümbür gümbür geliyor!!!

ahmetcivelek ahmetcivelek osuranbaykuş Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Gemi Operatörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 58 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

brown adlı üyeden alıntı

Ntv'de rastlamıştım bir röportajda kendi altyapılarını kurmaya başladıklarını ve hızla ilerlediklerini söylemişlerdi. Bir yazıda; öncelik olarak İstanbul'da çalışmalar yaptıklarını sempozyumlarda dile getirmişler diye okumuştum. Ama eğer kuruluyor ise; Turkcell kendini sağlama almadan asla hareket etmez. Ve şüphesiz Turkcell Türkiye'nin en iyi iletişim ağına sahip bir firma.

"Paylaşmak, erdemdir."
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al