NETSPEED ─░LE ÇALI┼×AN DE─×─░L─░M

Merhabalar, ben Mustafa 2011 2012 y─▒l─▒ndan beri internet üzerinde web tasar─▒m sunucu yönetimi vb i┼čler yapmaktay─▒m bunca y─▒l kullanmad─▒─č─▒m OPERATÖR KALMADI burada isim vermek istemiyorum hiç birini çünkü b─▒kt─▒m art─▒k hepsinden ben DEN─░ZL─░/MERKEZEFEND─░ ilçesinde ya┼č─▒yorum mahallem de kulland─▒─č─▒m her internet bir türlü 9mbps üstüne ç─▒kmad─▒ en son operatörüm V****** ayl─▒k 86Ôé║ para ödüyordum 12mbps internete ald─▒─č─▒m hiz 9 idi anl─▒k 1.5mbps anca görüyordum fast üzerinde bir arkada┼č önerisi sayesinde "NETSPEED" ile ta┼č─▒nt─▒m 75Mbps paketini sat─▒n ald─▒m ayl─▒k 94Ôé║ cidden hayat─▒m de─či┼čti 1080P de video izleme keyfini ya┼čad─▒m mobilde net 50mbps max 30mbps gördüm bilgisayarda net 70mbps max 50mbps gördüm bir abi bir karde┼č önerisi CLASS─░C OPERATÖRLERDEN UZAK DURUN !

Netspeed’e herkese uygun bir kampanya ya da tarife var! Sana en uygun tarifeyi seç, Taahhütsüz ─░nternet’in keyfini Netspeed ile ya┼ča!
Referans kodum ile Netspeed`e ta┼č─▒ma yapanlar 12 ay boyunca 5Ôé║ ─░ND─░R─░MLE ÖDÜYOR !
REFERANS KODUM: 9sn42a
Netspeed`li olmak için TIKLA : https://www.netspeed.com.tr/kampanyalar