wmaraci reklam

Tethering/hotspot hakkında

4 Mesajlar 750 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emirk2 emirk2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Oturduğum dairede maalesef internet altyapısı yok ve internet bağlatamıyorum,vodafone red 25 kullanıyorum ve hem bilgisayara hem televizyona paylaşıyorum internet şuan kullanımımda bir sorun yok,sana özel tarifeler kısmına girdiğimde 163 tlye 10mbit sınırsız internet,sınırsız dakika sınırsız sms teklifi var ve acaba bu paketi aldığım zaman paylaşımlı olarak kullanabilir miyim yani tethering yapabilir miyim bilgisi olan var mıdır?
bbking

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
paylaşabilirsiniz ama çok pahalı olacak .Vodafone evde internet var onu kullanabilirsiniz eğer sizin orada altyapıları varsa.
https://www.vodafone.com.tr/Net/evde-internet.php

emirk2 emirk2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
evet biliyorum ama maalesef altyapı yok ************* calışma başlattığını söyledi hala gelen giden yok

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben de vodafone red20 kullanıyorum. Benzer durumda benim evde de internet yok diye ben de telefondan bağlanıyorum bilgisayarda falan. Haliyle pek yetmiyor 20gb. Bir üst paket önerdiler bana da, son 3 ayda 4 defadır arıyorlar, uygulamada da sürekli öneri çıkıyor ama size önerdikleri ücretin çok daha altında öneriyorlar bana. 132tl ve 140tl şeklinde iki seçenek var. İkisinde de her şey sınırsız diyor. Ama dikkatli olun, sınırsız interneti sadece telefonda 4g ile kullanabiliyorsunuz. İnterneti paylaşayım derseniz hızını 5mbits veya 10mbits yapıyorlar. Veya daha önceden hatırladığım kadarıyla hotspot ile kullanmak için 15gb veriyorlardı ve fazlasını kullanamıyordunuz ama şimdi hotspota da sınırsız yapıp hızını düşürmüşler 5mbits gibi komik bir rakama. Film falan izlenmez yani pek. Bende böyle, sizde de dikkat edin, 15gb sınır da olabilir, 5mbits veya 10mbits hız sınırı da olabilir.

Ve nedense müşteri hizmetleri hep eksik bilgi verip bir şekilde ikna etmeye çalışıyor ve hatta zorluyorlar. 3 gün önce kabul etmiyorum diye kadın bana bağıracaktı nerdeyse, 2 kez kabul etmiyorum dememe rağmen hafif sinirli bir tonlamayla ikna etmeye çalişti yine ve 3.kez yine kabul etmiyorum deyince yüzüme kapattı artık. İşsizim diyorum anlamıyor, askere gidecem diyorum, orda da kullanırsın, artık eskisi gibi telefon yasak değil diyor. En son operatör değiştirecem dedim kadına da neyse yüzüme kapattı artık

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al