Giriş Yap / Kayıt Ol
igresellers

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > İnternet

TTnet Reklam Gösterimi

Okunmamış 26 Eylül 2014, 17:51
isousluer Adlı Üyenin Avatarı
Usluer

Ad, Soyad: İs... Us...
Ticaret: 42, 100%
İlk başlarda birkaç günlük bir şey sandım ama baktım ki gitmiyor iyice can sıkmaya başladı.
cem310 bunu beğendi.
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:34
Kişisel bir mesajdır.

Yaş / Cinsiyet: 45 / Erkek
Meslek: matba
Ad, Soyad:
Ticaret: 1, 100%
Alıntı:
ubrtrade Adlı Üyeden Alıntı
hocam yanlış anlama ama boşa uğraşıyorsun . ben ttnet kadar sorumsuz bir firma daha görmedim tekel durumunda olduğu için istediğiniz kadar şikayet edin ,edelim hiç bir şey değişmeyecek.

ben oturduğum semtte bulunan telefon kablo panosunun kapaklarını 1 yıldır kapatma savaşı veriyorum en son dayanamadılar baskılarıma bir kadın beni arayarak fırçaladı evet aynen öyle bildiğiniz fırçalandım

kadına pano kapaklarının açık olduğunu panonun içerisine su , toz , pislik ve suriyelilerin girdiğini anlatıyorum bana verdiği cevap internet hattınızda şuan gözüken bir sorun yok beyfendi arızanız yok ise size nasıl yardımcı olabiliriz neden gereksiz yere meskul ediyorsunuz gibi bir cevap aldım.

size çıkan reklamlar banada çıkıyor hepimizde şikayet etsek alacağımız cevap çokta tatmin edici olmayacaktır.

TTnet ile mücadelenizde size başarılar dilerim

Saygılarımla TTnet gazisi
Hocam harbiden senin mahallede ttnet iflas etmiş
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:39
ubrtrade Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Meslek: Dış Ticaret
Ad, Soyad: Ca... Ak...
Ticaret: 18, 100%
Alıntı:
cem310 Adlı Üyeden Alıntı
Hocam harbiden senin mahallede ttnet iflas etmiş
resmen savaş veriyorum önce saygılarını bir müddet bozmuyorlar sonra bakıyorlar olacak gibi değil her gün arıyorum bir fırçalayıp soğuyorlar sonra yine aynı 1 yıldır mücadele veriyorum o pano kapakları kapatılmadı kapatılana kadarda sürecek mücadelen en son el ilanı bastırıp tt netin önünde dağıtmayı düşünüyorum
cem310 bunu beğendi.
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:40
Kişisel bir mesajdır.

Ad, Soyad:
Alıntı:
Timur Adlı Üyeden Alıntı
TTNET müşteri hizmetleri mi virüs olduğunu söyledi ? TTNET'in hizmeti zaten bu.
NOT: TTNET Kullanıyorum. PC'yi her açtığımda modem de sıfırlanıyor. Ama bu reklamları görmüyorum.
Bu hizmet değil reklam ve dayatmadır. Kesinlikle de yasal değildir. Bu reklamları T.C de yaşayan herkes görüyor siz görmüyorsanız şanslısınız.

Ek Olarak:
Alıntı:
ubrtrade Adlı Üyeden Alıntı
resmen savaş veriyorum önce saygılarını bir müddet bozmuyorlar sonra bakıyorlar olacak gibi değil her gün arıyorum bir fırçalayıp soğuyorlar sonra yine aynı 1 yıldır mücadele veriyorum o pano kapakları kapatılmadı kapatılana kadarda sürecek mücadelen en son el ilanı bastırıp tt netin önünde dağıtmayı düşünüyorum
Ulusal medya ve benzeri ses getirecek yerlerin umrun da değil büyük şirketlere karşı hassas tutumdalar. Ama haklı olan kazanacak inşallah
ubrtrade bunu beğendi.
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:44
ubrtrade Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 38 / Erkek
Meslek: Dış Ticaret
Ad, Soyad: Ca... Ak...
Ticaret: 18, 100%
Alıntı:
Bu hizmet değil reklam ve dayatmadır. Kesinlikle de yasal değildir. Bu reklamları T.C de yaşayan herkes görüyor siz görmüyorsanız şanslısınız.
hocam reklamda sıkıntı yok görüyoruz ben reklama gelinceye kadar pano kapaklarının kapatılmasından yanayım geçen suriyeli çocukları içinden çıkartık kablolarla oynuyorlardı aradım hemen ttneti tanıyorlar artık beni kadına pano diyorum bilgilerinizi görüntülüyorum diyor sana ne benim bilgimden panodan süriyeli çıktı diyorum güncelleniyor bilgileriz demeye devam ediyor

bazen sövüyorum ama yine aynı
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:53
Mrtcn Adlı Üyenin Avatarı
PrismaCSI

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Gö...
Ticaret: 9, 100%
Hocam Sizene panodan demeye getiriyorlar bırakın bu işi bakmayacaklar gece gidip kabloların hepsini kesin sonra hiç aramayın bile bırakın onlar uğraşsın onların başı ağrır...

Ayrıca TTNET e laf edemezsiniz reklam konusunda imzaladığınız sözleşmeleri Okuyan kaç kişi var şurada şuan açıp okuyun her türlü yaptırımı kendilerinde saklı tutuyorlar ister açar ister kapar karşamazsınız.Ayrıca DPI sistemleri aktif TTNET de cayır cayır herkesi reklam ağına aynı zamanda TİB in izleme sistemine bağlıyor.

Tecavüz kaçınılmaz olunca zevk almayı bilmek lazım

TTNET kapattırıp Superonline yada Uydunet geçmek dışında bu yapılan reklam uygulamasını kapattıramazsınız...
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:57
Kişisel bir mesajdır.

Ad, Soyad:
Alıntı:
Mrtcn Adlı Üyeden Alıntı
Hocam Sizene panodan demeye getiriyorlar bırakın bu işi bakmayacaklar gece gidip kabloların hepsini kesin sonra hiç aramayın bile bırakın onlar uğraşsın onların başı ağrır...

Ayrıca TTNET e laf edemezsiniz reklam konusunda imzaladığınız sözleşmeleri Okuyan kaç kişi var şurada şuan açıp okuyun her türlü yaptırımı kendilerinde saklı tutuyorlar ister açar ister kapar karşamazsınız.Ayrıca DPI sistemleri aktif TTNET de cayır cayır herkesi reklam ağına aynı zamanda TİB in izleme sistemine bağlıyor.

Tecavüz kaçınılmaz olunca zevk almayı bilmek lazım

TTNET kapattırıp Superonline yada Uydunet geçmek dışında bu yapılan reklam uygulamasını kapattıramazsınız...
Ben tüketiciyim ve haklarımı biliyorum benimle yapılan sözleşmede reklam gösterimi maddesi yoktur. Bana internet servisini sağlar. ben ücretini öderim. Bu konuda gerekli yerlere müracat ettim. Btkdan sonra tüketici mahkemesine gideceğim. Elime ne geçecek diye sorarsan haksız bir uygulamadan milleti kurtarmış oluruz.
Mrtcn bunu beğendi.
Okunmamış 26 Eylül 2014, 23:59
Mrtcn Adlı Üyenin Avatarı
PrismaCSI

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Ad, Soyad: Me... Gö...
Ticaret: 9, 100%
Alıntı:
Ben tüketiciyim ve haklarımı biliyorum benimle yapılan sözleşmede reklam gösterimi maddesi yoktur. Bana internet servisini sağlar. ben ücretini öderim. Bu konuda gerekli yerlere müracat ettim. Btkdan sonra tüketici mahkemesine gideceğim. Elime ne geçecek diye sorarsan haksız bir uygulamadan milleti kurtarmış oluruz.
Tamamda hocam her türlü yaptırımı saklı tutarız diye bir madde vardı onu gösterip yaptık derlerse eliniz kolunuz bağlı TTNET zaten kendini tek görüp elini kolunu sallayarak yapmaya devam edecek DPI sistemini istemeden aktif ettiği ve yapılan şikayetler sonucu kapatmadığı tersine daha çok azıttığı mevzusu

Umarım Sorununuzu çözebilirsiniz...
cem310 bunu beğendi.
Okunmamış 27 Eylül 2014, 11:18
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Ce... Ke...
2 yıldan uzun süredir Superonline fiber internet kullanıyorum, ne kadar memnun olduğumu anlatamam. Bazen ping sorunları yaşıyorum aradığım gibi ilgilenip düzeltiyorlar. Allah yardımcınız olsun ne diyelim.
cem310 bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > İnternet