wmaraci reklam
lidertakipci

Turbobit WMZ Sorunu

3 Mesajlar 738 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Em0nika Em0nika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlarpaypaldan sonra ödeme sistemi en uygunu web money kaldı ve bende wmz hesabımı ekledim 10 gün bekleme süresi verdi turbobit geçti ve dün ödeme isteği yolladığım sırada " You can not make the new one payout order, while you have rejected payout orders. Please contact our support team service. " böyle bir sorunla karşılaştım böyle bir sorun çoğu kişide olmuş ama bi çözüm bulamadım böyle bir sorunla karşılaşan varsa bu sorunun çözümünü bana anlatabilirler mi ?

wmaraci
reklam

mhmtyc mhmtyc info4idea.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 2 / 39
  • Ticaret 4, (%100)
o webmoneyi ben çözemedim daha adam akıllı o yüzden payza bilgisini girdim turbobite 10 gün süre var değişikliğin olması için 7 sinde o süre dolunca payza ya yollatacağım ben ödemeleri paypal gibi bir sistem payzada hemde tl de eklendi artık ona rahatça çekebiliyorsunuz çekerken sadece 10.50 tl kesintisi var o kadar

Em0nika Em0nika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 10 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
webmoneyalsat sayesinde tl ye çeviricem ben küçük bir komisyon alacaklar benden ama paypal döneminde reddedilen bir ödeme isteğim var onu kaldırtmam lazım yoksa hiç para çekemiyeceğim galiba

Ek Olarak: Arkadaşlar sorun çözüldü attığım tickete 12 saat içinde cevap verdile paypal kapanmadan önce ödeme isteği yollamıştım reddedilmişti şimdi onu sildiler webmoney olarak ödeme isteği yolladım kabul oldu gelsin paracıklar şimdi :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al