wmaraci reklam

Türk Telekomun Derdi Nedir Arkadaşlar Sizce?

14 Mesajlar 2.194 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Bende bir espri yapayım;

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com
wmaraci
reklam

Semih Semih Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Elektronicks
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba , aslında üst limit olarak 35 mbit hız tanımlanmış olabilir , ancak bölgenize verilen bir trafik var örneğin 1000 mbit, bölgenizdeki tüm portların ortak kullanımı bu demek değildirki hhiçkimse kullanmıyorsa 1000 mbiti görebilirsin. ancak üst limitini görebilirsin. düşünün mahallenizde minimum 100 kişinin 35 mbit kullandığını, 100/35= 28 mbit .. aradığınızda yada arıza kaydı bildirdiğinizde üst kullanım olarka maximum değerlere kim çıkıyorsa onun hızını düşürürler bu hız size yansır otomatik olarak. anlatabildiysem ne mutlu bana. fikrim turk.net' e geçmeniz taahhüt yok akn yok. alt yapı ******* olabilir ama kendi trafiğini kullandırıyor. Kolay gelsin.

jarni jarni WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek elektrik teknikeri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** E**
  • Mesajlar 264
  • Beğeniler 8 / 102
  • Ticaret 1, (%100)
şu laf cambazlığını unutmayın size 35mb hız vermediler
35 mb ' e kadar diye sattılarsa o an hatlarda ki yogunluga gore hızınız dibe de vuur nirvanayada cıkabilir.

sabit hız garantsi verdilerse kapatın hattımı de git şikayet et hiç sıkıntı cıkarmazlar

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Bagcilarda yasayan biriyim sozde 16mbit diyorlar bunu superonlinede *****te dedi nedense 3mbi ya gordum ya gormedim superonline firmasina 1 yil 59 kblik hiza para odedim sozlesmede yazar verilemeyen hizmet bedeli gerekmeden iptali yapilir diye sonra ceza islem bedeli cikiyor sozlesmeyi kafasina gore degisiyor ne superonline ne ***** bu yuzden evimdeki neti kapattim bakirkoydeki ofisimde 50mbit goruyorum ***** adamlar alt yapi yapmadan satis derdindeler ozel teknik ekip istedigimde 13 tl fatura yansitiyorlar ama bi halt oldugu yok gelen mesaja bile sorun cozulmedi dedigim halde varin siz halinize sukredin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al