wmaraci reklam

Turkcell Superonline Superbox Limitsiz İnternet

2 Mesajlar 737 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Vegardus Vegardus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 5 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Evimde internet altyapısı olmadığından Turcell in sunduğu Superbox u keşfettim. İnternette izlediğim videolara göre bu kutunun içine telefonlardaki gibi bir hat takılıyor bu yüzden kullanan arkadaşlar Turcell hatlı bir telefonla evde internet hız testi yapın çünkü aşağı yukarı aynı ping değerine sahip olacaksınız diyor. Bu kutu nereye giderseniz gidin elektriğin olduğu her yerde internet hizmeti sağlıyor ama bahsettiği internet hızlarına çoğu zaman ulaşamadığı ve belli bir süre kullanımdan sonra sabit bir ping değeri göstermediği söyleniyor. Superbox un çeşitli limitli/limitsiz kampanyaları var. Aranızda Superbox kullanan ya da etrafınızda kullanmış insanlar var mı? Bilgi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

s1b3r s1b3r Asker yolcusu Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Osmaniye
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 70 / 66
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba dostum yaklaşık olarak 1- 1 buçuk senedir kullanıyorum. Superbox veriyi şebeke hatlarından alıyor dolasıyıyla şebeyi sağlayan antenm diyim alıcımı diyim tam olarak adı aklıma gelmedi fakat anlamışsındır ordan en yüksek veriyi alıyor. ilk zamanlar 150 mb indirme hızınıda gördüm 50 gb kotam var yeni sistemle kota kalktığı için 50 gb kota bittikten sonra 10 mb indirme hızına düşüyor. Fiber varsa eğer en yüksek hıza erişirsin eğer yoksa yine aynı şekilde en yüksek hıza erişirsin. 1 gb dosyayı 4 - 5 dk da indirdiğimde oldu 10 - 15 dakikadada sadece o zaman ki ağ yoğunluğu ile alakalı. Herhangi bir sorun yaşamadım turkcell in genel çökmeleri vb haric. 142 tl ödüyorum aylık ama hakkını veriyor. Son olarak eğer ki online çok kullanıcılı bir oyun oynuyorsan örnek ( mobile legends ) 40 ms de oynuyorsun pubg mobile gibi diğer online oyunlarda 80 - 100 arası. Normal olarak fazla pingte sıkıntı olmayan siteler olsun film izlemek olsun oyunlar olsun bir sorun yaşamazsın. Wifi alanı çok geniş değil 3 odadan sonra tek diş çeker o da şansa çekerse :D
vipkral19 Vegardus

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al