wmaraci reklam

TurkNet Çevir Sesi Yok

2 Mesajlar 835 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cyberizm cyberizm Denizcan Kaya Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Eylül 2019'da TurkNet ile tanışıp abonelik başlattım, ilk başlarda gerek duymadığım için sabit telefonu kurmadım ancak sonradan kurmam gerekti fakat çevir sesi yok. İşin garip tarafı dışarıdan ev numaramı aradığımda çalıyor gibi görünüyor ancak ev telefonunda tık yok. Ev telefonundan arama yapıyorum yine tık yok. Defalarca kayıt açtım, yine açtım dün bakalım ilgilenecekler mi diye. Belki bu sorunu deneyimleyen vardır aranızda, bir fikir verir.
1- Splitter olmadan denedim, farklı splitter ve ara kablo denedim.
2- Üç farklı sabit telefon denedim sorun hepsinde aynı.
3- Daha önce arıza kayıtları açtım, TT sorun içeride diyerek kapattı. Tesisatçı gelip baktığında içeriden sorun yok dedi. Anlayacağınız hepsi işini doğru yapmış ama hizmetimi kullanamıyorum, bu sorunu aranızda deneyimleyen varsa yardımcı olabilir mi?

wmaraci
reklam

elfmns elfmns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Konu açılmışken şöyle bir çözümden bahsedeyim. Ben de sabit telefonu kullanmıyorum ancak iptal ettirmekte istemedim. Netgsm e nakil yaptırdım. Sabit ücret ortadan kalktı. Sonra netgsm üzerinden cep telefonuma yönlendirdim. Böylece sabiti arayan olursa cep telefonuma geliyor cağrı. Çok az bir ücret yazıyor. Bunun yanı sıra voip uygulaması indirilirse ücretsiz olarakta aramalar yanıtlanabiliyor. Arama maliyetleri de çok düşük. Turk net de böyle bir uygulama var ise voip üzerinden daha rahat bir kullanım olabilir.
cyberizm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al